ekipa budowlana

Temat dostępny też na forum: Usługi i wykonawcy
Szukam ekipy budowlanej do wykonania adaptacji poddasza na cele mieszkalne. Praca od zaraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie Firma http://www.lider-rembud.pl Tomasz Cichal wykonujaca prace remonty i wykonczenia pod klucz jest zainteresowana współpracą z państwa wykończenia mieszkania
Zapraszamy do oglądania naszych prac na https://www.facebook.com/Lider-RemBud-Tomasz-Cichal-422996224570078/?ref=hl
najnowsze realizacje również na stronie :) zapraszam do kontaktu pod numer 512759350 lub biuro@lider-rembud.pl Rozwijam się też dzięki rekomendacjom.

Pozdrawiam Tomasz Cichal
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Lider- Rembud nie polecam! Pan - właściciel Firmy umawia się na wycenę mieszkania do remontu, następnie nagle przesuwa termin wizyty i wogóle się nie pojawia. Bez żadnego uprzedzenia telefonicznego, czy chociażby sms-a. Telefonu nie raczy odebrać. Nie polecam tej Firmy!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
miała pani dzwonić do mnie w tej sprawie dwa tygodnie temu i co ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy mam przyjemność z Panem który był u mnie na wycenie z Gdyni? Sprawa jest otwarta. Początek prac na początku czerwca. W maju remont dachu. Proszę o podanie tel. do kontaktu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam w takich przypadkach przejrzeć ofertę lokalnych firm wykończeniowo-budowlanych. W Gdańsku bardzo fajne projekty ma ITOdesign - robią cuda. Nie znalazłam niestety w ich realizacjach poddaszy, ale pojedyncze pokoje, mieszkania i domy wyglądają solidnie i nowocześnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1