jaki macie materac, czy możecie mi doradzić

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Dziewczyny osobiście z mężem mamy materac firmy Selene, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jednak moja mama chciałaby teraz kupić sobie materac, a że chciałaby przyoszczędzić, to mówiła coś o promocji w Jysku, czy ktoś ma materac właśnie tej firmy (chodzi o sprężynowy kieszonkowy), czy oni mają dobre materace, bo są o wiele tańsze od naszego.
Ikea ma też tańsze, co uważacie o ich materacach?

Dla mnie materac to jedna z najważniejszych rzeczy w domu, dlatego wolałam więcej wydać i kupić dobrej firmy, tak jak napisałam, na naszym śpi się niezwykle wygodnie, ale to też ciężko sprawdzić, jak spałam u kogoś na innym materacu, było mi mniej wygodnie, ale wiadomo u siebie zawsze lepiej człowiek się wyśpi, poza tym każdy dobiera sobie materac do swojej wagi, możliwe, że stąd moja niewygoda. Możliwe, że te tańsze materace są równie dobre... Jakie macie doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki macie materac, czy możecie mi doradzić

nikt nie doradzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki macie materac, czy możecie mi doradzić

ja mam materac z tej firmy
http://www.swiatsypialni.pl/kontakt.php
jestem bardzo zadowolona, nie wiem jaki jest stosunek ceny do selene
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki macie materac, czy możecie mi doradzić

ja mam z Ikei, moze nie najtanszy, ale piankowy, nie moge miec sprezynowego, bo mi nie sluzyl i mialam odciski...ja uwazam, ze tez materac jest fajny i trzeba go co jakis czas wymieniac, przynajmniej ja tak robie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki macie materac, czy możecie mi doradzić

Mamy materac z Koła. Na stronce są adresy, gdzie w Trójmieście można kupić http://www.mkfoam.pl/ Na stronie jest też cennik.
Kupiliśmy materac kieszonkowym. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a ceny też przystępne w porównaniu np. do Selene.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki macie materac, czy możecie mi doradzić

Ja polecam DREAM ZONE z Jyska właśnie,mam sprężynowy o grubości 15cm,sprawdza się już kolejny rok,pamiętam o tym żeby go odwracać co kilka miesiecy tak jak każą i mogę polecić z czystym sumieniem:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki macie materac, czy możecie mi doradzić

my mamy materace z Ikei, Sultan, takie z ich "środkowej półki", jakoś 700-800 zł kosztowały za jeden (mamy dwa pojedyncze) - i są bardzo wygodne, mój Mąż też sobie bardzo chwali, a jest dość wybredny - miał już kilka materacy (ja wcześniej sypiałam na kanapach;))
podsumowując - te z Ikei są niezłe :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki macie materac, czy możecie mi doradzić

my też mamy materaz z Koła (k&k) i jest nam na nim bardzo wygodnie, więc polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki macie materac, czy możecie mi doradzić

Ja miałam już w swoim życiu mega dużo materaców, bo mam duże problemy z kręgosłupem i docelowo zdecydowałam się na materac lateksowy. Rewelacja. Tutaj znajdziecie multum cennych informacji: http://www.materaceblog.pl/rodzaje-materacy/materac-lateksowy-wady-zalety.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Są przecież znane marki i wydaje mi się, że warto się pokusić tylko na takie możliwości. Dlatego moim zdaniem dobrze jest sprawdzać takie sklepy w sieci. Ja na przykład taki ochraniacz na materac https://materacnawymiar.pl/pl/n/Ochraniacz-na-materac/26 mam na oku w sklepie MateracNaWymiar. Dla mnie to ciekawe miejsce, z mnóstwem ciekawych opcji. Stąd się na to chcę zdecydować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z mężem mamy materac, który dostosowuje się do kształtu i krzywizn ciała, ma kieszenie sprężynowe więc działa niezależnie od wagi ciała. Nie był drogi i myślę, że żeby zaoszczędzić dobrze jest wziąć pod uwagę zakup przez internet, jest dużo taniej. My kupiliśmy od firmy Hilding materac Makarena właśnie internetowo i nie żałujemy, opis zgadzał się z rzeczywistością. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też korzystałam z tej firmy, mają dobre materace i ogromny wybór, a to zawsze na plus. To co mnie chyba najbardziej pozytywnie zaskoczyło to wszystkie certyfikaty i atesty widać, że dbają o klientów, 15letnia gwarancja mówi sama za siebie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam od nich materac Pasodoble, w ogóle mają fajną serię materacy medycznych, moi rodzice mają Hilding Rumbę i też są zachwyceni jak odziaływuje na kręgosłup. Warto wypróbować zwłaszcza jak już jest ktoś starszy i trzeba dbać o zdrowie i krążenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam kieszeniowy z lateksem z FDM. Dobrze dostosowuje się do ksztaltu ciala i jak narazie nie widać żadnych wgnieceń ani odkształceń. Z tego co kojarze to za materac 160 x 200 dałam coś ok. 800zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja miałam materac z Yysk w poprzednim mieszkaniu i mniejszym łóżku, teraz wybraliśmy sembelle ComFeel i różnica w komforcie ogromna... Na stronie sembelli można wychaczyć jakąś promocję - naprawdę polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki macie materac, czy możecie mi doradzić

Śpię na materacu Geltex. Poleciła mi jeggo zakup siostra, która uwielbia spać, a w szczególności kocha wygodę i komfort snu. Mogę go szczerze polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ochraniacz też warto miec moim zdaniem :) SAma całkiem niedawno kupiłam sobie coś takiego u https://ochraniacz-na-materac.pl/przescieradla-nieprzemakalne/49-200x220.html Cenowo całkiem spoko i jakosć też pierwsza klasa :) Ja tam jestem zadowolona z tego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wybrałam http://trackmaster.pl/idealny-materac-piankowy/ bardzo wygodny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla seniora poleciłabym materac Hilding Pasodoble. Moi rodzice go mają i bardzo dobrze się im psrwadza. Jest nieco twardszy, prze co pomaga im rano w łatwiejszym i sprawniejszym wstawaniu z łózka. Dodatkowo jest dwustronny, po jednej stronie mamy matę kokosową, a po drugiej materaił wykonany z włókna agawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamy lateksowy, model Hetman Aqua. Drugi rok na nim śpimy i naprawde fajnie się sprawuje no i jest naprawde wygodny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na materacu nie ma co oszczędzać. A na pewno nie kupowałabym już materacy z sieciówek typu Ikea czy Jysk...jak dla starszej mamy to zdecydowanie poleciłabym coś co zdecydowanie poprawi jej sen i wygodę...może materac medyczny taki jak Fandango od Hilding. Kupowaliśmy go Cioci mojej jakiś czas temu (kobieta po 80) i z tego co wiem, to jej się sprawdza. Ale naprawdę...na materacu nie powinno się oszczędzać. Jak się wyśpisz tak ci się żyje, więc oby jak najlepiej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie pamiętam firmy ale mam materac kieszeniowy Amber.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla córki ostatnio zakupiliśmy piankowy Smart Twist. Bardzo fajny i wygodny materac za spoko kasę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Comfeel Speed, naprawdę super wygodny materac, mogę polecić dla każdego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja swój materac kupiłem w sklepie Meblohand https://meblohand.eu/ i jestem bardzo zadowolony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zawsze i wszystkim polecał będę materace od Hiliding. Najlepsze na rynku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?