Nie-wegetarianka - opinia (1) Najlepsze wege burgery! Uwielbiam Was i ciagle wracam pomimo, że jem mięso ! Nie-wegetarianka kebab pierwsza klasa (1) Na razie jadłem tylko kebaby. Są super. Jedyny ogromny minus to koszty... Adam Kiepska ta burgerownia (1) Byłem ciekawy jak smakują wegańskie burgery ale niestety się zawiodłem. Suche... Don
Pyyyyysznośći! (1) Pierwszy raz jadłam burgera z dowozem, ale wiadomo przy dowozie zawsze coś... Karola Super (1) Przepyszne jedzenie, rozsądne ceny i przemiła obsługa. Na pewno będę wracać,... Marta słabo.. (2) wystrój jak z ikei, a jedzenie tak suche że trzeba zamówić dwa napoje do... garrix Pycha! :) (2) Nie wiem co jest w Krowie lepsze: pyszne burgery, świeże warzywa, colesław i... Julia Krowa-żywa, a czy pyszna? (2) Nie jestem fanatyczka jedzenia bez mięsa, aczkolwiek dzisiaj za namową męża... Ewa Suuuuper! (2) Dużo słyszałam o Krowarzywie i czekałam z niecierpliwością na otwarcie w... Magdalena serdecznie polecam wszystkim! (2) Jedzenie jest przepyszne, a przede wszystkim świeże. Do burgera można dobrać... Aleksandra Krowarzywa Gdańsk (2) Choćbym bardzo chciała, to nie mogę się do niczego przyczepić :-) Wszystko... Klaudia Cudownie ! (2) Odwiedziłem wczoraj Krowarzywa i było cudownie ! Knajpa, co prawda zrobiona... Piotr Mega plus! (2) Przepyszne jedzenie, swietnie podane, cudowna i przesympatyczna obsluga, w... Magdalena Jest pyyysznie! (2) Moja ulubiona warszawska burgerownia wegańska nareszcie w Trójmieście! Byłam,... Hania Zdecydowanie polecam (2) Po prostu pysznie. Żałuję ze nie ma juz kasztanexa jako burgera miesiąca,... Kociara Szybko i smacznie (2) Szybko podane, bardzo dobre w smaku. Stanis Świetne miejsce! (2) Bardzo miła obsługa, super oferta i pyszne jedzenie. Polecam! :) Marta Kruża Świetne jedzenie (2) Bardzo smaczne burgery i nie tylko. Próbowałem hot-dogów i również są... Michał WOW, nie wiedziałam, że to może tak smakować! (2) Najlepsze burgery, nie tylko wśród wegańskich, lepsze nawet od mięsnych - nie... M. porażka (2) wegetariański mcdonalds... warzywa były obwiędłe, kotlet z kaszy jaglanej... Tomasz