Brawa dla Pana Wojtka! (1) Pierwsza wizyta w salonie za mną. Jeszcze nigdy nie wychodziłam od fryzjera z... Karolina Polecam!!!!! (1) Z ogromną przyjemnością polecam Salon Pana Wojtka . Pełen profesjonalizm w... Maryla Specjalista jakich mało (1) Najlepszy fryzjer na jakiego udało mi się trafić. Potrafi wykonać 3 różne... Bahart
Podziękowanie (1) Od 30 lat jestem klientką Pana Wojtka.W każdą sobotę dzień zaczynam od wizyty... Walentyna Polecam (1) To już chyba 10 lat mija, odkąd trafiłam z polecenia do pana Wojtka. Moje... Dorota Byłem pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz! (1) W sobotę po raz pierwszy byłem na strzyżeniu u Pana Wojtka. Salon wygląda... Kuba Znkomity Salon Fryzjerski (1) Nie tylko znakomity fachowiec ale przede wszystkim artysta stylista. Jestem... Hanna POLECAM ! (1) Polecam Salon Pana Wojtka. Strzyżenie wykonał mi perfekcyjnie. Nigdy nikt nie... Żaneta Polecam!!! (1) Najlepszy salon w Trojmiescie !! Zawsze tam wracam z przyjemnoscia , bo jakos... Monika Najlepszy fryzjer w Trójmieście (1) Dla mnie najlepszy stylista w Trójmieście. Kreatywny, z poczuciem humoru i... Monika Perfekcyjny Salon (2) Odwiedziłam dziś Salon Pana Wojtka po długiej nieobecności. Muszę stwierdzić,... Natalia klient (4) do salonu zaglądam co jakiś czas, samo strzyżenie ok, ale stan techniczny i... klient POLECAM (1) Świetny dobór kolorów, perfekcyjna obsługa i miła i życzliwa atmosfera:)... Aleksandra Najlepszy salon w Trójmieście, szczerze POLECAM! (1) Miła atmosfera. Cenię bardzo profesjonalne podejście do mnie jako klientki.... Iza Polecam (1) Bylam u Pana Wojtka w salonie na Wajdeloty I wrocilam szczesliwa. Pan Wojtek... Maria Zdecydowanie polecam !!! (2) Miła i bardzo fachowa obsługa profesjonalisty, indywidualne i kreatywne... klientka Serdecznie polecam! (2) Długo szukałam fryzjera, który nie będzie mnie pytał "co robimy?" i "jak... Matylda