gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
jak w temacie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Dla dzieci w szpitalu wojewodźkim
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

dla doroslych
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Przychodnia Nowy Chełm, filia Sopot. Sedacja koszt 250 zł, narkoza 300 zł (raz w miesiącu, w sobotę). Płacisz tylko za znieczulenie, sama kolonoskopia jest na NFZ.
Całkowicie na NFZ można zrobić w Szpitalu MW na Polankach, ale tam są długie terminy oczekiwania, no i dwa dni w szpitalu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

nowy Chełm na Rogalińskiej 3d. Znieczulenie 300zł, ale naprawde warto skorzystać z tej możliwości. Badanie poszło sprawnie, opis zaraz po badaniu. Grzecznie, kulturalnie, sympatycznie mimo dużego stresu przed. My czekaliśmy 4-5 tygodni na termin.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Na Kilińskiego znieczula anestezjolog za 290 zł. Samo badanie na NFZ, albo płatne dotatkowo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest przychodnia czy gabinet prywatny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Pracownia Endoskopii
Program Badań Przesiewowych
ul. M. Skłodowskiej-Curie 2
80-225 GdańskTelefon: 58-341-70-45; 605-965-682Godziny otwarcia: 8,00-15,00
NZOZ "Przychodnia Dąbrowa-Dąbrówka"Pracownia Endoskopii
Program Badań Przesiewowych
ul. Sojowa 22
81-589 GdyniaTelefon: 58-669-20-36 wew.150 fax.58-669-20-39Godziny otwarcia: 8,00-15,30
7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZPracownia EndoskopiiProgram Badań Przesiewowychul. Polanki 11780-305 GdańskTelefon: 58-552-65-09;Godziny otwarcia: 12,00-13,30
ASKLEPIOS Sp.z o.o.Pracownia EndoskopiiProgram Badań Przesiewowychul.Chałubińskiego 23 80-807 GdańskTelefon: 55 511-13-1Godziny otwarcia: 8,00-16,00
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Gdynia, szpital miejski, daja znieczulenie (zastrzyk), ze wychdodzisz z badania z usmiechem na twarzy (wszystko na nfz). tremin ok 1 miesiac.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

witam jak w temacie mamy miesiąc kwiecień a rejestracja na kolonoskopię info bieżące rejestrują na pazdziernik 2014
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Na polankach w szpitalu ok 6mcy się czeka,szwagierka tam miała.

Maz robil w sopocie w przychodni Nowy Chelm bez znieczulenia i narkozy ,szybko bezboleśnie .Inni tez w tym dniu akurat robili bez tego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Polecam dr Płatkowski z Wojewódzkiego. Bardzo dobry lekarz, kolonoskopie robi bezboleśnie. Świetny, ludzki lekarz. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

ja tam robilam z bolu nie moglam wytrzymac dostalam drgawek i glupie pytanie lekarza czemu tak sie trzese i zebym nie krzyczala bo ludzie na korytarzu sie przestrasza bo to nie boli az tak. nie polecam na zywca
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

ja miałam kolonoskopię z narkozą na zaspie - ale moja Pani doktor wpisała mi na skierowaniu informację, że ma być w narkozie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

A jak dlugo czekalas? Czy trzeba klasc sie do szpitala, czy robia tam ambulatoryjnie?...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

W tak polecanym szpitalu mswia miałam czekać 5 miesięcy, a 3 tygodnie przed terminem odmówili tłumacząc, że skończyły się pieniądze ;( Kolejny termin za 9 miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

nie pamiętam ile czekałam... ale napewno nie dłużej niz 4 m-ce.
To czy zostaniesz w szpitalu czy nie to zalezy już od lekarza i od tego jak się będziesz czuła.
Ja miałam tak, że byłam przyjeta w poniedziałek rano, koło południa kolonoskopia, a pod wieczór lekarz zadecydował, że mam zostać na noc, bo pobierali wycinek z jelita i gdyby coś było nie tak to lepiej, żebym była w szpitalu- wyszłam we wtorek po południu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Gdzie robiłaś badanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Ja po zastrzyku wyszłam prawie z płaczem, nic nie pomógł - powodem zrosty pooperacyjne w jelicie. Sam gastrolog powiedział, że w moim przypadku narkoza jest niezbędna. Jeśli ktoś miał wcześniej operację brzuszną niech nie ryzykuje bez narkozy. Kolejnym razem wolałam zapłacić niż cierpieć.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Z narkozą robią w Swissmedzie, ok 1200zł to kosztowało (ale mogę się mylić, ceny są na stronie).

Super kolonoskopię robi dr Wegner w Gdyni, bez znieczulenia - ale na prawdę nie czuć bólu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

To, czy boli zależy przede wszystkim od budowy anatomicznej i stanu jelit, w o wiele mniejszym stopniu od sprawności lekarza ( chociaż to też jest bardzo ważne, by nie doszło do perforacji jelita)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Szpital Wojewódzki w gdańsku na nowych ogrodach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Pytałam się w zeszłym roku, to powiedzieli, że na nfz jest bez narkozy i nie ma możliwości zapłacenia za samo znieczulenie. W takim przypadku trzeba płacić za całość ( narkoza + badanie ok 600 zł)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Trzy lata temu kolonoskopię w sedacji (to takie uśpienie) robili w przychodni Nowy Chełm w Sopocie. Kolonoskopia ze skierowaniem od lekarza na NFZ, za sedację płaciłam około 250 zł.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Na Kilińskiego za 250 jest z pełną naukową - z anestezjologiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Już nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

We wrześniu mam operację, resekcję jelita, przed badania endoskopowe, czy w szpitalu wojewódzkim mam na myśli Copernicus robią je w sedacji? Gastroskopię jakoś przeżyję bez ale kolonoskopię nigdy w życiu. Proszę o odp. Dotychczas kolonoskopię miałam robioną tylko w głebokiej sedacji- polecam Polanki i UCK, gastro różnie ale w sedacji to jest luksus.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Najlepiej obok ul. Kartuska szpital specjalistyczny MSWiA
w Gdańsku. Siedlcach.
Super łysy doktor.tam jest od kolonoskopii i jelit.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie kolonoskopia na NFZ z narkoza?

Mam skierowanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przychodnia eter-med
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

7latek nie chce czytać (33 odpowiedzi)

Mój syn mimo znajomości wszystkich liter nie chce czytać. Nie umie,nie chce złożyć wyrazu w...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (36 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?