jaki tablet dla 8 latka?

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Możecie doradzić? Czy te edukacyjne są odpowiednie dla dzieci w tym wieku czy już za dziecinne i kupić normalny? Fakt,że te edukacyjne mają już wgrane jakieś gry takie przeznaczone dla dzieci wydaje się fajne ale czy po za tym to działa jak normalny tablet, mam wątpliwości czy to nie jest bardziej zabawka?
Możecie podać jakieś modele, jakie maja wasze dzieci? To dla chłopca
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: jaki tablet dla 8 latka?

dla 8-latka najlepszy tablet to taki z klocków lego...

polecam również skórzaną zabawkę o kształcie kuli...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: jaki tablet dla 8 latka?

po co te minusy, dzieciaki mają tablety, to normalne. klocków lego mój syn nie lubi, interesuje się za to matematyką i informatyką, komputera nie ma ale tablet by mu się przydał. Poproszę o opinię osoby, które mają coś do powiedzenia na temat.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jaki tablet dla 8 latka?

Zależy ile pieniędzy chcesz przeznaczyć ,dla 8 latka ja już bym nie kupowała żadnego zabawkowego tableta tylko normalnego,najlepsze są niestety nietanie ipady appla ,zapytaj w sieciowych sklepach z AGD może coś tańszego doradzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki tablet dla 8 latka?

tak do 300 zł, no właśnie mam wątpliwości co do tych zabawkowych, a gry w sumie można samemu takie edukacyjne wgrać. Tylko,że nie znam się na tym. Mam sama tableta ale służy mi w zasadzie do sprawdzania poczty i przeglądania www, nie wgrywałam na niego gier i z resztą nie udostępniam go dzieciom. A te edukacyjne już takie gry mają.Latem jedziemy w długą podróż samochodem i by się przydał- planujemy na gwiazdkę kupić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki tablet dla 8 latka?

No ja już bym wolała dołożyć do normalnego,jak dla mnie nie opłaca się już kupować zabawkowego dla 8 latka albo udostępniać swojego ,sama piszesz ,że mało korzysztasz ,dzieciak przeciez i tak nie będzie wisiał całego dna na tablecie tylko korzystał w ograniczonym stopniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jaki tablet dla 8 latka?

Polecam mamie książkę "Cyfrowa demencja". Skoro dziecko interesuje się informatyką i matematyką, to dobrze to pielęgnować. Zamiast podsumać mu tablet, który uwolni od myślenia i rozwijania zainteresowań.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: jaki tablet dla 8 latka?

nie chcę go zwolnić z myślenia, a właśnie przemycić inne treści, tj. gry do nauki np. angielskiego czy polonistyczne-to co mu nie idzie i nie chce robić. jest to oczywiście dodatek, nie wyręczanie nas. Chyba lepsze to niż konsola dj-a-bo on by to jeszcze chciał, a tu to ja już w ogóle nie wiedziałabym co z tym robić i do tego drogie:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jaki tablet dla 8 latka?

w zupełności wystarczy tablet za 200-300 zl , a jego obsługę opanuje w mig także nie martw się o gry - jest sklep play i tam wszystko zainstaluje się automatycznie, są tam tez darmowe gry. Taki tablet wystarczy na 2 lata a potem i tak będzie się domagał czegoś nowego :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zobacz http://studioplazinscy.pl/najlepsze-tablety-przemyslowe/ w zupełności wystarczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno nie za drogi, ale z dobrym ubezpieczeniem. Tak, by za serwis nie płacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

iPad wydaje się najrozsądniejszą opcją, odpowiednio wydajny i z długim wsparciem. Dziecko raczej nie będzie potrzebować wysublimowanych aplikacji czy funkcji, więc Applowskie środowisko nie powinno być tu minusem, wręcz przeciwnie - łatwo poblokować nieodpowiednie rzeczy. Imo do takich zastosowań nie ma kompletnie sensu wydawać założonego budżetu 3k, iPad na A13 za te ~1600 złotych w zupełności wystarczy, odpowiednia wydajność na lata, do tego całkiem solidna bateria. Tutaj jest strona autoryzowanego przedstawiciela https://imad.pl/dla_ciebie/sklep/ipad.html Możecie przejrzeć sobie modele.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Lepszy będzie tradycyjny zegarek czy smartwatch (25 odpowiedzi)

Witam. Pytanie do wszystkich posiadaczy smartwatchy i nie tylko. Mianowicie zawsze byłem nieco...

Transport ładunku za granicę (3 odpowiedzi)

Witajcie Mam pytanie odnośnie organizacji transportu za granicę, dajmy na to do UK. Załóżmy, że...

Oprogramowanie pod sklep internetowy (17 odpowiedzi)

Jakie polecicie oprogramowanie pod sklep internetowy ?