kobiet wołanie o szacunek

https://opinie.wp.pl/juz-rosna-ci-cycuszki-molestowanie-kobiet-zaczyna-sie-w-dziecinstwie-6177787520972417a
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miałem dzisiaj okazję potulić duży brzuszek mojej prawie córci. Jest to coś niesamowicie fascynującego.
Zawsze bezbłednie wyczuwałem ciężarówki w np. pociągu. Momentalnie odlatałem w ich fizycznej bliskośći. Kiedy zacząłem odlatać przy kobietach, które na ciężarówki nie wyglądały, zacząłem pytać. Nigdy się nie pomyliłem.. a raz usłyszałem tekst" Skąd Pan wie.. nawet olciec jeszcze nie wie":D

CHemia. Hormony i feromony.
Za jasnowidza się nie uważam :)

Aaaa... i btw:
Zagadałem o temat wodera... czyli mleko kobiece do kawy.
Nawet dla przyszłej matki karmiącej wydało się to po prostu obrzydliwe
Ale..
Mam obietnicę, że dostanę na posmakę, z butelki. Bo od półwieca zapomniałem smak.,
A może się uda i z gwinta... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To by było na tyle ;)
http://forum.trojmiasto.pl/Strzez-sie-pulapek-konsumpcjonizmu-t776978,1,30.html

Całuski dla Judasza
http://youtu.be/wagn8Wrmzuc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Aradash ma racje"

Tego się trzymajmy szanowni Państwo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

~Kocio
ale ja nie wnioskowałem ja tylko zapytałem a ty już próbujesz się madrzyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~iszta

czy ty pisząc używasz translatora do tłumaczenia z jezyka tobie znanego na jezyk mi nie zrozumialy?

" zadny ujawnianai nazwisk
pozalił sie nad oprawca"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o demonach z dziecinstwa chcesz usłyszec?
jedna tutaj juz opowiadała to
zadny ujawnianai nazwisk
pozalił sie nad oprawca

pewnie nei bedzie chciała wiecej tego na forum powtorzyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~isztar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie rozumiem skąd twoje wnioski? sam sobie dopowiadasz coś czego nie wiesz czy się pytasz o coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~Kocio
i co ??? polecialas się poskarzyc komu kolwiek ze jakiś stary pierdziel chciał cie za tylek zlapac? Trzeba uscislic ze ty już bylas dorosla a mowa jest wciąż o demonach z dzieciństwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raz za młodu byłam na okresie próbnym w knajpie, trzeciego dnia kelnerowania podpitemu, starszemu facetowi zaczęły latać rączki koło mojego tyłka, dostał tacą po twarzy, nie muszę dodawać ze to był mój koniec kariery kelnerki, a szef nie dość że potrącił kasę za rozbite naczynia to jeszcze próbował ochrzanić za niewlasciwe zachowanie wobec klienta :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

piszesz,ze czemu wczesniej nie mowia o tym,co ich /niby/(twoja watpliwosc/ spotkało
czemu np po 40 latach?
masz odpowiedz
ciezko jarzysz
zadajesz pytania
a potem nie rozumiesz o co chodzi
nie moja wina ...sorki ,ze nie nadarzasz...ani Buszmen..a teraz Aradash..sorki:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

~isztar
kurna jednak Aradash ma racje co do jednego, mianowicie ty jak cos piszesz lub odpowiadasz to tylko w zrozumiałym dla siebie jezyku.

sorry ale ja coraz mniej Ciebie rozumie .....

proszę przetłumacz mi to zdanie które napisalas? "mowia wczesneij..ale słysza to samo co własnie ty mowisz i przestaja mowic...bo to znowu boli"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gwidon,,czy jak tam gdzie sie gubie?
Tobie czasem umyka i nie wiadomo czy jestes kobieta czy facetem,chyba ze to literówka

raczej odnajduje sie...ciezko ale pojdzie to przodu:)

mowia wczesneij..ale słysza to samo co własnie ty mowisz i przestaja mowic...bo to znowu boli
pisałam juz o tym---tutaj w tym watku
indywidualne lekcje dla Gwidonka?
mzoe zaczniemy od podstaw...ktore juz ktos proponował
od mozlonej pracy nad tabliczka mnozenia empatii ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

~Kocio
a czy Ciebie kto kolwiek molestowal lub probowal?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

~isztar

cos się gubisz.... za dużo emocji w tobie. Jeśli Wojciechowska swiadomie i publicznie wszem i wobec oglasze po 40 latach milczenia ze, ktoś ja molestowal to,wybacz ale dla mnie jest to zwyczajne parcie do medialnego szumu wokoło własnej osoby. Trzeba pamietac ze Wojciechowska i inne celebrytki sa same w sobie "firma" i musza zarabiać kase. Nie ważne jak to zrobia ważne ile z tego przybedzie na konto bankowe. Widocznie spadly jej akcje i slabo się sprzedają jej programy. A jak temu zaradzić? wystarczy opowiedzieć w mediach ze ktoś ja molestowal , nie mylic molestowania z gwałtem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A mnie to jakoś nie dziwi że ładne i młode kobiety spotyka molestowanie częściej.
To jest nawet logiczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"...tylko szczerze, ile razy zdazylo ci się zachować tak jak Sadylowi?? Widzisz przysłowiowe "ciacho" które albo kupuje albo sprzedaje strona nie wazna, wazny czyn.??? Sam uśmiech nie zdradza nam co o kim myslimy w danym momencie, ale gest już tak...."

a teraz konfrontacja z tekstem z adnotacja doktorancka??Gwidonie/onko---widziałam raz ..zenski slad
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kto ma sie wstydzic?
ten,kto doznaje upokorzenia?
czy ten kto upokarza?
gwałciciel powinien miec poczucie winy czy zgwałcona?
-------------------
a moze nie mowmy bo wstyd
o hemoroidach tez nie mowmy..nie mowmy s eksie wogole ..o francuskim tym bardziej ..
bo wyobraz sobie co MY robimy---to wstyd!
nie badajmy piersi...bo przeciez wstyd sie obnazyc
nie badamy sie u ginekologa i nie rodzimy....fuj... jaki wstyd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie mozna miec z tego pieniadze i chwałe?!

ja tutaj doznaje tylko upokorzenia...dodatkowych cierni
one tam---myslisz,ze beda miec profity z tego?
do tej pory zadna nie wypłyneła jaks rola ....nie jest bardzie sławna ,rozchwytywana..takie akcje juz były
to jest nastepny kop w du.....' i albo dasz se spokoj albo sie uprzesz az oni dadza sobie spokoj
--------------------
w sklepie czy na kasie -rozne były reakcje...od gniewnego spojrzenia..po udawanie ,ze czai sie tego muskania
naprawde --to muskanie--jest dosc mało orginalne
jesli facet był kulturalny i nie wiedziałam nic o zonie,partnerce i podobał mi sie to odwajemniało sie usmiech..oczywista

czasem nie byo czasu na zastanawianiesie jak zareagowac i potem ..po refleksji..przydałoby sie jednak trzasnac po ry...
sytaucji stresujacych bywao duzo...zalezy jaki sklep..monopol..nocny
a kasa musi sie zgadzac

byli tez faceci ,z ktorymi fajnie sie rozmawiało..nawet jak zartowali..ale był ten lekki dystans i to budziło szacunek

tak z mowy ciała to musniecie nie oznacza zainteresowania zwiazkiem
tylko zblizeniem seksualnym
facet powaznie myslacy bedzie startował inaczej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

~isztar

zadałem proste pytanie a ty zaczynasz się doktoryzować ...

Pytanie brzmi , kiedy siedzialas na kasie to, czy zdazylo Ci sie zachować jak Sadyl? Sedno tego jest takie ze jako kasjerka nie masz zbytniego pola manewru do obrony na takie zachowanie ale masz swietna możliwość ataku.
O kurna WP i co widze kolejna celebrytka z deficytem pieniędzy opowiedziała jak ja ktoś molestowal. Molestowanie jest dochodowe w polaczeniu z parciem na szklo i brakiem wstydu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Vibracje (5 odpowiedzi)

Au revoir, Alain Delon... http://www.youtube.com/watch?v=_ifJapuqYiU

Biżuteria jako prezent? (39 odpowiedzi)

Hej, szukam prezentu dla koleżanki i widziałam ostatnio w sieci firmę, która robi dość unikatową...

Gdzie w Gdańsku kupić ryby do jedzenia na surowo? (21 odpowiedzi)

Chciałabym sama zrobić w domu sushi i potrzebuję bezwzględnie świeżej ryby (łosoś i tuńczyk), z...