implant z groupona

Niestety żenada, zakupiłam ofertę wszczepienia implantu z adnotacją:

"Oferta obejmuje wszczepienie 1 implantu zębowego bez dodatkowych kosztów protetyki i ewentualnych innych zabiegów koniecznych do wykonania w przypadku braku odpowiednich warunków kostnych."

Pan Krzemiński próbował mydlić mi oczy i udowodnić że czarne to białe i to co napisane powyżej oznacza, że zrobi sam implant, a koronę to osobno trzeba zapłacić. Brak profesjonalnego podejścia do klienta. Ten Pan musi się jeszcze wiele nauczyć, teksty w stylu, "może pani zrezygnować" pokazują jaki poziom reprezentuje na co dzień. Nie szukał, żadnego rozwiązania, tylko mnie po prostu spławił. Gdybym poszła z nim do sądu to spokojnie bym wygrała bo oferta stanowi o konkretnych działaniach, nie chciałam jednak narażać się na jakąś fuszerkę z jego strony.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: implant z groupona

Jestem kompletnie niezwiązany z tematem, po prosu przeglądam gabinety. Widzę, że po raz kolejny ktoś z groupona się pieni. Widać mentalność grouponowców: chcieliby mieć zrobione za darmo, a jak nie, to poleci piana z pyska.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: implant z groupona

Pan chyba nie wie na czym polega reklama groupona. Właśnie o to chodzi żeby klient przyszedł i zobaczył czy warto jeszcze przyjść ponownie. Jak widać - nie warto. Dziękuję za cenną opinię nt ww zakładu!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: implant z groupona

Większość korzystających wcale nie zamierza przyjść ponownie tylko szuka kolejnej oferty za pół darmo, więc dla firmy to żaden zysk.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: implant z groupona

nie prawda. ja np. pierwszy raz zrobiłam sobie hybrydę z groupona, a później jeszcze jakieś 5 razy skorzystałam z usług gabinetu tej osoby(bez kupowania groupona).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: implant z groupona

Zrozumcie Gruponowcy - żadna renomowana firma nie zgłasza się do Grupona - ma tylu chętnych za normalną cenę, że wykonywanie tej samej usługi za pół ceny dla Gruponowców byłoby idiotyzmem.
Zgłaszają się albo firmy nowe, które chcą zaistnieć na rynku (może dobre, może złe - jeszcze nie wiadomo) albo te marne, do których nikt nie chodzi, więc lepszy klient za pół ceny lub żaden.
Decydując się na Grupona w zakresie usług macie loterię - albo trafię dobrze, albo źle. Nie można liczyć na to, że inni frajerzy płacą 100%, a ja to samo dostanę za połowę ceny i na pewno będzie tak samo super!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: implant z groupona

nie "lub żaden" tylko "niż żaden" - sorry!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0