gdzie okulista

Temat dostępny też na forum: Zdrowie Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
poszukuje okulisty który zbada wzrok dziecku które skończy dwa lata i 10 m-cy , moze być prywatnie najlepiej w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

dziewczyny żadna nie słyszała o dziecięcym okuliście prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

ja slyszalam,nawet bylam.Prywatnie we Wrzeszczu na Mickiewicza,bardzo mila Pani dr.Zywicka.Wejdz na trojmiasto i poszukaj.Prywatny gabinet Dioptria.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: gdzie okulista

Pani doktor Gotalska, przyjmuje we wrzeszczu i w Medisonie. Bardzo dobry okulista dziecięcy. Polecam, bo wyleczyła oczka mojego miesięcznego synka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

VISUS w Medisonie. na III piętrze. Ja chcę iść tam do lekarza bo moja mała ma non stop zaropiałe oczy i nic jej nie pomaga.

Oriętujesz się Renni ile wizyta kosztuje? lub ile trzeba czekać na NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

dzięki dziewczyny bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

Żabianka Gdańsk ul Wejhera okulista pediatra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

dzięki dziewczyny bardzo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

Zapisałam córke w MEDISONIE. wizyta 90 zł. czas oczekiwania 1-2 dni. a na NFZ tylko na Grunwaldzkiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

W przychodni na Morenie przyjmuje okulista i przyjmuje niemowlęta bez kolejki w pon, śr i pt od 9tej do 13tej. Nie trzeba się zapisywać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

Za darmo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

Za darmo. Babeczka jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

Wielkie dzięki , jeżeli mogłabyś mi opisać czy twoim zdaneim wizyta była ok, i do jakiej doktor się zapisałaś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

Moje dzieci noszą okularki. Długo chodziliśmy do dr Żywickiej, ale ostatnio jeździmy do Gdyni do dr Sildatke. Polecam! No naprawdę dobra specjalistka. Skorygowała ocenę oczu moich dzieci wykonaną wcześniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

Moje dzieci noszą okularki. Długo chodziliśmy do dr Żywickiej, ale ostatnio jeździmy do Gdyni do dr Sildatke. Polecam! No naprawdę dobra specjalistka. Skorygowała ocenę oczu moich dzieci wykonaną wcześniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie okulista

supernowa, ile kosztuje wizyta u dr. Sildatke?
gdzie przyjmuje w Gdyni, czy wiesz może czy przyjmuje gdzieś jeszcze na NFZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz problemy ze wzrokiem? Powierz swoje zdrowie klinice medycznej, która skupia swoje usługi oraz najlepszych specjalistów wokół okulistyki. W Polsce trudno o lepszych fachowców od laserowej korekcji wzroku - mają sprzęt a najwyżej półki oraz lekarzy, o których kliniki walczą bo na rynku nie ma zbyt ich wielu. Oferte znajdziecie tutaj - https://medicare.med.pl/oferta/poradnia-okulistyczna/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej wybrać okulistę, który ma zrobiony kurs refrakcji. Jak ktoś chciałby zrobić taki kurs to podsyłam link https://www.galeria-optyczna.pl/szkolenia/kurs-refrakcji-i-stopien-poziom-podstawowy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli konsultacja okulistyczna to tylko w ośrodku Spektrum. Przyjmują tam najlepsi specjaliści w kraju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

nnt. Jaki kupić materac do łóżka? (29 odpowiedzi)

Cześć Dziewczynki, pisałam w innym dziale forum, ale mnie olano. Czy Wy możecie mi doradzić,...

Nocleg z dzieckiem w Krakowie lub okolicach (4 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone miejsca? Potrzebujemy 2/3 noclegi: dwoje dorosłych i jedno...