nauka (1) zawsze chciałem się nauczyć hiszpańskiego, byłem kiedyś w pracy wakacyjnej... koro Fajni lektorzy - polecam (3) Mogę polecić z czystym sumieniem. Zajęcia miałam w niedużej grupie, więc... Martyna Empik Gdańsk Wrzeszcz - opinia sluchacza (1) szkoła ma profesjonalnych lektorów, uczę się już długo języka ale pierwszy... ks
empik school nie zwraca pieniędzy za odwołane kursy (3) Zapisałam się na kurs wakacyjny do empik school. Za kurs musiałam zapłacić... anita Dla młodzieży-zdecydowanie polecam! (1) Córka chodzi na empik 4 rok, zapisalśmy ją od 4 klasy podstawówki, żeby... Orka Zdecydowanie polecam (1) Dwa lata temu szukałam dobrej szkoły językowej, gdyż przygotowywałam się do... Aleksandra Oszuści! (5) Każdemu radzę uważać na szkołę Empik School. Całość nie opiera się na... Pokrzywdzony klient Jeśli chcecie mieć problemy to polecam (8) Kiedy pierwszy raz przyszłam do szkoły, pewna pani właśnie rozwiązywała z nią... Monika T Bardzo skuteczna szkoła (1) To mój pierwszy kontakt z językiem angielskim, wieczorny kurs wakacyjny... B. edyta - opinia (1) Zapisałam do szkoły mojego 9 letniego synka i jestem bardzo zadowolona.Syn... edyta Bardzo zadowolona (1) Przez 2 lata uczęszczałam do Empiku we Wrzeszczu Uczyła mnie fantastyczna... ewa empik school lubie to! (2) z uslug szkoly empik korzystam od lat w roznych miejscowosciach bo nie moge... Anna Kowalska Milo i do przodu! (1) Na zajecia zapisalem sie calkiem niedawno z polecenia znajomej, ktora od... Grzegorz MASAKRA. (3) Wcześniej chodziłem do empik school w Gdyni, byłem bardzo zadowolony!... Tomasz Dno w kółko odwołują zajęcia. (1) W zeszłym roku moja dziewczyna uczęszczała do tej pseudoszkoły w Gdyni.. W... kkk polecam szkołę w Gdańsku Wrzeszczu (2) po pierwszym semestrze ze względów osobistych musiałam zrezygnować z nauki,... Aga takiej szkoły szukałam :) (1) Szkoła EMPIK to już moja 4 szkoła językowa więc mam spore porównanie do... zuza profesionalizm 100%!!!! (1) Z czystym sumieniem moge polecic szkole jezykow obcych Empik w Gd-Wrzeszczu... Wojciech Karbowski Niezła szkoła - polecam (1) Uczy sie tam moje dziecko i wreszcie czegoś sie nauczyło przez ostatni rok.... Adam