katarzyna - opinia

jestem dumna z tego że mogę uczestniczyć w zajęciach prowadzanonych przez wspaniałych i mądrych ludzi,ciesze sie że mogę być słuchaczem szkoły na znakomitym poziomie,uwielbiam słuchać mgr.inż.Edmunda Jarosiewicza,to człowiek którego widziałabym w roli prezydenta Polski,człowiek o wielkim sercu,posiadający ogromną wiedzę.jeśli miałabym polecić komuś szkołę to tylko tą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: katarzyna - opinia

Pan Jaroszewicz na prezydenta? Absolutnie nie dlatego ze polityka niszczy ludzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: katarzyna - opinia

Nie, ten pan absolutnie nie nadaje się ani na prezydenta ani na dyrektora. Niszczy ludzi, łamie im kręgosłupy, a ze szkoły wyrzuca za noszenie czapki na głowie lub palenie papierosów. Pan Jarosiewicz na emeryturę -chyba juz czas Szkoła poza tym spoko. Fajni niektórzy nauczyciele, bardzo miła atmosfera, niewiele trzeba się uczyć, pozdrowienia dla pani od fizyki
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: katarzyna - opinia

prezydenta omg, juz widze nasze panstwo: czapki z glow, za tatuaz lub kolczyki w niedozwolonych miejscach odsiadka, zakaz palenia, zakaz picia i w ogole to "niczego nie bedzie" ;) ale dyrektor to jedyna wieksza wada tej szkoly, powiedzialabym wrecz ze nadaje specyficzny klimat tej szkole ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0