kobiet wołanie o szacunek

https://opinie.wp.pl/juz-rosna-ci-cycuszki-molestowanie-kobiet-zaczyna-sie-w-dziecinstwie-6177787520972417a
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

o co pytasz?
czy zdarzylo mi sie muskac gdziekolwiek faceta,zeby ...cos tam zyskac?
czy ogolnie --o chocby lekko "konski podryw?
czy podryw jakikolwiek
czy erotomanskie teksty w strone faceta?
--------------------------
teksty erotomanskie zawsze sie mnie imały ...to fakt
ale starałak sie ,zeby nie były chamskie
o ile TO ON PIERWSZYS NIE ZACHOWAŁ SIE JAK CHAM

raczej pierwsza nie atakuje
dotykam,przytulam sie do kolegów,,sasiadó,,zalezy jak długo kogos znam i jak mu ufam--kim dla mnie jest
ale nie ma to podłoza erotycznego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet nie wiedziałem ze mam net w UPC. Ja słaby jestem w te nicki,loginy czy IP. Dla mnie ważne żeby internet działał i juz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dwa komputery, bo miałyby ten sam adres IP
Musiałby byc dwa odrębne łącza z UPC.
Jest jeszcze opcja, że obracam sąsiadkę, żeby udostępniła mi swojego kompa :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

@ ~anonim 109.243.198.*

uuuulllaaallllaaaa. co ty dzieciaku się nawdychałeś ze, takie pitolety piszesz? Dwa komputery, ?? Zaczynam się o twój stan bać.... Ciekawe jakie jeszcze wymyślisz teorie spiskowe? Moja rada zmien dilera bo na pewno cie dran oszukuje .
Tak do twpjej wiadomości, Sadyl jest mi neutralnie obojętny tak jak i ty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kto tak broni Sadyla?
To sam Sadyl z innego kompa. Długo cie prowokowałem ale w końcu ogłaszam sukces.
A teraz rzygaj,że to nie ty a kto inny tak cie broni i to na dwóch róznych watkach.
Niech cie Gwidon utuli, hm jak nie masz nikogo to i Gwidon dobry ...pomiziaj go po rączce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

@ anonim 109.243.198.*

zal d*pe sciska ,kto ci broni się napic. Chyba ze nieletni jesteś albo na utrzymaniu rodzicow to, można zrozumieć ze niestac cie na %.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

> A teraz cisza bo jeszcze...............odsypia.

A to jakis obowiązek jest, żeby być na Forum od 6 rano? ;>
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sadyl, jak zwykle teksty pełne niekończących sie sukcesów pisane po pijaku w nocy. A teraz cisza bo jeszcze...............odsypia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

~isztar

Tylko szczerze, ile razy zdazylo ci się zachować tak jak Sadylowi?? Widzisz przysłowiowe "ciacho" które albo kupuje albo sprzedaje strona nie wazna, wazny czyn.??? Sam uśmiech nie zdradza nam co o kim myslimy w danym momencie, ale gest już tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pięknie powiedziane, isztar.
Ta klejąca się łapka Pana Sadyla jest po prostu obleśna. Facet, który najwyraźniej ma niskie poczucie własnej wartości musi udowodnić sobie, ze jest cool, bo w sklepie uśmiechają się do niego kobiety.
Najpierw w Biedronce, potem w 5 innych sklepach, na koniec w Castoramie.... w każdym z nich wybrał kasę z damską obsługą i płacił gotówką, tylko dlatego aby sobie dotknąć ręką. Gdyby nie to, żadna z Pań nie zwróciłaby na niego uwagi.
Potem wrócił do domu..... i w samotności skonsumował zakupy.

Odrażające
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

--no własnie sklepy i sprzedawczynie

pracowałam ....jestem po sredniej handlowej

"od zarania" przychodzili Panowie ,ktorzy zaczepiali,podrywali,kradli,wyzywali,stali i slinili sie

muskali paluszkami

bardzo czesto byli to zonaci panowie,ktorzy czasem przychodzili ze swoja połóweczka



praca w sklepach..taka wieloletnia--moze posluzyc socjologowi np za kopalnie danych do pracy

---------------

przychodzi para starszych .koło70...normalnych ludzi

przychodzi Pan sam.."wylizałbym ci c***czke"

(zreszta to był tekst ,ktory słyszałam w korporacji...ale to słyszało wiele Pan ..takze JAKOS NIE BUDOWAŁO



maz nauczycielki moich dzieci z podstawówki,mieszkajacych blok za mna-

swietej pamieci! spojrzenia w oczy i w koncu ,czy sie umowie?

ja mu --co zona na to?

a ten dalej brnie--z zona ma problem



ojciec kolezanki,kaltka obok..znamy sie od malenkoski

-konczysz prace ..to ja cie podwioze

co mi k..moze zrobic ojciec kolezanki?

jasne ,ze skorzystam

...tez swietej pamieci---"zona go nie kocha"

----------------stojacych uporczywie nad kasa swintuchow..oblesnych mowiacycyh ci co z toba zrobia ...nie zlicze

czasem rzygac sie chciało...wszelkie masci--pijusy,menele,niby normalni ale równie oblesni w zachowaniu



facet kupuje prezerwatywy...a wczoraj był z zona w ciazy

przynajmniej spuscił łeb



na chamstwo nie mzoesz odpowiedziec chamstwem--bo zazwyczaj robia w tył zwrot i robia z ciebie wariata

taj jak tu

nie mam czasu pisac reszty kwiatkow

---------------------------



to nie kobiety sa mistrzyniami manipulacji

----------------------

na koniec chciałabym powiedziec jeszcze jedno



wszyscy faceci ,ktorzy tak nas podrywali byli potem obiektem smiechu,drwin,albo "brrr"

ale zawsze -FOLKLOREM

wyobrazacie sobie,zeby za kazdym takim "podrywaczem" wysyłąc ochrone,,robic pyskowki

powiedziec w pracy "spie

przeciez to sie zemsci nie na nim



c

niejednemu facetowi tłumaczyłąm,ze kobieta za lada.czy biurkeim---usmiecha sie

ale naprawde --nie wiesz co ona o Tobie mysli..mowi --jak wyjdziesz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

......od czułości do miłości droga niedaleka.
Swego czasu ZKM wprowadził nakaz zapłaty za bilet odliczoną kwotą.
Ile uśmiechów w ten sposób sie zmarnowało.

BTW:
To ty mnie tak rozczulasz. Czerwonych rurek nie zdejmę - takie są obcisłe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jasne.
Wszak miłość niejedno ma imię i twój ..byt jest tego najlepszym naprzykładem ;)

BTW:
Często się ostatnio rozczulasz. Zbadaj sobie poziom tst albo wyrzuć te obcisłe czerwone rurki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

>ZAWSZE dotykam łapki, która ją wydaje.

Rozczuliło mnie to.
Cóż.... każdy radzi sobie jak może ze swoimi fantazjami.
Rozumiem, ze panowie na kasach nie są zaniedbywani i także odpłacają tę chwilę czułości uśmiechem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

W każdym markecie, przy kasie, jeśli kasjerka nie jest wyjątkowo odpychająca, lubię płacić gotówą*
Bo musi mi wydać resztę.
Podstawiam w tym celu łapkę. Poza *Lidlem, gdzie szkopska tresura osiągnęła chba zenit, wszystkie kasjerki wydają mi resztę do łapki.
ZAWSZE dotykam łapki, która ją wydaje.
O maleńki ułamek sekundy dłużej, niż byłby to dotyk przypadkowy.
Na mój szacunek... 90% to zauważa i się nie wzbrania przed ponownym. Od nich zawsze mam uśmiech.

Wg.. standardów unijnych, jest to już molestowanie :D

___
Edit: zauważa to 100%. 10% ucieka z łapką przy ponownym kontakcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

> To zabawne

Dla kogo?

Nie zauważyłem, żeby kogokolwiek, poza tobą, to rozbawiło.
Temat byłej córci był trudny. Z pewnością nie zabawny.
Opowiedziałem coś, co uznałem za warte opowiedzenia w tym kontekście.
Kiedy jedno słowo (wówczas nieprzemyślane) może wpłynąć na postawę nastolatki narażonej na potencjalne (w "moim" przypadku: rzeczywiste) zaczepki.

---
Czy mógłby Szanowny Pan puszczać swe bąki gdzieś indziej? ;>

--
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

@forumowy kretynek

To zabawne, gdy zwykły kretyn opowiada o swojej samoświadomości, w której są "byłe córki" do których zwraca się per k.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No i to jest normalne (opisane przez Sadyla) zachowanie.

Spróbuj (ktoś) iść na randkę i nie złapać dziewczyny za rękę, albo oprzeć się śmiejąc o jej kolano, albo objąć w pasie pokazując coś w oddali... czy 100 innych rzeczy...
Od razu momentalnie taka osoba - która tego nie robi - wychodzi na nudziarza i dziwaka - a w najlepszym wypadku z automatu ląduje w znanej i lubianej Friend-Zone :D
Tzw. ciepłe kluchy / parówy :D że niby wszystko z nimi ok, ale "nie mają tego czegoś"...

A tu słychać głosy, że to molestowanie... UNBELIEVABLE!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem.
Ja jestem "starej daty" i babki mają u mnie od wejścia kredyt zaufania i szacunku.
Jako, że mam do czynienia z osobami również sporo młodszymi, niejednokrotnie się na tym sparzyłem.
Bywa.
Nie zamierzam zmieniać swojego podejścia do kobiet z tego powodu.
Nie będę ich traktował jak kumpla od piwa.
Nawet, jeśli jestem z kobietą na stopie CZYSTO przyjacielskiej, to nie odmówię zarówno sobie jak i jej, nuty erotyki.
Bo, jak sam wspomniałeś, kobieta tego potrzebuje jak kania ddżu. Normalna kobieta.

Jaka jest normalna? Taka, która W MOIM POJĘCIU mieści się w granicach normy.
Dla każdego jest to określenie subiektywne, ale w (szczelam) dla 90% facetów 90% kobiet mieści się w normie. Nie chodzi rzecz jasna o wygląd a o zawartość podstawki pod czapkę ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie lubię słowa "normalny-ch" - zawsze jest problem ze zdefiniowaniem co się pod tym kryje
Ja nie mówię że nie ma są takie, które bardzo szybko potrafią ten szacunek zyskać , ale kiedyś ocena "wyjściowa" kobiety u przeciętnego faceta była jednak inna...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Apel w trosce o ekosystem (4 odpowiedzi)

Apel w trosce o ekosystem, dotyczący dokarmiania ptaków, które są niezwykle pożyteczne, bo gołębi...

muza na dziś (775 odpowiedzi)

Wrzuć link do YouTube z muzą, która dziś Ci wyjątkowo dobrze się słuchała. A może jakaś nowa...

Zarabianie na kryptowalutach - Jaki podatek? Potrzebna DG? (6 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym uzyskać informację na temat sposobu opodatkowania zarobku (osoba fizyczna)...