ile zarabia się na poczcie??

Dostałam ofertę pracy na poczcie i tak się zastanawiam ile mozna tam zarobić? Czy będzie mi się opłacało dać dziecko do żłobka prywatnego?? Zaprosili mnie na rozmowę na Długą, więc dochodzi też praca na nocki i w święta. Orientujecie się może jak to wygląda??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: ile zarabia się na poczcie??

Praca na poczcie to praca bardzo odpowidzialna! jesli się kasa nie zgadza to dokładasz ze swoich. Jesli ktoś przychodzi ze sporą gotówką to możesz się walnąć w liczeniu ,albo możesz dostac fałszywki. trzeba byc spostrzegawczym! Mimo to jesli lubisz obsługiwać klienta, lubisz pogadac z człowiekiem to praca idealna., tylko ze kokosow nie zarobisz!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Ja pracuję na poczcie 8 lat. W mieście wojewódzkim. Zarabiam miedzy 1300-1450 na rękę. Ze wszystkimi dodatkami. To jest dużo? Mam wyższe wykształcenie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Witam. Kiedys też dostałam oferte pracy na poczcie dokladnie na dlugiej i tak jak napisalas praca w nocki, swięta.... Zrezygnowałam ponieważ po konsultacji z osobami, które pracowały w innym punktach poczty dałam sobie na spokoj. Zarobki na początek 1600 brutto. Wiem, że jezeli pracuje sie tam dłużej to ok 2 tyś można wyciągnąć.. według mnie żadna rewelacja bo za najniższą krajową to można pojsc do sklepu spożywczego i mieć nocki i świeta wolne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

Zapomnij. Naczelnikiem zostaje pracownik, który przepracował x lat na stanowisku asystenta. Ten, który będzie znał wszystkie procedury i inne pierdoły. Przyda się także wazeliniarstwo w stronę pana dyrektora :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

na umowie na zastępstwo NIC sie nie nalezy jak w ciąze zajdziesz. nie przedłuza się umowa do dnia porodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

To masz super, ja pracuję 16 lat i moja podstawa brutto to 1700 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

A gdzie pracuje bo chętnie przeniosę się tam>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

A ile zarabia naczelnik na poczcie? Bo nigdzie nie moge znaleźć informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

Opowiem wam fajną historię. Pracuję jako asystent na okienku i miałam kontrolę. Kontrolował mnie kierownik nszej pani koordynator (okropna kobieta). I za to, że nie zaproponowałam gościowi e-przesyłki oraz za to, że powiedziałam, że priorytet wysłany po godzinie 15 być może w 90 % dojdzie na dzień jutrzejszy, a na pewno bedzie na po jutrze, chciał napisać na mnie raport. Po rozmowie z nim (musiałam go wpuscić na zaplecze) powiedział, że jednak tego raportu nie napisze, bo by zabrali mi premie. Oczywiście w duchu zaczęłam się śmiać i powiedziałam sama do siebie, żeby te marne 20 zł. brutto wsadził se w du....e. A ja nie mam zamiaru klientów kłamać, że priorytety wysłane po 15 na pewno dochodzą na dzień następny!!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Na 3/4 etatu na okienku mozna zarobić na dzień dzisiejszy 1200 zł. brutto, czyli ok. 903 zł. netto plus ok. 90 zł. premii + ekwiwalentu. Reasumując wychodzi 1000 zł. netto. Chyba, że urząd wyrobi 100 % planu zadaniowego, w tedy premia jest większa, ale i tak marne są to piniądze. To jest przykład pensji nowo zatrudnonego pracownika.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Teraz już nie ma żadnego dodatku kasowego, mundurowego, szkodliwego itp. Wszystko pozabierali dosłownie wszystko. Nawet planują od przyszłego roku tj. 2013 zabrać trzynastkę z okzji Dnia Pocztowca!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Rozmowa kwalifikacyjna dla mnie była banalna, ale to może ze względu na stanowisko - asystent ds. obsługi klienta, czyli praca na okienku. Pytania standardowe typu: dlaczego PP S.A., doświadczenie w sprzedaży, wykształcenie, jakbyś się zachował w sytuacji z trudnym klienntem itp. Jeżeli chodzi o zarobki są MARNE i nie wspomnę o tym, że bardzo żadko się zdarza, aby pracownik pracował w pełnym wymiarze godzin. Najwiekszy etat to 0,9. Czyli reasumując kredyt w banku odpada. Mi nawet w sklepie na raty nic nie chcą dać, bo mam za małe zarobki. Oczywiście są plany zadaniowe, za które jest premia w wysokości ok. 30 zł. brutto, także nawet człowiekowi nie chce się starać. Kolejnym minusem jest to, że nie pracujesz tylko i wyłącznie w danej placówce na którą jest rekrutacja. Rzucają Cię po swoich filiach lub innych urzędach. Jako pracownik PP odradzam pracę w Poczcie Polskiej S.A., która wciąż w 80 % jest monopolistą w naszym kraju i ma gigantyczne obroty, a na wynagrodzenia dla pracowników żałuje każdej złotówki, o podwyżce pensji już nie wspomnę. Dlatego jestem na etapie zmiany pracy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ile zarabia się na poczcie??

Może i to prawda, że tak było 5 lat temu. Teraz pozabierali wszystkie dodatki, a nowo zatrudnina osoba dostaje minimalną krajową, czyli w tym roku 1500 ale brutto, a jak dostanie się na cały etat to może uznać się za szczęsciare, bo obecnie ok. 70 % asystentów pracuje na 0,9 etatu, ok. 20 % na 0,75 i 0,5 etatu, a banalne 10 % na pełny etat.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

Stanowisko ekspedient. Połowa etaty w mniejszym miescie - 800 podstawa, plus premia czasowa. Na czysto 600+. Premia zadaniowa to już tylko mit. Aby otrzymać śmieszne 30-50 złotych wiecej (czyli własnie tą premie zadaniowa) trzeba wypełnić plan narzucony przez pocztę na każdego pracownika. U mnie np. muszę sam lub kogoś namówić na prenumeratę gazety, zlecenie wrzucania do skrzynek listów poleconych, zalożyć konto, ew. wziąć kredyt. Wychodzi na to, że jakbym chciał te 30 zeta więcej otrzymać do wypłaty muszę, wydać wiecej wykonując plan.
Nie wiem czy płakać czy się śmiać ^^
Kolega z 20 letnim dośw. ma 2000 brutto na tym samym stanowisku i całym etacie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

dzięki Mawina ;) to szał jak cholera ;) i pewnie nic do tego nie ma - czyli jakiś premii?

Basia - łooo matko :P czyli prawie 12zł mniej od najniższej krajowej ;) szał ciał :D aż chce się człowiekowi w to bawić :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

A mnie za prowadzenie poczty w agencji ubezpieczeniowej + obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych zaproponowano umowę zlecenia i 1100 na rękę. I co Wy na to ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

zawsze wydawało mi sie, że więcej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

Aga dowiedziałam się u żródła: może do 2600 brutto, ale własny samochód, jest zwrot za paliwo.
:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

nikt nie wie? :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

czy ktoś wie ile zarabia przedstawiciel handlowy Poczty Polskiej????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Okulary przeciwsłoneczne (9 odpowiedzi)

W jakich sklepach dostanę obecnie okulary przeciwsłoneczne ? Wybieramy się na wakacje, przeszłam...

kosmetyki dla noworodka (23 odpowiedzi)

W sklepach jest takie zatrzęsienie kosmetyków, że zupełnie nie wiem, co wybrać. Jakie kosmetyki...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)