jaki prezent dla teściowej na 70-tkę?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
może macie jakis oryginalny pomysł?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki prezent dla teściowej na 70-tkę?

ja swojej ale na 60 kupiłam komplet garnków Berghoff - strasznie była zadowolona, uwielbia gotować, a akurat była po remoncie kuchni więc prezent trafiony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki prezent dla teściowej na 70-tkę?

moja ma zeptera,ja takich nie mam:(
ale dzięki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jaki prezent dla teściowej na 70-tkę?

kobieta lat 70 ma raczej wszystko co potrzeba do zycia :)
ja mojej kupuje mini ogródki (w koszu kilka kwiatów doniczkowych)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki prezent dla teściowej na 70-tkę?

może jakaś biżuteria z bursztynem
weekend w fajnym miejscu z zabiegami
mega wielki tort z 70 świeczkami i wielki bukiet kwiatów np 70 czerwonych róż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki prezent dla teściowej na 70-tkę?

Moze cos do ubrania??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jaki prezent dla teściowej na 70-tkę?

my rodzicom na 60 tke kupilismy dobre zegarki. Tata swoj poprzedni dostal od mamy na 40 tke;) Na zegarek dla taty skladalismy sie z bratem i mama a dla mamy odwrotnie;)

Macie racje, ludzie w tym wieku przewaznie wszystko maja ale jeszcze trzeba patrzec na okolicznosci-czasem znajdziemy jakas luke;) Tesciom na 40 rocznice kupilismy wypiekacz do chleba i tesciowa do dzis jest zachwycona. Kolezanka na rocznice slubu jupila garnki.
No i nie kazdy chce wydac nie wiadomo ile-kazdy wydaje tyle, na ile go po prostu stac.To moze byc nawt ładna koszula nocna z peniuarem, na ktora jubilatce po prostu szkoda pieniedzy; czy bizuteria itp ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki prezent dla teściowej na 70-tkę?

karykaturę - jeśli ma poczucie humoru :) u mnie w rodzinie jest taka tradycja, że na okrągłe urodziny np. 50 czy 60 wszyscy dostają :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: jaki prezent dla teściowej na 70-tkę?

jesli ma poczucie humoru to tu sa fajne koszulki http://fiberya.com/cgi-bin/webshop/sklep.cgi?c=start np. "70 lat pracowalam na ten wyglad" i inne. Podejrzewam,ze przez cale zycie nazbierala duuuzo bizuterii, wiec proponuje elegancka szkatulke http://www.royaldecor.pl/towar_wyszukaj_0_szkatu%C5%82ka___/Wyszukaj.html maja ogromny wybor i duzy rozrzut cen, wiec jest cos na kazda kieszen -ja kupilam mamie na 50tke ;) a on wnuka (mojego synka) czerwona koszulka z napisem "Zycie zaczyna sie po 50-tce" z tego linku, ktory podalam wyzej ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki prezent dla teściowej na 70-tkę?

moja mama kocha bizuterie i perfumy, do tego szale, torebki i krysztaly. z moim tata troche ciezej. ja jestem przeciwniczka kupowania rzeczy do domu ale jezeli to dana osobe uszczesliwi to wlasciwie dlaczego nie. moze wyjscie do teatru z kolacja jezeli lubi takie rzeczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki prezent dla teściowej na 70-tkę?

dzięki dziewczyny,pomyslę o bizuterii,szkatułki tez dobry pomysł,dobrze,że jest to forum:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak masz fajne stosunki z teściową to kup jej długopis z napisem najlepsza teściowa na świecie. Jeżeli to ma być oficjalny prezent na 70 Urodziny możesz kupić jej drewniany barek w kształcie kominiarza z cyferką 70 z karafką i kieliszkami - piękny jest. Jeżeli teściowa to 100 % kobietka i lubi torebki to możesz jej podarować torebkę firmową ( drewniany barek w kształcie torebki) z karafką i kieliszkami do wina. Ewentualnie jeżeli to ma być pamiątka na 70 kę, to możesz kupić jej statuetkę na 70 urodziny, masz tam i życzenia od razu i pamiątkę. Dużo więcej fajnych prezentów na 70 znajdziesz na stronie http://sklepzupominkami.com.pl/ i na pewno coś tam wybierzesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a SPA? ja bym chciała, jeśli się nie zmienię do tego czasu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja teściowa właśnie z okazji swoich 70 urodzin w ten weekend korzysta z weekendu Spa, ale pomysł też polegał na tym że pojechała ze swoimi dziećmi (synem i córką), my i teściowa mieszkamy w Gdyni a jej córka w warszawie więc rzadko się widują, a chodziło o to żeby spędziła czas przyjemnie, i z dziećmi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

prezent najlepszy z możliwych według mnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomnik...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję miotłę
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Empik Foto ma fotoksiążki. Zbierzcie dużo zdjęć, złóżcie to w jedną książkę, a wtedy efekt będzie super.
A jakie rozwiązanie powinno wam odpowiadać? Wiadomo - wszystko wymaga zaangażowania, zdrowego podejścia i poświęcenia czasu. Ale to lepszy prezent na taką okazję niż np. jakieś kosmetyki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zegarek! Najlepiej niedrogi, ale króty wygląda szykownie, w stylu jordan kerr czy coś...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam lubię swoją teściową i chciałam jej sprawić jakąś fajną niespodziankę na 70 urodziny. W końcu zdecydowałam się dla teściowej na prezent na 70 urodziny z https://suprizo.pl/prezent-na-70-urodziny-c172 w postaci miodów personalizowanych w skrzynce i to był strzał w 10!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teściowa to wyjątkowa kobieta którą należy otaczać należytym szacunkiem. Zadbaj o to by prezent dla niej był czymś niespotykanym i wyjątkowym. Oryginalne upominki z grawerem znajdziesz w naszym sklepie https://eprezenty.pl/ Odwiedź odpowiednią kategorię https://eprezenty.pl/prezent_dla_tesciowej,c,4571, wybierz coś co wpadnie Ci w oko i zachwyć teściową swoją kreatywnością. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że tydzień nad morzem był by świetnym prezentem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tjaaaa nooo.
Sie sie przyzwyczaja do piachu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre kosmetyki - perfum,krem ,koniaczek,cieplutki kocyk,kamizelkę wełnianą,słodycze,storczyka,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre kosmetyki na pewno zadowolą każda kobietę. Mamie zazwyczaj kupuje dobre kosmetyki do pielęgnacji twarzy dla cery dojrzalej, tym razem linii Royal Bee Elixir. Zachwycona jest, naturalna linia na bazie produktów pochodzących od pszczół
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pomysłów może być tysiące w zależności od upodobań i kwoty. M
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zwiotczała skóra po porodzie:( (36 odpowiedzi)

Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?