gdzie na narty? :)

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
możecie polecić sprawdzony hotel, tak żeby leżał zaraz przy stoku (jak się Młodej po godzinie znudzi żeby można było wrócić szybko do hotelu)?

mam na myśli coś takiego: http://www.juniorjasna.com/pl/hotel-jasna-demanovska-dolina/

i z łatwymi trasami w pobliżu :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na narty? :)

w zeszłym roku byliśmy w małym cichym. bardzo łatwe trasy w sam raz na naukę. blisko do zakopanego, w razie jak pogoda nie dopisze;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na narty? :)

Ja tez bylam w malym cichym i stok jest super :) Ale spalam w Murzasichle wiec nie pomoge :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na narty? :)

a czy ktos wyjeżdżał z dzieckiem na narty poza granice Polski? Ja w tym roku jade z dzieckiem (4 latka) do wloch z biurem bfc, widziałam ze w ofercie maja ciekawe atrakcje dla dziecka ale chciałabym wiedziec opinie innych, czy ktoś był już znimi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie na narty? :)

Polecam Czarną Górę, miejsce dość kameralne, bardzo blisko stoku są hotele. Na samym dole ośla łączka- stok idealny dla maluszków. Dla zaawansowanych są fajne trasy ze szczytu. Całkiem inaczej niż jazda w okolice Zakopanego czy Karpacza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na narty? :)

polecam austrię - dolot do wiednia http://wieden.skyfly.pl/ a następnie w pociąg i w góry. kaprun jest bardzo popularny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na narty? :)

Ja bylam z BFC rok temu w Pinzolo moja opinia: REWELACJA :D z reszta dowodem jest to ze i w tym roku jade już za dwa tygodnie z dzieciakami do Passo del Tonale. Zapowiada sie znowu ciekawie, mnostwo atrakcji zarowno dla rodzicow jak i dla dzieci ;) naprawde polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie na narty? :)

Możesz spokojnie z nimi jechać. Miałam okazje być z nimi w Madonna di Campiglio, we Włoszech. 5 letni syn pod koniec wyjazdu bardzo dobrze radził sobie na nartach, dzięki małej pięcioosobowej grupie z instruktorem. 21 lutego jedziemy do Pinzolo. Oprócz nart spróbujemy też jazdy na łyżwach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na narty? :)

Łaaa udało siię dograć termin, urlopik w pracy i lecimy ze znajomymi z biurem bfc do La Thuile!! Teraz mam przynajmniej argument przemawiający za kupnem nowego stroju :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio byliśmy w https://www.zgorky.pl/kronplatz/ bardzo fajny region narciarski we Włoszech.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na narty? :)

a patrzałes do Krynicy zdrój . wyciągi słotwina i azoty ..rewelka jeździmy tam z dziecmi już 4 rok z rzedu
pozdrawim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie na narty? :)

udało się tam gdzie planowaliśmy-jednak w innym biurze podróży miejsca jeszcze były :)

pytanie z myślą o przyszłym roku: był ktoś może w Kals?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

hotel dla rodzin z dziećmi turcja grecja (73 odpowiedzi)

polećcie proszę dobry sprawdozny hotel