ile zarabia się na poczcie??

Dostałam ofertę pracy na poczcie i tak się zastanawiam ile mozna tam zarobić? Czy będzie mi się opłacało dać dziecko do żłobka prywatnego?? Zaprosili mnie na rozmowę na Długą, więc dochodzi też praca na nocki i w święta. Orientujecie się może jak to wygląda??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: ile zarabia się na poczcie??

Umowa na zastępstwo to nic innego jak po prostu zastępstwo. "Etat", który długo choruje lub jest na macierzyńskim zastępuje się osobą zatrudnioną na czas określony... inaczej zapycha się dziurę. Umowa skandalicznie niekorzystna bez większych szans na przedłużenie. Przeważnie takie umowy zawiera się za pośrednictwem agencji pracy... To tak w skrócie, wielkim skrócie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Co oznacza umowa na zastępstwo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

zgadzam sie zwlaszcza z ta kwestia pracy jako sprzataczki na poczcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

hmm... to łatwo policzyć. Nowy pracownik na początek przy zatrudnieniu na cały etat dostaje 1400-1500 brutto na 3/4 et. wychodzi około 1000-1100 zł. brutto. Stawki zależne są od miasta i raczej nie ma co liczyć na pracę po 6 godzin :( za nadgodziny wolne. Teraz była PODWYŻKA PŁAC... dostałam 14 złotych. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

ile mozna zarobic na 3/4 etatu przy okienku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

napisałaś całą prawdę o tej instytucji! pracowałam przez miesiąc i to co tam zobaczyłam.... to masakra ( to delikatne określenie),
nie myślałam, że taka instytucja jak Poczta Polska ( piękna nazwa) jest w takim stanie....
dlaczego nikt nie interesuje się pracownikami nikt żadne związki ( a są zdaje się dwa) żaden PIP
Podziwiam ludzi, którzy tam pracują!!!!a jednocześnie dziwię się, że pozwalają na takie traktowanie....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Pracuję w poczcie 25 lat jako asystent. Posiadam umiejętności kontrolera i naczelnika, znam język angielski i francuski, biegle obsługuję komputer, zarówno soft i hard, jestem miła, elokwentna i inteligentna, bardzo szybko przyswajam wszelkie nowości etc, etc...... zarabiam 1600 netto, po opłaceniu PZU i składki związków zostaje 1500 netto. Dodatkowo otrzymuję dodatek stażowy, jednak dla nowych pracowników nie jest on przewidziany. Przez 25 lat przyzwyczaiłam się do pracy bez tzw. przerwy śniadaniowej. Zastanawiam się "co ja tutaj robię" i wiem, że po tylu latach pracy nic dobrego mnie już w poczcie nie spotka.
NIE POLECAM TEJ PRACY NIKOMU, KTO MA CHOĆ TROCHĘ AMBICJI: MARNA PŁACA, OGROMNE WYMAGANIA, NĘKANIE CIĄGŁYMI BEZSENSOWNYMI KONTROLAMI, BARDZO DUŻA ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA - WYJŚCIE BEZ PENSJI NA KONIEC MIESIĄCA WCALE NIE JEST WYMYSŁEM, TO TYLKO WIERZCH TEJ GÓRY. Polecam osobom, które chcą pracować w fabryce przy taśmie i jako jedyna osoba ją obsługiwać, bo zwolniono już tylu pracowników, że właściwie tylko na kradzionych pracownikom, ku chwale poczty, godzinach to jeszcze egzystuje. Z jednej strony otrzymywać, często niezasłużone, razy od klientów, którzy nie rozumieją i mają rację dlaczego pani patrzy w komputer tak długo i nic nie robi.... bo ten właśnie komputer "mieli" dane z szybkością ślimaka, a drukarka leniwie przyjmuje dane wielkości jednego wiersza. Dlaczego przy paru stanowiskach tylko jedno pracuje, a reszta świeci pustkami... sama tego nie rozumiem ale wiem, że po 12 godzinach przy okienku, oczywiście bez przerwy, nie wiem jak się nazywam nie mówiąc o tym, że nie pamiętam czy skasowałam od klienta te 500zł, czy nie.. ale to okaże się na koniec dnia :)
Druga strona jest za moimi plecami, bo nie tylko okienko jest moim miejscem pracy ale również ekspedycja lub kasa, czyli tu klienci a tam czeka jeszcze rozliczanie listonoszy z listów, wyekspediowanie listów i paczek do WER-u lub rozliczanie przekazów i cała reszta... dla niewtajemniczonych cicho-sza. Często myślę, że to dobra praca dla kombajnu wielozadaniowego lub Bogini Kali-wielorękiej.
Zastanawiam się nad emigracją zarobkową, bo praca w poczcie i w Polsce to masakra i rzeź niewiniątek.............Pozdrawiam
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ile zarabia się na poczcie??

to ponoć taka metoda rekrutacji, że im więcej włożysz wysiłku w zdobycie danego stanowiska tym potem masz mniejsze wymagania, bo niby nagrodą jest już to że masz posadę ;/ i właśnie firmy robią rekrutację, testy itd a potem oferują 1 tys złotych i ludzie się na to nabierają ;/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

PACZKARZ MA PŁACONE OD KAŻDEJ DORĘCZONEJ PRZESYŁKI CZYLI DO ADRESATA A WOKIENKU JEST PENSJA STAŁA SIEDZĄC W OKIENKU JAK NIE STRACISZ TO RACZEJ NIE ZAROBISZ
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

JAKO KTO BO NIE CHYBA ASYSTEN LUB ZNAJOMA WPROWADZA CIĘ W MALINY PRACOWNIK KTÓRY JEST ŚWIEŻO ZATRUDNIONY DOSTAJE PRZY PEŁNYM ETACIE 1400 ZŁ BRUTTO
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ile zarabia się na poczcie??

Ja byłem na takiej rozmowie w zeszłym tygodniu w Gdańsku na stanowisko Kierownika ds operacyjnego przesyłu palet.
Rozmowa kwalifikacyjna: (podobno ostatni etap) - było nas cztery chłopaków - był to assessment center - trzymali nas prawie 8 godzin - testy, rozmowy, key'sy, potem rozmowa z dwoma dyrektorami... + 3 osoby z dzialu kadrowego - masa ludzi - okazało się że wygrałem tylko niestać ich na mnie. Takie info otrzymałem. Pytam się na co musiałbym się zgodzić zeby ich było na mnie stać to powiedzieli mi: 2400 zł na reke... za stanowisko kierownicze w Gdańsku marne pieniądze... wiec macie porównanie jakie zarobki sa w gdansku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

normalnie masakra jak to czytam.....wszędzie nędza w tym kraju...
tylko wziąć to wszystko i w powietrze rozp......
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ile zarabia się na poczcie??

Umowy na okres określony najczesciej dają a potem przedłużają lub nie. Nie wiem jak jest w innych urzędach ale tam gdzie pracowałem był totalny bałagan. Choc widzę, ze mój listonosz też potwierdza a nawet w Pruszczu chyba się niezbyt dzieje. Zresztą listonosze dostają grosze (Ci bez stażu oczywiście) a zalezy jeszcze jaki rejon dostaniesz i jak się pracując jako listonosz sprawdzisz w roli akwizytora (sprzedaż ubezpieczeń, zakładanie kont itp.)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

....PRACOWAŁAM KILKA LAT NA POCZCIE, W OKIENKU, PŁACA OKOŁO 1300 ZŁ NETTO, NIESTETY NIE OBĘDZIE SIĘ OD ŚRODKÓW USPOKAJAJĄCYCH - KLIENCI SĄ NIEPRZECIĘTNI
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ile zarabia się na poczcie??

Jutro ide na rozmowe na Targ Rakowy na zastepstwo,na caly etat.. na zastepstwo czyli moze byc na 1 m-c czy moga potem zatrudnic na stale?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

tak lepiej siedzieć na dupie i nie mieć na rachunki .....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: ile zarabia się na poczcie??

Nie bierzcie pracy za mniej niż 2000 na rękę! Zacznijmy zmieniać coś w tym syfiastym kraju!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: ile zarabia się na poczcie??

listonosz to ładnie zarabia gdy jest termin emerytur i rent - potrafią nawet wrócic z urlopu by obsłuzyć swój rewir..ehh to dopiero jest kasa - druga pensja normalnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: ile zarabia się na poczcie??

Ja pracowałam na poczcie w zeszłym roku czyli 2009 tylko miesiąc właśnie w okienku i nie polecam nikomu, była to praca na 0.5 etatu dostałam trochę ponad 700 zł. Niby na pól etatu ale wychodziło dłużej bo trzeba się z wszystkiego rozliczyć więc 1 h na pewno dłużej. Pozatym klienci bynajmiej tam byli okropni wyzywali od różnych od złodziji i nie tylko ... Nawet gorzej więc straszna nerwówka pozatym duża odpowiedzialność...
nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo