klient

do salonu zaglądam co jakiś czas, samo strzyżenie ok, ale stan techniczny i ogólnie cały wystrój salonu budzi wiele wątpliwości, tym bardziej, ze byłam świadkiem jak klientce na głowę spadło urządzenie do suszenia włosów ważące parę kilo , Pana Wojtka niestety nie bardzo to przejęło stwierdził , ze klient nie ma nawet zaczerwienienia , klientka widać ,że była w szoku, jestem wstrząśnięta i oburzona jak tak można Panie Wojtku ,kobieta mogla nawet zginąć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

odpowiedz do klient

Jak klientka mogła zginąć skoro nie miała nawet zaczerwienienia ? i czym niby miał się przejąć Pan Wojtek skoro tak naprawdę nic się nie stało ?, widać nie miała Pani czego się czepić bo strzyżenie było ok, i chodzi tam Pani od wielu lat ? , proszę się więc zastanowić co i w jakim celu Pani pisze ? Jeżeli chodzi o wystrój salonu i sprzęt to widać dawno tam Pani nie było......
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: odpowiedz do klient

@ Stała Klientka

A co za różnica czy poszkodowana klientka miała zaczerwienienie czy go nie miała? Najważniejszy jest fakt, że ucierpiała (niezależnie od tego czy mocno czy nie) i pan Wojtek (mniemam, ze to pracownik/szef) w ogóle się tym nie przejął.
Wchodząc gdziekolwiek - do pizzerii, fryzjera, dentysty czy Lidla zakładam, że stan techniczny wszystkiego - półek, sprzętów, sufitu itd. jest dobry i że krzywda mi się nie stanie. Ciekawe jakbyś sie zachowała, gdyby wprost na Twoją głowę spadła choćby lampa źle przytwierdzona do sklepowego sufitu, a sprzedawca nie powiedziałby zwykłego przepraszam? I jak mozesz pisać, że się nic nie stało?! Otóż stało się, a pan Wojtek twierdząc inaczej, ma za nic zdrowie klientów. I takie zachowanie właśnie utwierdza mnie w przekonaniu, że dla niektórych liczy się wyłącznie kasa i to za wszelką cenę. Szkoda.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: odpowiedz do klient

Widać "gołym okiem" że jest pani zwyczajnie zawistna,
a to tylko dlatego że nie może pani spokojnie patrzeć jak komuś dobrze idzie firma i zarabia pieniążki .

WSTYD!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2