Anna - opinia (1) Polecam Salon Pana Wojtka z całą odpowiedzialnością. Zawsze wychodzę z mega... Anna Polecam (1) Polecam, usługi na wysokim poziomie. Karol Katarzyna - opinia (2) Pan Wojtek to super stylista ,świetnie dobiera kolor oraz fryzurę. Jak zwykle... Katarzyna
bardzo dobry fryzjer (1) Pan Wojtek,jest najlepszym fryzjerem,do którego chodzę od wielu lat.Jest... Beata Bardzo dobry fryzjer (1) Mogę z całą pewnością polecić Pana Wojtka. Strzyżenie,które wykonał to... zadowolona Strona procent satysfakcji (1) Jestem zadowolona z usługi. Dawno nie trafiłam na tak dobrego fryzjera.... Aneta O. Polecam (1) Salon godny polecenia. Pan Wojtek profesjonalnie podszedł do moich oczekiwań... Teresa P. Idealny salon (1) Jeżeli nie możecie znaleźć odpowiedniego salonu to trafiliście w dziesiątkę.... Alicja P. Rewelacja:) (1) Długo szukałam fryzjera, który w sposób profesjonalny obejdzie się z moimi... Kamila Super (1) Byłam w Gdańsku na urlopie , przypadkowo znalazłam się u Pana Wojtka w... Bozena Strzyżenie + koloryzacja (1) Pan Wojtek to świetny fachowiec. Do tego salonu trafiłam z polecenia mojej... Natalia POLECAM!!!! (3) Polecam Pana Wojtka w 200%. Jest sympatycznym fryzjerem do tego Jego... Sandra 115% zadowolenia (1) Fajny, klimatyczny salon. Pan Wojtek słucha uważnie życzeń i marzeń.... BK świetna wizyta (1) Byłam dziś na Wajdeloty u Pana Wojtka z polecenia mojej koleżanki. Pan Wojtek... Alicja Najwyższy poziom usług (1) Moje wizyty w salonie Wojtek są od wielu lat . Mieszkam w Szwecji a mimo to... Jola Profesjonalizm i indywidualne podejscie do klienta (1) Trafilam do Pana Wojtka dzieki pozytywnym opiniom i w zupelnosci zgadzam sie... Agata Polecam ! (1) Pan Wojtek jest pierwszym fryzjerem w moim nie najkrótszym już życiu, który... Magda Polecam, polecam, polecam (1) Dziś byłam u Pana Wojtka na strzyżeniu, jak zwykle wyszło perfekcyjnie.... Patrycja Jestem bardzo zadowolona (1) Byłam u pana Wojtka po długiej nie obecności ponieważ mieszkam za granicą.... Beata Matuszewska rewelacja! (1) jestem stała klientka i zawsze zadowolona Iwona