kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje od 6 lat i co tu dużo mowic większość znajomych i rodziny się odemnie odwrocila traktując mnie jak tredowata(te dziewczyny które chorują na pewno wiedza o czym mowie).Fajnie byłoby się poznac bo przecież razem raźniej a kto inny lepiej zrozumie chorego niż ten co sam choruje.Niestety nerwica to ciezka choroba która ciężko innym zrozumieć i trudno z nia walczyc ale może wspólnie jakos dojdziemy z nia do ladu:)Ja mam 32 lata mam dwoje dzieci syna-13lat i corke-6lat mieszkam w Leszczynkach.Czekam na odzew o goraco pozdrawiam:)
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Dziewczyny, dla mnie to cos nowego, boję się doslownie o wszystko, na nic nie mam siły, serce bije jak oszalale, spac nie moge, nic nie cieszy, oddychac dobrze nie moge, cisnienie 88/54.
Kawę musialam odstawic bo tylko nasilala osesyjne mysli/strachy. Jak sobie poradzilyscie kochane, ja zawsze mialam raczej depresyjna narure ale od czasow wojny u sasiadow kazdy dzien to wielka niepewnosc, lęki egzystencjonalne i drzenie. Poleccie cos bo syropy typu nerwosol juz nie daja rady.
Moje zdanie o farmaceutykach jest takie, ze trzeba je brac cale zycie a niektore tylko poglębiaja problem. Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami.
691 91 81 05
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Mam przed zaśnięciem i również po wybudzeniu nawet ze 100 razy , kompletnie nie wiem co robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Z jaką nerwica się zmagasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jak mnie chwyci to mam tak. Teraz biorę Cloranxen. Jest lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Nie takiego czegoś nie zaobserwowałam.jakie leki przyjmujesz i w jakiej dawce?jaka nerwicę ci zdiagnozowano?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

A czy macie drgania mięśni a wszczególności przed snem nie mogę zasnąć takie mioklonie mam z 50 razy zanim zasnę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Kochana ja się leczę już 8lat.bywaja wzloty i upadki.akurat wychodzę z kolejnego dołka ale rewelacji niema.to paskudna choroba która wraca.leczysz się u psychiatry,internisty czy psychologa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witam, swoja walkę z nerwica dopiero co zaczęłam. Jak sobie z nią radzić? Jestem na lekach od 3 tygodni, ale efekty średnie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Można prosic o kontakt 513073139 m
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Zapraszam do kontaktu 513073139
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Ja biorę elicea.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jakie bierzesz leki?:) Mogę prosić o nazwę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Hejo A jakie leki bierzesz? Możesz podać nazwę. Niestety mój organizm wszystko odrzuca i szukam czegoś co pomoże mi w końcu stanąć na nogi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Raz tak miałam spokój 12 lat a teraz wróciła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Witam ,czy udało się Pani wyjść z nerwicy??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Mnie tez w różnych miejscach kłujące jeszcze do tego w głowie mi wiruje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Mi też wróciły bóle głowy, takie kłujące w różnych miejscach. Biorę Propranolol.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Paroxinor 20 mg narazie po pol tabletki jutro zaczynam brać pol rano i pol po południu przez 6 dni później po całej rano ale wydaje mi się ze mam mniej ataków paniki chociaż cały czas głowa mnie boli w różnych miejscach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Ja też straszne drżenia do tego wybudzajace ze snu️ jak sobie z tym radzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: kolezanki z nerwica poszukiwane:)

Jakie leki bierzesz można wiedzieć ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...