ile zarabia się na poczcie??

Dostałam ofertę pracy na poczcie i tak się zastanawiam ile mozna tam zarobić? Czy będzie mi się opłacało dać dziecko do żłobka prywatnego?? Zaprosili mnie na rozmowę na Długą, więc dochodzi też praca na nocki i w święta. Orientujecie się może jak to wygląda??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

... tak a propos zarobków... pomyślcie jeżeli średnia krajowa w tej chwili wynosi grubo ponad 3 tyś, czy znacie kogoś kto pracując jako szeregowy pracownik otrzymuje takie wynagrodzenie (?) W poczcie jest podobnie i niestety na nic nie ma pieniędzy na podwyżki również.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

Godziny są różne, przykładowo 6-14, 13-21, 8-16, 10-18 wszystko zależne jest od potrzeb danego urzędu. Często się zdarza praca popołudniami lub środek co jest wykańczające fizycznie i rozbija życie rodzinne. Za nadgodziny nie płacą i nie będą płacić, jednak można liczyć na wolne:) Proszę uważajcie poczta zatrudnia na umowy śmieciowe-moja koleżanka była zatrudniona na 1/2 et przez parę lat, a faktycznie pracowała po 8 godzin i więcej. Zwolnili ją niespodziewanie i nawet zasiłku nie mogła otrzymać, bo przy takim etacie nie przysługuje mino faktycznej pracy na cały. Mnożą się umowy na zastępstwo, które są największym śmieciem, nie znam osoby, która z takiej umowy przeszła na konkretny etat. PP jako pracodawca powoli dobija do mitycznej już "Biedronki". Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

cały dzień,bo to praca zmianowa, czyli w zależności od grafiku i okienka od 7-21.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

a jakie godziny pracy jako ten asystent pocztowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

w poczcie zarobków nie negocjuje się :)
Przewiduję, że na stanowisko w Kasie ZZ pensja 1500 brutto na cały etat. Poczta uważa, że pracownicy "leżą na ulicy" jak śmieci, wystarczy podnieść któregokolwiek, dać minimalną pensję i jest OK.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

Zarobki się negocjuje.Dlatego warto wiedzieć ile można zażądać by nie przeholować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

Żaden urząd w naszym kraju nie podaje zarobków w ofertach pracy.Patrz:www. zus.pl, http://www.publiczni.pl UM, itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

Wysyłasz aplikację bez wiedzy o zarobkach-bez sensu pewnie 1000n
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

Wysłałam aplikację na stanowisko ds.obsługi kasy zbiorczo-zasilającej.Czy ktoś wie jakie są zarobki na tym stanowisku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

najpierw wzywaja cie na Targ Rakowy,tam rozmowa ok .3 min.przegladniecie twoich dokumentow,pytania o doswiadczenie pracy z ludzmi itd. i mowia ze odezwa sie w tym samym dniu,tzn ze sie nie odezwa - bo jak cie chca to od razu jedziesz na rozmowe do danego naczelnika poczty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

rozmowa? zapewne spytają jakie znasz uslugi pocztowe. Ale nie pakuj sie w to bagno....ja sie wpakowąłam i ciezko odejsc wiesz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

racja, ja pracowalam w dziale oddawczym-wpisywalam listy i mimo ze pracowalam dluzej od corki listonosza to ona dostala umowe o prace ja z koncem roku zostalam zwolniona bo jedyne na co zasluzylam to umowa zlecenie (nie mam na poczcie nikogo ani mamy ani taty)a to ze wczesniej zapiepszalam 7-8 h dziennie i bylam sama na popoludnie sie nieliczylo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

no to gratuluje... szczególnie składek na związki:) a nie lepiej jest po prostu zmienić pracę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na poczccie na stanowisko asystent ds. obsługi klienta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

ogólnie pewnie dlatego, że ludzie nie chcą pracować za najniższą krajową, oficjalnie na nie pełen etat, w praktyce ponad cały :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: ile zarabia się na poczcie??

całe guano
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Wiesz co .... z Twoją znajomością j. polskiego ... 1000 zł to i tak o wiele za dużo.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

uppppppp
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: ile zarabia się na poczcie??

Jestem pocztowcem po 5 latach pracy mam 1500 na rękę.Umowa na zstępstwo jest o tyle niebezpieczna że ten kogo zastępójesz może wrucić.Poza tym na poczta organizuje redukcje pracowników.No ale zawsze warto spróbować.Życzę powodzenia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: RE ile zarabia się na poczcie??

Znowu pojawilo sie ogloszenia na Al.Grunwaldzka? czy ktos tam byl na rozmowie? czemu tam tak czesto sie zmienia obsada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

GDDKIA praca opinie (6 odpowiedzi)

Proszę o opinie na temat pracy w dziale finansowo-księgowym w Gdańsku,

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Ile zarabiacie miesięcznie? (535 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...