Studio 360

Aranżacja wnętrz

Gdańsk, Janka Kupały 4

Terminowość, profesjonalizm, zachwycające projekty (1) O Studiu 360 i o P. Kasi dowiedziałam się tzw. pocztą pantoflową szukając... Małgosia Aranżacja wnętrz (1) Ze studiem 360 współpracuję już od kilku lat. Właścicielka, pani Katarzyna... Beata Polecam panią projektant Katarzynę (1) Polecam panią projektant Kasię- jest bardzo słowna, zawsze w terminie... Ewa Mączka z Pucka
Profesjonalizm, kreatywność i dyscyplina (1) Pani mgr inż. arch. Katarzyna Zborowska zrealizowała dla mnie kilka projektów... Grzegorz polecam (1) Bardzo dobra firma. Sprawna obsługa, przystępne ceny, b. dobry kontakt.... małgosia opinia Studio 360 (1) Witam. Serdecznie polecam Studio 360! Miałam okazję i przyjemność... iza Polecam !!! (1) Pani Katarzyna wykonała projekt naszego mieszkania, dokładnie z naszymi... Alicja Gorąco polecam (1) Pierwsze spotkanie rozwiały moje wątpliwości, a kolejne już tylko upewniały... Jarosław Architekt wnętrz doskonały! (1) Pani mgr inż. arch. Katarzyna Zborowska jest architektem wnętrz doskonałym.... Grzegorz polecam (1) Pomoc Pani Katarzyny Zborowskiej była nieoceniona, pozwoliła na... Marta jeśli aranżacja mieszkania, to tylko z panią Kasią! ;) (1) Na Panią Kasię trafiłam na stronie trojmiasto.pl i jak tylko obejrzałam z... Magda zdecydowanie polecam! (1) Jeśli miałbym wskazać książkę-poradnik, która możliwie najlepiej podpowie,... Michał ego właśnie potrzebowałem (1) Długo z żoną myśleliśmy o remoncie i aranżacji mieszkania, ale nie mieliśmy... Zygmunt