Na razie jadłem tylko kebaby. Są super.
Jedyny ogromny minus to koszty dostawy. 2 zł za zapakowanie w folię aluminiową to stanowczo za dużo. Do tego sama dostawa 9.5 zł to lekka przesada.
Na pewno wrócimy ale na pewno nie weźmiemy więcej dowozu.