hotel orle

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Szukam zdjęcia wystroju sali Hotelu Orle w Sobieszewie. Planuje tan wesele i zastanawiam się jak można ją ustroić. Możecie wysyłać na maila: gpieniek@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

zerknij tu:
http://republika.pl/avanti_kapela/sobieszewo.html
...ze trzy fotki coś tam ci powiedzą....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

czesc:)ja za 3 miesiace mam tam wesele.i wystrojemy sie nie martwie poniewaz oni go robia i maja kilka wariantow.wiec tak z miesiac przed wybierzemy sie do nich obejrzec fotki i wybrac cos.pani powiedziala ze oni z reguly nie stroja balonami -poprzestaja na ustrojeniu stolow plus dekoracje tematyczne na dodatkowym stoliku(np w stylu morskim-ktorego raczej nie chce-sa na syoliku szkatuly z muszlami i sieci oraz jakies dzbany itp).beata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

my mamy 02.09 tam i tez nie martwimy się o dekorację, trzeba tylko zatroszczyć sie o krzesła dla pary młodej - tzn. przyozdobic je.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

a w ktorym kociele macie slub?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

w Mikołaju w Gdańsku

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

czy ktos ma jeszcze zdjecia z sali? bo na tej stronie na gorze juz bylam. a bardzo mnie interesuje bo bylam w poniedzialek w hotel orle i mi sie spodobalo. to jak by ktos mnial to prosze na maila Lucky22071986@yahoo.de lub wkleic tutaj. z gory dziekuje wam bardzo :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

oj, byłam tam 2 lata temu na weselu, ale zdjęć chyba już nie znajde
za to mogę powiedzieć że miejsce bardzo fajne, jedzenie nikczego sobie obsługa też, przytulne pokoiki no i fajna sala

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

dziekuje ci wiper za odpowiedz juz jestem prawie zdecydowana na to miesce. moze ktos jeszcze tam byl na weselu lub bedzie tam mnial? Powiedzcie jeszcze cos?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

miałam wesele w orle. Dekoracjami się nie zajmowałam, zrobili je super. Wogóle świetne miejsce, nie pożałujesz!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

dziekuje a masz moze pare fotek dekoracji lub sali?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

poszukam i podeślę ci jutro

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: hotel orle

dziekuje ci bardzo za fotki sa ladne

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma Sobieszewo (3 odpowiedzi)

Witam czy ktoś jedzie 27 lutego 2024 do Almy w Sobieszewie

Alma (183 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...