gdzie z 3 letnim dzieckiem na 1 dniowy wypad ??

Temat dostępny też na forum: Podróże
zastanawiam się gdzie wybrać się jutro z rodziną :)
ZOO - już odwiedziliśmy nie raz...
Park Oliwski - zaliczony
Plaże - mamy na co dzień :) więc odpadają
Szymbark - zaliczony

Czy ktoś może coś polecić ?? nawet w odległości do 30 km od Gdańska ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie z 3 letnim dzieckiem na 1 dniowy wypad ??

Fokarium, Hel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie z 3 letnim dzieckiem na 1 dniowy wypad ??

sa dni pruszcza i na stadionie sa roznego rodzaju karuzele a pozniej mozna podjechac na faktorie bo jest blisko od stadionu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie z 3 letnim dzieckiem na 1 dniowy wypad ??

Może to trochę dalej, ale też można się wybrać:

http://lebapark.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie z 3 letnim dzieckiem na 1 dniowy wypad ??

Oceanarium w Gdyni
Rejs statkiem na Westerplatte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie z 3 letnim dzieckiem na 1 dniowy wypad ??

Ferma Strusi w Kniewie, Kaszubskie Oko w Gniewinie, Park Miniatur w Mirachowo - Strysza Buda, Groty w Mechowie.
Kniewo i Gniewino można połączyć i bardzo polecam oba miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie z 3 letnim dzieckiem na 1 dniowy wypad ??

Hejka,

Jeśli jesteście zmotoryzowani, to polecam wycieczkę do Myślęcinka. Mamy teraz autostradę, to mknie się i bezpiecznie, i szybko.

http://www.myslecinek.pl/content/o-nas

Jest tam fantastycznie i maluch na pewno nie będzie się nudzić. O ile lubicie aktywnie spędzać czas. Fajne zoo - kameralne, a wszelkie ptactwo typu kaczki, gęsi, pawie chodzą tymi samymi ścieżkami, co ludzie ;) Są place zabaw, na specjalnie przystosowanych jeziorkach można popływać łódką czy rowerem wodnym. Bardzo dużo miejsc do spacerowania czy jazdy rowerek. Jedzenie w okolicznych
restauracjach bardzo dobre.
Do dyspozycji park rozrywki itd. Imprezy cykliczne - sprawdź sobie, co mają w weekendy - można trafić na fajne koncerty :)
Przede wszystkim - urok zieleni, świeżego powietrza, spokój (bo to bardzo rozległy teren) i na bank - jeden dzień to za mało, by ten Park zwiedzić ;)

Przy okazji - odpuśćcie sobie Park Miniatur u nas na Kaszubach. Koszmar będzie Wam się śnił latami - drogo za oglądanie fuszerki i rozpadających się figurek zwierząt. A kozy to mogliście sobie nakarmić w ramach odwiedzania naszego oliwskiego zoo. Żenada to mało powiedziane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: gdzie z 3 letnim dzieckiem na 1 dniowy wypad ??

Otomin-spacer dookoła jeziora. Dojazd autobusem miejskim.
Orłowo- w dzień powszedni. Molo, spacer brzegiem w kierunku klifu, a potem wspinaczka( lekka), w cieniu, przechadzka lasem. Byłam w tygodniu, polecam. Jest tak pięknie, że nawet upał nie doskwiera.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

czy zdarza Wam się dać klapsa swojemu dziecku? (220 odpowiedzi)

Mam dwuletniego synka i wydaję się mi, że ostatnio sprawdza on moją cierpliwość głośnym krzykiem,...

Polecony proktolog prywatnie -ratunku hemoroidy!! (11 odpowiedzi)

Dziewczyny jestem w 8 m-cu ciąży i zrobiły mi się strasznie bolesne hemoroidy, są nie do...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (69 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)