technik procesów graficznych (2) Bardzo dobra szkoła dla osób niepełnosprawnych dostosowana dobre wykłady... pio1237 KKZ Osoby niepełnosprawnej (1) Polecam szkołę dla osob niepełnosprawnych ,miła atmosfera :) UCZEN fototechnik dla osob niepenosprawych (1) Jestem bardzo zadowolony z kursu .Polecam go wszystkim osoba niepełnosprawnym Czarny
osoby niepenosprawne kkz (1) Korzystamy z bardzo dobrego sprzętu i najnowszego pakietu Adobe. Nauczyciele... Chyży Szkoła (1) Szkoła uważam bardzo dobra dostosowana do osób niepełnosprawnych bez problemu... Uczeń Policealna zaoczna - technik informatyk (2) Pierwszy semestr i zrezygnowałem. Mało przedmiotów kierunkowych, co bardzo... Bolek Najlepsza szkola (1) Wieczorowa szkola jest naprawde bardzo dobra, sympatyczni nauczyciele, humor... Sing Bartosz Z. - opinia (1) W tym roku ukończyłem w CKU szkołę policealną na kierunku technik informatyk.... Bartosz Z. katarzyna - opinia (4) jestem dumna z tego że mogę uczestniczyć w zajęciach prowadzanonych przez... katarzyna Kurs przygotowawczy do egzaminu dojrzałości (1) Po 18 latach przerwy w nauce, zdecydowałam się podejść do egzaminu... Danuta P Ta szkoła... (1) ... jest dla wszystkich, a najbardziej dla tych co się nie powiodło w nauce.... Uczeń Kursy (1) Mialam przyjemnosc uczestniczyc w kursie przygotowujacym do egzaminow... Barbara N