empik school nie zwraca pieniędzy za odwołane kursy

Zapisałam się na kurs wakacyjny do empik school. Za kurs musiałam zapłacić przed jego rozpoczęciem. Dwa dni przed datą rozpoczęcia zostałam poinformowana, że kurs jest odwołany. Na zwrot pieniędzy mają podobno 14 dni. Minęło 18 dni (jest to spora kwota 640 zł) i pieniądze nadal nie wróciły na moje konto. Ze szkoły dowiedziałam się, że nic nie wiedzieli o tym, że należy mi zwrócić pieniądze (!) i że zwrócą mi je najszybciej za tydzień.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: empik school nie zwraca pieniędzy za odwołane kursy

Witam,
ja niie mogę się doprosić pieniędzy od ponad 3 miesięcy, za każdym razem jestem spuszczany "na drzewo". Jeśli proszę o potwierdzenie na maila, że pieniądze mają być, to tylko słyszę, że wszystko załatwiają telefonicznie. tak, bo wiedzą, że wtedy nie są do niczego zobowiązani. Dlatego odkąd teraz do nich dzwonię to sobie nagrywam rozmowy, a sprawę (jeśli nic się nie wyjaśni w najbliższych dniach) zgłoszę na policję.
Z daleka od tych oszustów!!! Przestrzegam wszystkich!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: empik school nie zwraca pieniędzy za odwołane kursy

Szanowny Panie,

Bardzo mi przykro z powodu tej sytuacji. Przepraszam najmocniej i proszę o kontakt na adres rzecznik@empikschool.com oraz podanie danych osobowych, numeru studenta i wskazanie szkoły, do której Pan uczęszczał. Dołożę wszelkich starań, żeby jak najszybciej rozwiązać tę sprawę.

Pozdrawiam serdecznie,
Rzecznik Empik School
Oksana Werbowy-Sankowska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0