ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

No właśnie, czy ktoś może mi kogoś polecić? Chodziłoby mi o lekarza, który przygotuje mnie do ciaży, skieruje na podstawowe badania, a potem ciążę poprowadzi i co ważne będzie przy porodzie. Najlepiej jakby mial prywatną praktyke. i potuję za kobietą, a na razie mam namiary na mężczyzn. Czyżby rzeczywiście mężczyźni byli najlepsi w tym fachu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Cześć!
niestety nie moge Ci polecić nikogo, ale mogę przestrzec Cię przed lekarzem, który prowadził ciążę moejej żony.
Pan Bierżyński, który ma gabinet w Orłowie jest bardzo miłym facetem, zna sie na rzeczy, ale przyjmuje niesamowitą ilość pacjentek i obsługuje je taśmowo. Brak indywidualnego podejścia sprawił, że wspólnie z zona odczuliśmy spory niedosyt. naszym zdaniem popełnił kilka błędów, których popełnić nie powinien ginekolog.
Może rzeczywiście lepiej poszukać kobiety?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

No ja bym sie z Tobą nie zgodził ,moja żona mówi o Nim w samych superlatywach,kilka razy byłem z nią ,to w poczekalni siedziałem godzinę zanim wyszła (to chyba nie jest taśma?).A że ma dużo pacjentek mimo ,że nie jest tani to dobrze o Nim świadczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Ja bardzo zachwalam DR Barbarę Frankowska-Konopa. Ta kobieta jest super, bardzo mila, rzeczowa i przesympatyczna. POdaje nr telefonu jej prywatnego gabinetu . Wtorek i piątek godz. 16-18. tel 300-47-97. Gabinet miesci sie w Gdańsku ulCHałubińskiego 33. Zawsze mozesz zadzwonic i sprawdzic czy TObie podpadnie do gustu.
Powodzienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

a czy ktoœ zna dr Beatę Sokołowska z Medicover?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

anula napisał(a):

> a czy ktoœ zna dr Beatę Sokołowska z Medicover?

Z wielu przyczyn nie mogę polecić żadnego lekarza z Medicoveru - koleżanka chodziła w ciąży do lekarzy z Medicoveru i okazali się cieńkimi fachowcami w dziedzinie ginekologii przez których kilka razy wylądowała w szpitalu!
Karola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

znamy.bardzo dobry lekarz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Bierżyński jest doskonałym lekarzem! Prowadził ciążę podwyższonego ryzyka (bliźniaczą) mojej żony, od samego początku aż do szczęśliwego końca w szpitalu PCK. Zawsze służył pomocą, nawet w późnych porach, również na telefon. I nie pobierał za to dodatkowych opłat. Wszpitalu był przy mojej żonie, rozmawiał z nią i pomagał, tłumaczył. Na poród mojej żony przyjechał, mimo że był na urlopie, i to bez żadnej dodatkowej grztyfikacji.
Ciekawe, co takiego musiał zrobić, by urazić Twoją żonę?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Zgadzam się co do dr Bierżyńskiego, nie wiem, na ile pomocny jest w kwestii ciąży, ale z pewnością jest najlepszym fachowcem w Trójmieście jeśli chodzi o usg ginekologiczne, z tego, co wiem, kiedyś robił je również w Spółdzielni w Gdyni, może teraz tylko w gabinecie prywatnym.
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Unikajcie dr. Bierżyńskiego (dr. Piotr Bierżyński)

Po mimo początkowej sympatii jaką niewątpliwie budzi jest to zwykły cham i prostak. Jeżeli kiedykolwiek wybierzecie sie do niego możecie być pewni że pan Bierżyński bez najmniejszego zaźenowania będzie mówił o waszych dolegliwościach przy wszystkich pacjentach. Każdy kto do niego chodzi i musi poczekać w poczekalni (jest to norma bo "doktor" idzie zdecydowanie na ilość, a nie na jakość) będzie świadkiem jak doktor będzie dyktował pani pielęgniarce - recepcjonistce wage, dane schorzenia jego hipotetyczne przyczyny i inne takie co nie raz powoduje zażenowanie gdyż jak wiemy czasami w poczekalni mogą byc przepadkowo osoby przed którymi nie chcielibyście takich informacji ujawniać.
Postanowiłem to napisać po ostatniej wizycie gdzie lekarz znowu dał popis. Zamiast podyktowac pielęgniarce w gabinecie, ostentacyjnie wyszedł do poczekalni gdzie czekało 6 osób i zaczął opowiadać o bardzo intymnym i osobistym schorzeniu pacjentki budząc zażenowanie u wszystkich. Często też wybucha niezrozumiałą złością i wydziera się nie wiadomo za co.
Każdy lekarz w końcu poprowadzi kilka ciąż ale to nie jest dowód że jest super.

ODRADZAM dr. Piotra Bierżyńskiego!!! Zero intymnośći i lekarz pełen humorów z zbyt ingerencyjnym podejściem w sprawy osobiste pacjentek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Unikajcie dr. Bierżyńskiego (dr. Piotr Bierżyński)

Witam!Początkowo byłam zachwycona dr.Bierżyńskim.Z czasem jednak zaczęla mnie irytować jego postawa.Zacząłam odnosić wrażenie,że w trakcie kolejnych spotkań z pacjentką-gubi się wj ej dolegliwościach.Umawia się na terminy,o których zapomina.Zrobił mi awanturę,że przyszłam pół godziny za pózno.Nie mogłam umówić się na godzinę o której mówił doktorek,gdyż o tej porze jeszcze pracowałam.Wymienię,co mnie zaczęło irytować:
1.pytania typu:szuka mąż zastępstwa?(kiepski żart)
2.częste rozkojarzenie
3.brak umiejętności organizacji pracy
4.nieuzasadnione wybuchy złości
5.nie otrzymałam l4(silne bóle brzucha,plamienie),gdyż doktor stwierdził ,iż gdyby teraz ktoś do niego zadzwonił i kazał iść do pracy na noc,to by się wkurzył(sylwester),nie zrobil usg.W trakcie wizyty po 4 dniach-diagnoza:ciąża pozamaciczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6.zero dyskrecji-czekałam 20 min.przy telefonie ,aby doktor mogł podejść-wiele się wowczas dowiedziałam o dolegliwościach pacjentek
7.byłam na wizycie u doktora-otrzymałam L4 z powodu dość poważnych powodów-na drugi dzień telefon od doktora o g .9.00-pani jeszcze śpi?to pani jest zdrowa!okazalo się ,że polożna niprawidłowo wypelnila L4,co tez bylo moją winą."Ma pani 1 godz.aby przywieść zwolnienie do korekty.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Unikajcie dr. Bierżyńskiego (dr. Piotr Bierżyński)

Unikajcie dr.Bierżyńskiego Ja także mam bardzo złe doświadczenia z tym lekarzem.To była moja pierwsza wyczekana ciąża.Jego zdaniem wszystko było super!Nawet gdy poszłam do niego dwa dni przed porodem zaniepokojona brakiem ruchów płodu robiąc mi usg stwierdził ,że to tylko moja panika.Urodziłam pięknego synka kwietniowej nocy 2000r.Szczęście trwało zbyt krótko,okazało się bowiem ,że moj mały śliczny synek ma najpoważniejszą wadę serca zwaną HLHS polega ona na braku lewej komory.Ten konował pracował wtedy w szpitalu PCK wGdyni gdzie zresztą rodziłam i gdy zrobiło się zamieszanie wśród lekarzy neantologów,że na oddziale jest noworodek z podejrzeniem poważnej wady serca z ciąży którą prowadził .Bierżyński wpadł do mojej sali i zaproponował żebym po wyjściu ze szpitala:WPADŁA DO NIEGO NA KAWĘ!!!!!Domyślacie się w jakim stanie wtedy byłam.Po miesiącu byliśmy już w Łodzi w CZMP gdzie nasz synek był operowany.Niestety zmarł mając trzy miesiące.Każdy specjalista który miał do czynienia z Danielkiem pytał;jak to możliwe żeby doświadczony lekarz nie zauważył takiej poważnej wady serca.W Łodzi poznałam matki u których dzieci wykrywano znacznie lżejsze wady serca w wiejskich ośrodkach medycznych na wiekowym sprzęcie.zawiedziona napisał(a):

> Witam!Początkowo byłam zachwycona dr.Bierżyńskim.Z czasem
> jednak zaczęla mnie irytować jego postawa.Zacząłam odnosić
> wrażenie,że w trakcie kolejnych spotkań z pacjentką-gubi się wj
> ej dolegliwościach.Umawia się na terminy,o których
> zapomina.Zrobił mi awanturę,że przyszłam pół godziny za
> pózno.Nie mogłam umówić się na godzinę o której mówił
> doktorek,gdyż o tej porze jeszcze pracowałam.Wymienię,co mnie
> zaczęło irytować:
> 1.pytania typu:szuka mąż zastępstwa?(kiepski żart)
> 2.częste rozkojarzenie
> 3.brak umiejętności organizacji pracy
> 4.nieuzasadnione wybuchy złości
> 5.nie otrzymałam l4(silne bóle brzucha,plamienie),gdyż doktor
> stwierdził ,iż gdyby teraz ktoś do niego zadzwonił i kazał iść
> do pracy na noc,to by się wkurzył(sylwester),nie zrobil usg.W
> trakcie wizyty po 4 dniach-diagnoza:ciąża
> pozamaciczna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> 6.zero dyskrecji-czekałam 20 min.przy telefonie ,aby doktor
> mogł podejść-wiele się wowczas dowiedziałam o dolegliwościach
> pacjentek
> 7.byłam na wizycie u doktora-otrzymałam L4 z powodu dość
> poważnych powodów-na drugi dzień telefon od doktora o g
> .9.00-pani jeszcze śpi?to pani jest zdrowa!okazalo się ,że
> polożna niprawidłowo wypelnila L4,co tez bylo moją winą."Ma
> pani 1 godz.aby przywieść zwolnienie do korekty.
>
>

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Unikajcie dr. Bierżyńskiego (dr. Piotr Bierżyński)

Po hospitalzacji i operacji z powodu ciąży pozamacicznej zglosilam sie do doktora z bólami brzucha i podwyższoną temperaturą.Po wielu przejściach,zdominowana strachem nie zastanawiałam sie nad wykonaniem telefonu,tylko pojechałam.Uslyszałam,ze nie lubi nie zaplanowanych pacjentek.Okazało się,że miałam krwiaka,na szczęscie nie w jajowodzie,tylko wokół.Owszem może B.jest dobrym lekarzem,ale do prowadzenia prawidłowych ciąż,a nie na tym ma polegać doskonałość.Gdy tylko ciąża się wikła lub pojawiają się jakieś problemy robi wszystko ,aby zniechęcić pacjentki,co skutecznie jemu się udaje.Po awanturze zwiazaną z godziną mojego przybycia -zrezygnowalam z uslug doktora.Żałuję,że tak pózno .Personel pomocniczy(częściowy)też pozostawia wiele do życzenia.B.wyrobil sobie renomę i na tm bazuje.Na początku byl super,zdobył mnóstwo pacjentek i teraz klapa,rzut na taśmę.Jak tak dalej pójdzie to gabinet będzie musiał zmienić na galerię obrazów żony,ale to też pomyłka!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Unikajcie dr. Bierżyńskiego (dr. Piotr Bierżyński)

Witam,
niestety również chcę zostawić ślad po mojej historii z Panem Bierżyńskim.
U mnie sytuacja zakończyła się tragedią. Dzisiaj wspomnieniem po tym co się stało został jedynie grobik na cmentarzu mojej małej dziecinki.
Pan doktor do 23 tyg. nie zauważył (robiąc kilkakrotnie usg podczas ciąży) kilku poważnych wad tj. rozszczepy warg,podniebienia, kręgosłupa, wad stóp, wodogłowia, zmian w mózgu itd. oraz wielowodzia.
Czyżby rutyna go zgubiła? Przez gabinet lek.Bierżyńskiego przewija się dużo pacjentek, ma świetną renomę i co najważniejsze dobry sprzęt.
Szkoda tylko że nie potrafi go wykorzystać należycie a mój przypadek jest dowodem tego, że nieprawidłowe ciąże są niepożądane w tym gabinecie!!!
Podczas ciąży dawałam wiele sygnałów, które mnie nie pokoiły tzn.uporczywe bóle brzucha, brak ruchów dziecka. Zawsze było jakieś wytłumaczenie Pana doktora : brać no-spę to przejdzie, ruchy mogą być wyczuwalne nawet po 24 tygodniu.
Każda ciężana ufa swojemu lekarzowi prowadzącemu, ja również zaufałam i to mój błąd. Wiem, że wady letane są nieodwracalne i śmiertelne, i nawet lek.Bierżyński nie pomógłby tu w niczym, ale mógł wykryć towcześniej na swoim ekstra sprzęcie do usg !!!!Niestety wyręczył go w tym inny lekarz!!
Dziś pozostał tylko żal, ból i smutek po tym, że tak się musiało stać!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Unikajcie dr. Bierżyńskiego (dr. Piotr Bierżyński)

autorka wątku zadała pytanie o kobietę lekarza, a nie o kogoś konkretnego..
ja mogę polecić. p.dr Agnieszkę Kowalewską-Włas. Przyjmuje w Gdańsku przy ul. Hallera 2a
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Unikajcie dr. Bierżyńskiego (dr. Piotr Bierżyński)

Stanowczo odradzam. To, że doktor jest nieuprzejmy mogłabym znieść. Ale braku fachowości nie.
Na początku roku byłam w ciąży. Pan doktor stwierdził, że albo ciąża źle się rozwija albo jest to ciąża pozamaciczna. Ale że nie jest w stanie tego stwierdzić i mam przyjść za tydzień. Kazał tylko badać poziom betaHCG i mówił, że źle przyrasta. W środę, 4 lutgo 2009 w ciągu dnia byłam na kolejnej wizycie. Beta HCG przyrastało 59% w ciągu 48 godzim, na ostatnim badaniu wynosiło ponad 11tys, doktor powiedział, że nic nie może zrobić i kazał czekać. Wieczorem tego samego dnia trafiłam na ostry dyżur, bo pękł mi jajowód. Lekarze ze szpitala na Klinicznej nie mogli wyjść ze zdumienia, że lekarz przy takich objawach nie dał skierowania do szpitala, bo nawet stażyści od razu diagnozowali ciążę pozamaciczną. Zamiast laparoskopowego usunięcia skończyło się operacją, dużym upływem krwi, ryzykiem mojego życia i dłuższym okresem możliwości starania się o kolejną dzidzię.
To, że doktor nie rozpoznał ciąży pozamacicznej chyba potrafilabym mu wybaczyć. Ale jego stwierdzenie, że jeśli jest to ciąża pozamaciczna, to "trzeba po prostu czekać" równało się dla mnie prawie wyrokowi śmierci. Dobrze, że w momencie, kiedy pękł mi jajowód nie byłam sama w domu. Inaczej już by mnie nie było. Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza. Nawet jak wszystko jest w porządku warto iść do kogoś innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Ja też polecam pana Bierżyńskiego. Naczytałam sie na forach o tym niby tasmowym przyjmowaniu pacjentek i wydalam strasznie duzo pieniedzy na tych niby lepszych lekarzy, zanim do niego poszlam. A szkoda. Moją ciąze prowadzi bardzo dobrze. Jest sympatyczny, ale nie wazeliniarski, rzeczowy i solidny. A do tego tani w porownaniu z resztą. POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

po stokroć przy porodzie ważniejsza jest położna niż lekarz!! Lekarz liczy się przy prowadzeniu ciąży. Ja biegałam do mężczyzny i był rewelacyjny. Nie ma znaczenia płeć - dobry lekarz może być zarówno mężczyzną jak i kobietą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Tak

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Ja powiem ze doktor Piotr B. jest bardzo dobry ginekologiem, który wykrył u mnie bardzo poważną chorobę której niestety wcześniejszy ginekolodzy nie widzieli. poza tym zawsze przesiaduje u niego Ok. 30minut gdyż zawsze solidnie chce wszystko wiedzieć i pyta o szczegóły. nigdy nie zmieniła bym lekarza. nie leczy on taśmowo jak ktoś wspomniał wyżej. Ja bardzo go lubię i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Witam,
Mi również całą ciążkę poprowadził dr. Bierżyński. Jestem bardzo i to bardzo zadowolona. Każda wizyta trwała min. 30 min najdłuzęj ponad godzinę. Bada szczegółowo i dokładnie się o wszystko wypytuje. Poza tym czytając komentarze zauważyłam, że są to sprzed paru lat!!!! Myślę sobie, że może zauważył swoje błędy i teraz bardziej rzetelnie wykonuje swoją pracę. Ja uczęszczałam do dr. w 2007 i byłam zadowolona.W roku planuję następne dziecko i również mam zamiar zgłosić się do doktora B.
Co do wcześniejszego komentarza, to tez jestem tego zdania, że przy porodzie najważniejsza jest położna i czułe wspieranie męża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

ludzie!!!!!!!!!!!! czy to jest jedyny lekarz w trójmieście? prawda jest taka
że ma za dużo kasy i nie stara się już o pacjentów a to my sami robimy że taki jest. Kiedyś był normalniejszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Jesli chodzi o innych lekarzy to w przychodni na Witominie przyjmuje dr Chwastek. Przyjmuje bo musi, chyba za kare!!! Zdarzalo sie ,ze wiecej rozmwiala przez komorke niz ze mna, z pacjentka zamienia pare slow na krzyz, a jak jej cos nie pasuje, to skwituje to taka mina, ze od razu sie odechciewa nawet ciazy. Po infekcji drog rodnych zapytala tylko czy bralam te leki i nawet nie zbadala na fotelu, zeby zobaczyc czy pomogly. Na szczescie prywatnie zbadal mnie inny lekarz i wykryl cos powazniejszego. Nawet bym nie wiedzial, bo tej pani to sie nawet badac nie chce. Chodze do niej zeby nie placic za wszystkie badania do wiztyt prywatnych, to to po prostu jakas pomylka nie lekarz. Szczerze odradzam, a podobno przyjmuje rowniez prywatnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Jeśli chodzi o d-ra Bierżyńskiego, to niestety chyba wkradła się rutyna i poniżające podejście do pacjentek . Piszą szczęśliwe Mamy - gratuluję szczerze. Ale cały problem polega na tym,że dr B. lubi prowadzić ciąże rozwijające się prawidłowo, natomiast, gdy pojawiają się komplikacje, nie ma odwagi pokierować do specjalistycznych jednostek, tylko każe czekać. Na co? Aż ktoś w końcu przypłaci życiem? Nawet pracownice od niego uciekają. A szkoda... .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Stanę w obronie dr. Bierżyńskiego.
To bardzo sympatyczny i fachowy lekarz.
Każdy lekarz ma jakieś wpadki, które moga być uzależnione od tzw. złych dni ( lekarz jest też tylko człowiekiem).
Jestem kobietą dojrzałą i miałam do tej pory kontakt z niejednym ginekologiem, nadmienię, że to właśnie On doprowadził moją ciążę do końca, która zakończyła się sukcesem, choć nie była to ciąża prawidłowa.
Jedno mogę stwierdzić, lekarz to nie cudotwórca, ani ktoś nieomylny. Jeżeli kobieta ma wątpliwości powinna zawsze skonsultować się z innym lekarzem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ginekolog-kobieta w Gdyni, Sopocie, ew. Gdańsku

Ja tez polecam dr Barbarę Frankowska-Konopę - w przeciwieństwie do innych, ktorzy dają tabsy anty "na ładne oczy" ona zleciła badanie poziomu hormonów (mialam nieregularne cykle) i teraz biore ziolowe tabsy a nie hormony, ktorych wolalam uniknąc ;)

W ciazy jeszcze nie bylam wiec sie nie wypowiadam, ale jest na trojmiasto.pl trochę opinii na temat w/w dr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ortopeda Marek Kołodziejczak - proszę o opinie. (9 odpowiedzi)

Jestem zarejestrowana do ortopedy Marka Kołodziejczak w Gdyni na Pułaskiego. Może ktoś miał z...

Problem z utrzymaniem erekcji (206 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

Jak rozkręcić atmosferę w sypialni (7 odpowiedzi)

Cześć. Jak w temacie. W jaki sposób rozkręcić atmosferę w sypialni? Zupelnie nie mam ochoty na...