jaka szafa dla dwójki dzieci?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
szukam i szukam w necie mebla na ubrania i posciel dla dwójki dzieci i niestety nie moge znaleść,szafy ikeowskie jesli sa podwójne to nie mają półeczek,pojedyncza odpada,czy macie jakies pomysły szafy za rozsądną cenę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaka szafa dla dwójki dzieci?

ale chcesz jakieś typowo dziecięce?
my mamy ikeowską z serii PAX i sami dopasowywaliśmy wnętrze- mamy z jednej strony kosze i półki, z drugiej półki i drążek na wieszaki

kosze są bardzo wygodne, szczególnie przy głębokich szafach :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaka szafa dla dwójki dzieci?

nie koniecznie,szukam czegoś niezbyt wielkiego tylko na ubrania i ze 2 szufladki na posciel,koce itd. a mogłabys mi podac linka jak to u was wygląda? chodzi mi o samą szafe:) bo patrzyłam i szaf z "pax" jest dużo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaka szafa dla dwójki dzieci?

my akurat mamy ogromną :) http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S89001911/ taką tylko w innych kolorach i wnętrze inne, sami sobie rozplanowaliśmy :) tam możesz sobie wybrać i kupić ile półek i szuflad chcesz :)
ale wydaje mi się, że cała seria ma takie możliwości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaka szafa dla dwójki dzieci?

woooow! sama bym sobie taką wzieła :)) dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przeglądałem szafy Pax i powiem tak, wszystko dobrze cena jest super dopóki nie zaczniemy dokładać wyposażenia. Potrzebowałem do pokoju córki szafę, wybrałem Pax dwuskrzydłową 100 cm zaczęło się od 460 zł, ale jak dołożyłem kilka półek i 2 kosze to zacząłem zbliżać się do tysiaka no i jeszcze jedź po to, a mam do ikea ponad 80 km. więc dałem sobie spokój, aktualnie jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami szafy Maja, z 2 szufladami, drążkiem na wieszaki i kilkoma półkami jak tutaj https://artbo.pl/dodatki/szafa-maja.html szafę mamy już 2 lata
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Próbowałaś w innych sklepach? Ikea ma wiele ciekawych mebli, ale mało rodzajów np. szaf. Castorama też ma ciekawe, Leroy Merlin. Ale najważniejszy aspekt jest funkcjonalność szafy. Może być tak, że Ikea posiada takie wielofunkcyjne szafy dla dwojga dzieci tylko w złym kierunku patrzysz. Spróbuj poczytać na https://www.abc4home.pl/mebloscianka-w-pokoju-dziecka-jakie-szafki-szafy-witryny-do-pokoju-dziecka/ . Może ten poradnik Ci pomoże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...