Monika - opinia (1) Korzystam z usług tej kliniki od czterech lat. Super polecam Monika Elzbieta - opinia (1) Dwa zęby zaleczone po tygodniu każdy był do poprawy. Poprawione tez złe,... Elzbieta M. - opinia (1) Bardzo polecam wizytę w tym gabinecie. M.
Iza - opinia (1) Wizyta była nieodpłatna, porada ortodontyczna rzeczowa i wszechstronna.... Iza Magdalena - opinia (1) Profesjonalizm. Rzetelna wiedzą i obsługa. Bardzo miłe asystentki.... Magdalena Paweł - opinia (1) Polecam wszystkim. Osobiście posiadam aparat, moją żona już skończyła... Paweł Polecam (1) Czysto, z uśmiechem,bez problemów, super. Polecam "pełną gębą". By nikt nie... Maniek Bardzo dobra klinika usmiechu (1) Bardzo polecam.Profesjonalizm, sprawność, efektywność,uprzejmość.Ponadto-... Tzolkin Nie ma lepszej (1) Zdecydowanie najlepsze miejsce w Trójmieście by leczyć ortodontycznie swoje... aaagaaa Polecam (1) Pełen profesjonalizm, polecam. Damian Polecam (1) Można znaleźć tańszych ortodontów w Trójmieście, ale ceny wciąż porównywalne.... Tomasz POLECAM (1) bardzo dobra jakość usług , uprzejma i profesjonalna obsługa ,pni m. rozenka... AGATA Ortodoncja (1) Bardzo dobra jakość świadczonych usług. Polecam. Weiss Polecam z czystym sumieniem (1) Profesjonalna i uprzejma obsługa, bardzo dobra komunikacja z pacjentem, 3 dni... Iwo Dziekuje (1) Niesamowite, wspaniałe i wyjątkowe miejsce, w którym zostałam obdarowana... Magda Prasek Nie ma lepszej kliniki :) (1) Nigdy w życiu nie trafiłam na takich specjalistów. Z czystym sumieniem mogę... Ania Super! (1) Jestem stałą klientka od początku istnienia gabinetu . Pani M. Rozenka jest... Ania Polecam każdemu! (1) Nie warto się stresować, obsługa oraz Pani Stomatolog bardzo miła. Za każdym... MartaR Wspaniały serwis (1) Klinika IDentical zaskoczyła mnie poziomem i jakością usług juz od wejścia.... Elżbieta Bankowski Bardzo profesjonalna Pani Ortodontka! (1) Przemiła, bardzo profesjonalna obsługa! Nasłuchaliśmy się o przygodach z... Dorota