alka - ocena (1) Żałuję że dopiero teraz odkryłam te hurtownie. Największy wybór włosów i... alka Agnieszka S - opinia (1) Serdecznie polecam! Ogrom wiedzy i doświadczenia, którym obsługa dzieli się z... Agnieszka S Wlosy (1) Udana współpraca! Wlosy rewelacyjne, cudo. Mila obsługa, indywidualne... Maks
mega (1) mega polecam dobrano dla mnie włosy doskonałe. Obsługa bardzo miła i z dużą... mel Klasa sama w sobie (1) Bardzo udana współpraca. Kiteczki rzeczywiście dziewicze, wyczesane, polskie!... Kamila zakochana :) (1) Polecam zakupy w hair4you, miałam włosy z wielu firm od europejskich po... nata Polecam (1) Bardzo szybka dostawa. Włosy dobrej jakości, duży wybór i super ceny. Malwina Najlepsi w Trójmieście (1) Szeroki asortyment, bardzo dobry kontakt i wlosy wysokiej jakosci. nosze je... Zadowolona NIE POLECAM! (1) Włosy bardzo niskiej jakości. Po pierwszym myciu zaczęły się... Aneta Polecam wszystkim (1) Hair4you ma naprawdę ogromny wybór kolorów i długości włosów. Dopiero tu... Marzena Goraco Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z przebiegu współpracy! Włosy bardzo dobrej jakości,... Sylwia