Marzena - ocena (1) jestem zadowolona z zakupu. Kabel do iphona solidny i ładuje szybko Marzena Piotr - ocena (1) polecam to miejsce, macbook wyczyszczony i zmeiniony dysk na większy Piotr Maciej - ocena (1) macbook pro w innym serwisie "nie do naprawy" a tutaj naprawa przebiegla bez... Maciej
Piotr - opinia (1) Bardzo miła profesjonalna obsługa.Telefon jak nowy po wymianie baterii i... Piotr Pianista - opinia (1) Profesjonalnie naprawili MacBook Pro 2013late, który miałem sprzedać, a tak... Pianista Kusnierczyk - opinia (1) Wiedzę na temat urządzeń Apple mają ogromną. Przeprowadziliśmy dość długą... Kusnierczyk Niezastąpieni! (1) Jak popsułem telefon polecił mi serwis znajomy i nie zawiodłem się, tam gdzie... Tomasz Super! (1) Jedyny serwis w Trójmieście, który podjął się naprawy płyty głównej zamiast... Paulina Bardzo Dziękuje (1) Widać że macie wykwalifikowany personel, dziękuję za profesjonalne podejście... Alicja wiedzą co robią (1) Wspaniała obsługa kompetentnych Panów z serwisu, których wiedza bije na głowę... Grażyna Polecam (1) Polecam serwis każdemu, kto usłyszał, że problem jest nienaprawialny... Agata Najlepszy serwis, jaki odwiedziłam i będę polecać bez żadnych wątpliwości! (1) Najlepszy serwis, jaki odwiedziłam i będę polecać bez żadnych wątpliwości!... Basia Świetny serwis.Mogę polecić z całego serca. (1) Świetny serwis. Bardzo uprzejma i profesjonalna obsługa. Mogę polecić z... Maciek Bardzo dobry serwis (1) Bardzo dobry serwis, przemiła i bardzo fachowa obsługa Przyjechaliśmy aż z... Bogus Obsługa klienta na najwyższym poziomie. (1) Obsługa klienta na najwyższym poziomie, profesjonalny zespół serwisowy i... Adam Rybak zalany maczek (1) Zalałam Moje Jabłuszko. Po jednym dniu miałam informacje o kosztach naprawy,... Ewa Lachocka Polecam! (5) Szybka naprawa, miła obsługa i przystępna cena. Czego chcieć więcej. Po... Zuza Polecam (1) W porządku serwis, bardzo jestem zadowolony z wykonanej naprawy- POLECAM Janusz Najlepszy serwis (1) Panowie naprawili w Iphonie 4S to co inne serwisy nie dały rady i wręcz... Jacek POLECAM! Są najlepsi. (1) Drugi raz serwis okazał się bardzo pomocny. Pierwszy raz ponad rok temu... Zadowolony klient