kolczyki w Gdańsku!pilne!

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Hey!
Gdzię można zrobić kolczyk w języku w Gdańsku ? tzn wszystkie możliwości.Wiem że jest studio Leżeć i Tat studio.czy są jeszcze jakieś ? a gdzie wy przebijaliście ? piszcie . dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolczyki w Gdańsku!pilne!

na przymorzu, niedaleko McDonald'sa, po drugiej stronie jest taki ciag sklepikow, u góry na poczatku jest profesjonalne studio-sprawdzone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolczyki w Gdańsku!pilne!

oczywiscie trzeba miec ukonczone 18 lat (bo te 91 w nicku takie troche mylace...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolczyki w Gdańsku!pilne!

a to nie jest przypadkiem to tat studio ? ;P ale dzięki za odpowiedź.bo interesuje mnie każde miejsce gdzie robiliscie sobie kolczyk.u kosmetyczki w jakims prywatnym mini salonie.gdziekolwiek. jeszcze raz dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolczyki w Gdańsku!pilne!

nie wiem jak sie to studio nazywa, ale moja siostra tam robila, moja kolezanka i kolezanka siostry, takze na pewno sprawdzone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolczyki w Gdańsku!pilne!

Kiedys bylo studio w gdansku glownym na Piwnej. Nie wiem czy jeszcze tam jest. Nie wiem jak sie nazywa :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolczyki w Gdańsku!pilne!

Nie chcę nikogo krytykować, ale z tego co wiem to kolczyk w języku bardzo niszczy zęby. Lepiej się dwa razy zastanowić, albo już zbierać na dentystę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolczyki w Gdańsku!pilne!

widze ze niewiele wiesz...
trzeba tylko dobrac odpowiednie kulki(koncowki)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolczyki w Gdańsku!pilne!

Być może, czasy się zmieniły. jednak jeszcze 4 lata temu kolega mojej siostry stracił majątek na zębach zniszczonych przez kolczyka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolczyki w Gdańsku!pilne!

na 100% czasy sie zmienily
moja siostra ma juz dosc dlugo i ani troche nie ma zniszconych zebow (zdanie dentysty, nie moje:) )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...