jakie autko?

jakie autko do 12k zl ,50/50 miasto trasa ,moze byc male -max 3 osoby ,benzyna/diesel/gaz nie ma znaczenia wazne zeby sie nie psulo i malo palilo max 8 l/100 benzyna ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

corsa,mondeo,passat,206,308
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak wyżej, z tym że przy mondeo w tej granicy cenowej bardzo trzeba na diesle uważać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

na pewno benzyna lub benzyna z gazem bo diesel teraz jest totalnie nieopłacalny. co do przedziału cenowego to wybór jest bardzo duży już i jest w czym przebierać. Każdy ma jakieś preferencje. Jeden woli francuzy drugi niemce inny włoskie i każdy będzie przekonywał do swojego np ja od zawsze praktycznie tylko Ople mam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu masz spoko zestawienie: https://www.auto-motor-i-sport.pl/porady/Pierwszy-samochod-za-5-15-30-tys-zl,21496,1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A nie lepiej auto elektryczne? Kia esoul 64? można ładować w domu, koszty jazdy minimalne. Nie rozumiem tego pędu za autami spalinowymi. Elektryki są o niebo lepsze od przestarzałej już technologii spalinowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak za 12k zl biore odrazu Dwa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Elektryki są o niebo lepsze od przestarzałej już technologii spalinowej.? prad do zasilania ich z czego jest ?z kiszonej kapusty?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

Samochód z komisu - czy warto? (32 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was posiada auto z komisu? Jak wam się one sprawują? Jakie są wasze doświadczenia?...