ile zarabia się na poczcie??

Dostałam ofertę pracy na poczcie i tak się zastanawiam ile mozna tam zarobić? Czy będzie mi się opłacało dać dziecko do żłobka prywatnego?? Zaprosili mnie na rozmowę na Długą, więc dochodzi też praca na nocki i w święta. Orientujecie się może jak to wygląda??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: ile zarabia się na poczcie??

PŁACA NA POCZIE JEST BARDZO NISKA I KIEROWNICTWO DO DU Y.NIE POLECAM TAM NIKOGO GDAŃSK I OKOLICE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

ŻYCZĘ CI POWODZENIA HAHAHAHAHA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

masz rację , praca na poczcie to totalny wyzysk.najbardziej mnie śmieszą pocztowe wymagania, płacą mniej niż nap. w biedronce, a wymagaja jakbym dostawała pensję 3000 tys netto. po 30 latach na poczcie stwierdzam, że moja pensja jest niższa niż ci co dopiero przychodza do pracy w biedronce. wiem o takich mobingach, za które kierownictwo i naczelnik z pierdla BY nie wyszli, a wszystko jest wyciszane w dyrekcji BO TE MOBINNGI TO JEST OCZYWIŚCIE WYTYCZNE DYREKCJI W GDAŃSKU , związki nic nie robią, bo powinny być niezależne, a nie d*pkami trzęsą o swoje marne posadki. POCZTA TO ZMORA, WSTYD I HAŃBA POLSKI...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

co za bzdury, poczta si e sadzi jakby płaciła krocie ludziom, a płaci tak nędznie, że nie warto zawracać sobie głowy, w biedronce na start masz więcej i mniejsza odpowiedzialność.Poczta to obciach i tyle , zarobki, ich wysokie mniemanie o sobie, powszechny mobinng za aprobatą dyrekcji--- to są ich wytyczne--- wstyd ,że poczta istnieje i tak się zachowuje.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

i jeszcze musisz siedzieć po godzinach i po skończonej swojej pracy i pomagać takiej starej babie przed 60 - kumoterce kierowniczki i po 12 w nocy idziesz do domu aż ci się zwidy widuja ze zmęczenia--- tak jest w pruszczu gdański 1
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

kogo to obchodzi ile lat , dni i miesięcy ma twoje dzieckop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie ??

Koleżanka pracuje na poczcie jako doradca klienta i ma 2700 a co kwartał z premią 3500. Wiem bo widziałam wyciągi a ponadto dostaje 500 miesięcznie delegacji za doajzdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: ile zarabia się na poczcie ??

ja pracuję na poczcie jako asystent,wyplata masakra 1213 zl na reke z premia zadaniowa i czasowa.A od lutego zero remii czyli jakies 970 zl na rękę.Czas zacząć czegos innego
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie ??

I na zasadach ortografii już znać się nie musisz, ech...Gratuluję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: ile zarabia się na poczcie ??

JA PRACUJE NA POCZCIE W OKIENKU 28 LAT I ZARABIAM OKOŁO 1800
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ile zarabia się na poczcie??

hahahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie ??

Jaki macie dodatek stażowy po 10 latach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

I po co piszesz takie bzdury!!! Nikt na poczcie nie widział na swoim koncie takich pieniędzy. Bynajmniej asystent czy listonosz. Ja pracuje na poczcie vi mam dosyć. Od pierwszego dnia pracy sama Wszystkiego się uczę, nawet nie wiem jak wygląda praca na poczcie. Stare wyjadaczki stoją nade mną jak ssmanki i poganiają. Jestem kumata i to wykorzystują. Nawet długopisy mam swoje bo nie ma!!! Atmosfera w pracy okropna, zgorzkniałe kobiety, ludzie traktuja cie jak robota. Pracy tyle że nie przerobisz. A zarobki..... szkoda słów. Poczta chce oszczędzić 1.5 mld zł żeby zrealizować swoje plany. Te oszczędności oczywiście potraca nam z kont. Trzeba się szybko zawijać z tąd...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie ??

ktoś wie jaka atmosfera na WER w pruszczu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Hi hi zostałeś już tym naczelnikiem? Strasznie Cię omamili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Bo na Długiej jest siedziba regionu!!!
co do Warszawy ma jechać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie ??

Wow !!! Cóż za 'piękna' kwota... to tylko trochę więcej niż pensja minimalna (w przyp. umowy o pracę). Ciekawe na jakie stanowisko proponują taką kasę - daj znać jak możesz. Mam nadzieję, że nie pojechałeś do W-wy (o ile nie masz noża na gardle, np. niepłacone alimenty, zaległe podatki, niespłacone internetowe pożyczki itp.).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Cześć ja też dostałem ofertę pracy a raczej na razie rozmowy z Panią naczelnik w Warszawie. Po krótkiej rozmowie telefonicznej Pani sie pyta czy jestem zainteresowany bo mogą zaproponować tylko umowę na zastępstwo i zawrotne 1800zł brutto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Ale z ciebie śmieć po kij ty żyjesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: ile zarabia się na poczcie??

2.000,00?? Ciekawe gdzie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

PRZEPROWADZKA DO TRÓJMIASTA (32 odpowiedzi)

Witam Kochani proszę o poradę. Obecnie mieszkam we Wrocławiu, ale zawiodłam się na tym...

Targi pracy w GDYNI beczka smiechu :) (6 odpowiedzi)

Byłem na tych tarach i jestem co roku w Gdyni ,Gnieźnie Bydgoszczy ale z ciekawości . Wnioski...

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?