Gabinet Stomatologiczny

Stomatolodzy Protetycy Stomatolodzy dziecięcy

Gdańsk, gen. Kazimierza Sosnkowskiego 3A/10

implant z groupona (7) Niestety żenada, zakupiłam ofertę wszczepienia implantu z adnotacją:... to ja :) Świetny specjalista (1) Bardzo polecam dr. Rafała Krzemińskiego - to świetny specjalista, ma... honeyboney Bardzo dobry specjalista (1) Super stomatolog. Uratował mi zęba którego niby "kanałowo oczyścił" inny... Maja
Super lekarz dba o samopoczucie pacjenta (5) Super lekarz dba o samopoczucie pacjenta. Fachowiec pierwsza klasa godny... Piotr Dziewicki Zadowolony pacjent (1) Szczerze polecam - lekarz który stara się aby wizyta "u dentysty" była... Rafal Jest ok (1) Byłem na leczeniuui pana Rafała i cóż mogę powiedzieć, sprzet ma ok chociaż... Obserwator polecam (1) powiem tak, nie tak łatwo znaleźć lekarza, który po pierwsze jest... tomek Jest przyjemnie :) (1) Długo szukałem dobrego dentysty w Gdańsku, sugerując się m.in. opiniami z... marecki wspaniały lekarz polecam (1) Gorąco polecam Tego lekarza.Wspaniały specjalista,miłe i sympatyczne... EK REWELACYJNY GABINET DENTYSTYCZNY (1) PO RAZ PIERWSZY,DOWIEDZIAłAM SIę Z INTERNETU O TYM GABINECIE A żE AKURAT... MAGDA Monika - opinia (1) Wreszcie znalazłam stomatologa, z którego usług będę korzystała na stałe.... Monika GORĄCO POLECAM (1) Jestem bardzo zadowolony z pomocy stomatologicznej świadczonej przez dr... ŁK