ile zarabia się na poczcie??

Dostałam ofertę pracy na poczcie i tak się zastanawiam ile mozna tam zarobić? Czy będzie mi się opłacało dać dziecko do żłobka prywatnego?? Zaprosili mnie na rozmowę na Długą, więc dochodzi też praca na nocki i w święta. Orientujecie się może jak to wygląda??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: ile zarabia się na poczcie??

~ Andrzej, nie łódź się, nie zostaniesz naczelnikiem !!! Chyba, że Cię przymusowo przeniosą do większego urzędu - filii. W firmie PP S.A. szeregowych pracowników i naczelników (nie tylko filii urzędów) mają w wiadomej, tylnej części ciała. Szanują tylko siebie, tj. zarząd w Warszawie. Piszę tak, bo kolegę właśnie pod koniec stycznia zwolnili mimo faktu kilkuletniego stażu, więc mam w miarę świeże info. Kolega był listonoszem i do obejścia miał spory teren peryferyjnej dzielnicy Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Ty masz byc naczelnikiem na jednoosobowym urzędzie??? a powiedz gdzie taki jednoosobowy URZąD jest?? od kilku lat Poczta likwiduje małe a nawet większe urzędy przekształcając je w filie. Jest to podyktowane niby oszczędnościami i na takich placówkach nie ma kadry kierowniczej .A stanowisko naczelnika zalicza się do kierowniczych. Naczelnicy kierownicy zmian kontrolerzy są na duzych urzędach. Na małych placówkach, tym bardziej jednoosobowych, pracują asystenci, i wykonują wszystko, również cześć zadań które wykonywali kierownicy. To co piszesz w swoim poście to właśnie opis pracy asystenta okienkowego na filli pocztowej. Nie łudź się ze będziesz naczelnikiem na swojej placówce. Może coś źle zrozumiałeś na rozmowie albo robią Ciebie w balona. Chyba że chcieli podkoloryzować i zachęcić do pracy.Znając zycie nie mogli znaleźć nikogo chętnego kto by tam dłuzej wytrzymał więc opowiadali bajki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

z calym szacunkiem dla ciezkiej i wymagajacej pracy...

ale jako magister powinienes lepiej poradzic sobie z jezykiem polskim.
w razie watpliwosci zajrzec do slownika
dziw, ze zrobiles mature

kwestia za duzej ilosci godzin, a takze stresu powinna byc rozwiazana przez dobrego naczelnika. jest tez pip

zycze powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

ja pracuje drugi miesiąc na razie jako asystent na pełnym etacie na wiosce gdzie jestem przyuczany do roli naczelnika, dają min krajową, jednak jeśli chodzi o rozliczenie kasy, listonoszy itp. to zgadzam się, jest masakra. Prace zaczynam o 7.30 a zdarza się że kończe o 19, na razie jestem tylko asystentem, ale jak zostane sam, a zostane za miesiąc, to będę kończył o 20. Płaca jak na tyle godzin mizerna, do tego dochodzi stres, musisz zająć się okienkiem, czyli sprzrdażą, przyjmowaniem klijentów itd., później przyjmujesz poczte tj. paczki, listy, gazety, wydajesz przekazy listonoszą, gdy już jest się sam, trzeba wprowadzić do systemu gazety, i zrobić zwroty starych, jak się z wszystkim uporasz, to robisz rankingi, tj. skuteczność doręczania, mat, itp. gdy listonosze wracają, jestem zasypany listami i paczkami, które szybko dziele, rozliczam listonoszy, tj paczki listy i przekazy, tworzeworki które idą drugim kursem, przyjezdza poczta, dajesz wykaz, podliczasz kase itp. co najgorsze przez cały dzień siedzisz i sprawdzasz co chwile poczte internetową i odpisujesz coś komuś, lub wysyłasz. Szczerze, biorę 4 kanapki, które zjadam przyjmując klijętów, bo przerwy nie ma. Jest źle! ale i tak lepszej pracy nie znajdę a tytułem mgr mogę sobie tyłek podetrzeć! Pozdrawiam hardkorów, którzy chcę iść do malych jednoosobowych urzędów, gdzie naczelnik robi wszystko sam!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: ile zarabia się na poczcie??

Tylko u Ciebie. To zwykła pazerna świnia. Poskarż się że nie otrzymujesz całej kwoty a wyleci z roboty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

czy moze ktos powiedziec jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? jest rozmowa z naczelnik ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Usuwasz,a jak będą Cię chcieli awansować,to przeszkodą będzie brak studiów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

przykre to, że rynek pracy w Polsce tak traktuje ludzi jak @mika
mam nadzieje, że Ci się ułoży w życiu zawodowym i pracodawca doceni Twoje doświadczenie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Właśnie zastanawiam się nad udziałem w rekrutacji na st. obsługi klienta na poczcie....Obecnie pracuję w ZUS w kadrach na podstawie umowy na zastępstwo. Mam ukończone 2 kierunki studiów w tym z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Posiadam ogółem 18-letni staż pracy, z czego w kadrach 8 lat, reszta w obsłudze klienta, nawet na stanowisku kierowniczym w wyniku awansu...W rekrutacji do ZUS pokonałam prawie 90 osób na etapie testu z przepisów i na co mi się to zdało?? Zarabiam 1500 na rękę a wymagania w stosunku do mnie są bardzo wysokie. Obiecywano mi etat ale od marca tylko się pozbywają ludzi jeśli to możliwe (wiem, co mówię) Jestem po rozmowie z szefową i pomimo, że jest ze mnie bardzo zadowolona nie ma mi co zaproponować. Od lutego wysyłam oferty i zerowy odzew. I co mam zrobić.....Usunę te studia i stanowiska z CV i wysyłam na pocztę ofertę. Gdyby nie rodzina to bym zwariowała chyba. TYLE LAT PRACY I NAUKI W PLECY. MUSZĘ ZACZYNAĆ OD NOWA. d*pA, d*pA I LOL.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

To teraz napisz jakie to stanowisko....bo na pewno nie pracujesz na UP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

nie wiem może żyje w innym świecie, ale jak można po 9 latach zarabiać 1750 zł?????? ja bym już po 2 kombinowała jak tu się wyszkolić/przekwalifikować/wyrwać do innej pracy żeby zarobić więcej. tak siedzieć i się kisić 9 lat za grosze... no chyba, że to super przyjemna praca .. takie spełnienie marzeń...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Bardzo dobrze. Ja pracuje na poczcie juz 10 lat i dziwi mnie ta stawka najnizszej krajowej! nigdy zarobki nie byly az tak male! 2000 zl brutto to na poczcie najgorsze zarobki dla najniższych stanowisk

Zarobki w Poczcie polskiej składają się z:
1pensji zasadniczej zależnej od stanowiska pracy (stanowisko zależne od kwalifikacji dla obcych i dla plecaków od czytaj znajomości)

2 premii miesięcznej srednio 12-15 %. w okresie swiatecznym duzo wieksza premia ......................

3 stażowego od zasadniczej np. masz 3000 zł i 10 lat pracy czyli 300 zł stażowe stazowe po 3 latach juz sie nalicza.... takze ja uwazam ze nie jest zle!

4 fundusz socjalny jest dobry,
sa dofinansowania do wczasow, bilety do kina, do rekreacji itp.

5 premia roczna (trzynastka)!

6 zwrot kosztów paliwa lub karta ztm (dojazdy cię wcale nie kosztują szczególnie jak masz daleko, a to oszczędność nawet ponad 2000 zł rocznie lub nawet 2500).

czyli jeśli masz 3500 zł brutto zasadniczej i 10 lat pracy to zarobki twoje powiększ o:
350zł staż
525 zł premia (świąteczna większa)
250 zł dojazd
291 zł na m-c z trzynastki
100 zł gruszy na m-c
razem wychodzi, ze zarabiasz brutto 5000 zł a nie 3500 zł jak masz zasadniczą, a gdzie indziej masz gołą zasadniczą.
Zaznaczam że wykształcenie mam nie związane z pracą i po moich studiach nigdzie bym nie miał szans na taką pensję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ile zarabia się na poczcie??

Powinni dorzucić jeszcze dżemik kanapkowy i cukier do kawy podczas przerw w pracy żebyś z głodu im nie umarła...A jak tak będziesz na forum zrzędziła to mogą Cię zwolnić (uwielbiają stosować techniki Big Brothera), więc się zastanów czy Twoje wpisy mają sens. Dobry niewolnik powinien chwalić swego Pana, bo wtedy rośnie szansa na dostanie większych ochłapów z Pańskiego stołu, który w tym przyp. znajduje się w W-wie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: ile zarabia się na poczcie??

umowa zastępstwo od kwietnia 2013. 3/4 etatu, ok 960 zł netto.
żal, żal, żal.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

moja dzisiejsza rozmowa z panią z kadr z poczty-polskiej na temat zarobków - proponują 750 zł brutto!!! na pół etatu! to jest jakieś nieporozumienie;/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Praca na 3/4 etatu to praca 6 h dziennie. Ale pracujesz po 8 h i za te dwie godziny nikt Ci nie zapłaci. Pensja 900 złotych netto - dojazdy 20 km = 600 złotych do ręki, pozdrawiam i nie polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

900 złotych na czysto jest dużo? Nie sądzę!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ile zarabia się na poczcie??

musiałby być zdrowo porąbany żebym za takie pieniądze pracować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Staż 9 lat, 1750 na ręke plus trzynastka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: ile zarabia się na poczcie??

Zapraszam pracowników Poczty do wypełnienia ankiety!
http://www.ankietka.pl/ankieta/121680/wplyw-instrumentow-zarzadzania-zasobami-ludzkimi-na-realizacje-celu-strategicznego-firmy.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (60 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...