Na Panią Kasię trafiłam na stronie trojmiasto.pl i jak tylko obejrzałam z mężem jej przykładowe aranżacje to wiedzieliśmy, że albo pani Kasia albo nikt ;) Przyznam się, że znałam te aranżacje już wcześniej ponieważ część z nich to mieszkania pokazowe jednego z największych trójmiejskich deweloperów, już kiedyś bardzo mi się spodobały i uparłam się, że znajdę architekta który je zaprojektował. Udało się i tak trafiłam na Panią Kasię. Pani Kasia to dużej klasy fachowiec, ma międzynarodowe doświadczenie, genialne pomysły i zanim zabierze się do pracy robi dokładny wywiad z klientami żeby poznać ich potrzeby, gust, styl życia. Dlatego właśnie jej projekty są bardzo przemyślane, funkcjonalne,dopasowane do naszych potrzeb, nie narzuca swoich wizji, ale zwraca uwagę na każdy szczegół, tak aby mieszkanie było spójne. Poza tym ma naprawdę konkurencyjne ceny w stosunku do innych architektów a współpraca z nią to przyjemność, poświęciła nam bardzo dużo czasu. Pani Kasia oprócz tego, że jest świetnym architektem, jest również bardzo sympatyczną osobą, a klienci (jestem pewna, że to nie tylko moje zdanie) już po pierwszym spotkaniu wiedzą, że oddali swoje mieszkanie we właściwe ręce :) polecam!