iHospital Gdańsk

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Gdańsk, al. Grunwaldzka 99-101/U7

Magda - opinia (1) Super że takie miejsca jeszcze istnieją. Pan Piotr ogarnął mi mojego X, który... Magda NJB - opinia (1) Solidna i szybka Realizacja z gratisem przy drugiej naprawie NJB AN - opinia (1) Wymieniali mi wyświetlacz po zalaniu w Iphone 11 pro, później w SE zbitą... AN
Rafał Karolak - opinia (1) W dniu dzisiejszym trafiłem do iHospital Gdańsk z moim iPhone X (problem z... Rafał Karolak Sabell - opinia (1) Bateria rok od wymiany 49% niby miała być oryginalna Sabell Najlepszy serwis Apple w Trójmieście (1) Szybko, profesjonalnie w przystępnej cenie. Chłopaki naprawdę znają się na... tadeusz Szybko sprawnie i miło (1) Pan szybko wymienił zbitą szybkę w moim telefonie, nakleił ochronną folię... Maja Górna Rewelacja (1) Polecam iHospital. Pełen profesjonalizm :) Szybka i bardzo miła obsługa :) Ika Prawdopodobnie najlepszy serwis w mieście (1) Szybko, sprawnie na oryginalnych częściach. Naprawa iPhone przebiegła bardzo... Marcin Polecam (1) Miła obsługa. Fachowe realizacje. Polecam Mirek