Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido?

Zauważyłam sama po sobie, że kiedyś miewałam większe potrzeby na zbliżenia niż teraz. Mam dopiero 37 lat, więc co będzie za 5 czy 10 lat? A podobno u kobiet libido rośnie wraz z wiekiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido?

Wcale to nieprawdą tylko musi ktoś dobrze dogodzic i zmienić pozycje musisz wprowadz coś nowego to zobaczysz ze to działa to jeśli chcesz to pisz tomasza@onet.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido?

Powodów libido może być ogólnie masa:
zmęczenie
przepracowanie
no i największy: rutyna w małżeństwie. Jak sie wszystko robi na jeden sposób to nie dziwne,że się nie chce ;)

Tak więc kochana biegiem do laboratorium zrób sobie badania hormonów.Jak wszystko jest ok to proponuję kupic sobie jakiś ziołowy środek na libido ( typu Libido therapy). No i zainwestować w kilka gadżetów erotycznych tak aby podgrzać atmosferę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido?

Ogólnie te wszystkie suplementy zawierające arginina będą pomocne na problemy z libido. Ich dużą zaletą jest to, że są dostępne bez recepty. Można je kupić w aptece czy przez internet. Libido therpy - nie brałam, ale również słyszałam pozytywne opinie na ich temat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido?

Libido therapy też jest okey na problemy z brakiem libido i kobiece kobiety łóżkowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido?

u kobiety libido siedzi w głowie. Mam tyle lat co ty, kilkanaście lat w zwiazku i bywają górki i doliny. Spróbujcie może jakieś filmy pooglądać;) czasem pomaga. Moja rada nic na siłę ale jak jest źle to trzeba szukać czegoś, co tą potrzebę przywróci. Ważne też co robi w tym kierunku twój facet.Najważniejsze to ty musisz się czuć kobieco i atrakcyjnie, jakieś zabiegi urodowe, wspólny wypad, ciuszki, drobne gesty w ciągu dnia, jakbyście byli dopiero na początku związku, trochę poflirtować, na noc bielizna czy coś tam to też pomaga.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowałam sie zamówić. No nic, zobaczymy co będzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido?

Ja tam ochotę mam i gały mi za Mężem biegają przez cały dzień...i nozdrza ...
Sprawa jest taka, że Dzieci małe i na krok nas nie odstępują, nasłuchują, zwiady robią... Człowiek ubranka w kostkę składa lub tak, żeby na prędce goły tyłek odziać. Wystarczy, że się troszkę przytulimy a już Bąble zazdrosne, pchają się między nas.
Jak nas najdą objętych i przytulonych to zaraz wywiad "a co wy tu wyrabiacie" ...
Jest co wspominać i za czym tęsknić. Kilkanaście lat sami byliśmy. Spało się nago, nie bylo ograniczeń miejsca i czasu... Swoboda!
Teraz sami z siebie śmiejemy się i intensywnie planujemy układ i zabezpieczenia własnej sypialni.

Ps
System komunikacji jaki opracowaliśmy, myki vs efekty końcowe, czasami powalają mnie do łez śmiechu.
Taki etap życia. Nie poddajemy się ;)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stosuje leki antykoncepcyjne-Yasmin od 17 r.ż(wtedy z powodu tradziku obecnie wiadomo z jakiego powodu),ciągle byłam zirytowana wszystko mnie denerwowalo,a na dodatek odkąd poznałam swojego chłopaka to nie chcialo mi sie upraiwac seksu ponieważ libido bylo na zerowym poziomie. W koncu stobie to libido therapy i widzę dużą poprawę jeśli chodzi o libido... Ale troche cera mi sie pogorszyla. Tak wiec sa i plusy i minusy. Jednak warto jest sprobowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Yasmin, Yasminelle, Yaz... generalnie wszystkie te piguły anty Bayera - najgorsze g*wno. Wiem, że każdy reaguje inaczej na leki anty i trzeba indywidualnie dopasować terapie, ale znam naprawdę dużo dziewczyn, które brało ten szajs (w tym ja również) i nie mogę wymienić ani jednej, której by po tym, mówiąc brzydko, nie odpier*****. Huśtawka nastrojów, od ekscytacji do czarnej rozpaczy w mniej niż minutę, ciągły płacz, zero ochoty na cokolwiek i kilka kilo do przodu - standard po tych tabletkach. Ale lekarze mają z Bayerem dobre układy, więc przepisują masowo :) odstaw to jak najprędzej i zobaczysz z perspektywy czasu jak Ci to wjeżdżało na psychę... żeby nie było, nie jestem jakąś nawiedzoną przeciwniczką antykoncepcji hormonalnej, sama poprosiłam innego lekarza o zmianę i brałam potem inne, o połowę tańsze tabletki, przy których nie miałam ani jednego efektu ubocznego. Ale tak jest jeżeli lekarz przypisuje Ci leki na podstawie wywiadu i badań, a nie "na twarz". :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy takie http://dopilar.pl/recenzje/feminplus-na-libido/ wynalazki mogą pomóc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wypróbować Herbaya maca, który fajnie nakręca i jest bezpieczny dla zdrowia. Sama go brałam i dla mnie jest wystarczającym produktem, poprawiającym życie seksualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co to takiego ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

spróbuj tabletek feminam libido mi pomogły bardzo - uratowałam małżeństwo, nie łatwo je znaleźć w internecie trzeba dłużej pogrzebać ale można kupić w Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a czy ktoś wie czy takie suple https://www.polskayear.pl/maxatin/ też mogą być skuteczne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"W aptekach kupisz preparaty na podniesienie libido kobiet. Dr Wiesław Ślósarz twierdzi, że takie środki to świetna propozycja dla kobiet, które chcą urozmaicać swoje życie erotyczne.(...) W sieci znalazłam taki tekst. No więc dziewczyny jakie są obecnie najmocniejsze tabletki na libido?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Female Intensity. Własnie biorę i jestem pod wrażeniem działania. Poprawily mi nawilżenie pochwy, wzmocnily znacznie doznania oraz poprawiły odczuwanie podczas seksu. Odczuwałam spadek libido, ogólnie polecam jeśli chcesz urozmaicić swoje życie intymne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie jest tak źle obecnie w łóżku, ze nie wiem czy jakiekolwiek tabletki pomogą.Normalnie zero, jestem obecnie w związku juz długo oraz ochota na seks spada u mnie z dnia na dzień :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętaj, ze poprawa libido to nie to samo co poprawienie doznań płynących z seksu. Libido mozesz mieć wysokie ale jeśli druga osoba nie chce się wysilić to takie tableti Ci nie pomogą. Jesli nie jesteście do siebie dopasowani to moze warto jest zastanowić się nad jakimiś urozmaiceniami. Tak aby nie tylko poprawić libido ale sprawić, ze seks będzie po prostu lepszy.Nad female intensity się zastanawiałam bo mają wiele dobrych opinii, ale trochę mnie tutaj odrzuca ich cena. Sa po prostu drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mąż się stara oraz kiedyś wymyślał różnego rodzaju urozmaicenia, jednak ostatnio jak zobaczył, ze nie mam ochoty to przestał. I mam wrażenie, ze jemu również już się nie chce. Obwiniam przez to siebie bo problem jest we mnie. Mi się nie chce uprawiać seksu,nie tylko z mężem ale po prostu nie mam takiej potrzeby. A wiem jaki seks jest ważny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tabletki drogie, ale kochana uwierz mi, ze wcześniej próbowałam wielu innych środków na libido oraz żadne z nich moim zdaniem nie dorównują female intensity. Dobra była viamea, ale te sa znacznie mocniejsze. Swoją drogą to hormony sobie badałaś? Bo może jest to spowodowane poziomem hormonow.? Nawet nie wiesz co hormony potrafią zrobic z kobiecym organizmem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Badałam sobie ostatnio bo porozmawiałam o problemie z moim lekarzem ginekologiem i moja pani ginekolog w pierwszej kolejności przypisała mi własnie skierowanie na badanie hormonalne. No i z hormonami jest wszystko ok, lekarz rozkłada ręce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to nie ma co narzekać ale wziąć się do roboty. Jesli kiedyś miałaś większą ochotę na seks, obecnie nie masz to nie znaczy, ze ochota na seks nie wróci. Bo jak najbardziej może wrócić. Spróbuj tabletek, nie mogę Ci tutaj dać pewnośc, ze na pewno podzialają ale zobaczysz czy mają na Ciebie wpływ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Jesteśmy z żoną już prawie 10 lat razem ale w ostatnim czasie atmosfera trochę siadła. Ja mam na nią ochotę ale ona o wiele mniejszą. Tak wiec pytanie do Was. Jak podkręcić trochę atmosferę? Jakie zabawki polecacie? Oraz czy ktoś probował moze afrodyzjaków?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówi się, że z afrodyzjaków dobre efekty przynoszą ostrygi. Nawet próbowałam kilka razy i w sumie muszę powiedzięć, że coś w tym jest.

Z innych soposobów które warto przetestować, to np sex elixir - tak się nazwya środek, suplement diety który również ma bardzo podobne działanie. W sensie, zwiększa ochotę na seks, pożądanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żreć robale albo futrować się niepewną chemią aby sie zmuszać do czegoś, co pownno być przyjemnością?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Truskawki i szampan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedzi. Dzieci są juz spore tak więc opieki nad nimi nie ma duzej. Same sobie radzą. W ostatnim czasei mieliśmy sporo pracy tak wiec może nawał obowiązków sprawił,ze przestaliśmy się sobą interesować. Zamierzam wziąć sobie wolne, wybrać się gdzieś na weekend do innego miasta z żoną. Może właśnie to nam dobrze zrobi. Seks jest jedynie w łóżku ;) Wieczorami głównie ( za dnia nie ma na to czasu oraz czasami człowiek jest totalnie zaganiany tak wiec się o tym nawet nie pomyśli).
ten sex elixir to nie jest aby hiszpańska mucha?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda, przemęczenie i nadmiar obowiązków robi swoje.. A może randka? Troche fajnych emocji.. Może dobrze sobie przypomieć jak to kiedyś było..

Jesli chodzi o ten sex elixir to sobie własnie zamówilam ;) Słyszalam o nim ale nie miałam okazji przetestowac, zobaczymy czy działa:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sex elixir to jest właśnie hiszpańska mucha. W Polsce ten afrodyzjak jet pod wieloma nazwami ale ze wszystkich jakie probowaliśmy ( a z męzem lubimy testować takie zabawki erotyczne) ten właśnie był najfajniejszy. Jest to przebadany środek, zawiera w sobei rzeczywiście składniki jakie wpływają na podniecenie.

Nie polecam natomiast kupowania tanich afrodyzjaków z allegro. Działanie praktycznie zerowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tutaj https://polskizielarz.pl/pol_m_Ziola-i-Suplementy-Diety_Obszar-dzialania_Regulujace-Hormony-_Libido-295.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to uważam, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Ten sklep ma bowiem w ofercie zioła regulujące hormony. Myślę, że warto przede wszystkim stawiać na jakość i sprawdzone rozwiązania, bo to jest ważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może niekoniecznie niskie libido, bo tutaj u mojego faceta jest ok, ale czy znacie jakieś sposoby/rozwiązania wydłużające stosunek? I oczywiście przyjemność:). Trafiłam na coś takiego: http://pera-terapie.pl/seks/dluzszy-stosunek-u-mezczyzny-co-zrobic-aby-wydluzyc-wspolzycie-seksualne/ Czy ktoś może pomóc, co myśli na temat zawartych tam rozwiązań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

te Feminam Libido tabletki o których ktoś pisał kilka miesięcy wcześniej są bardzo dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A takie sposoby? https://instytut-urody.net.pl/jak-zwiekszyc-poped-seksualny-u-kobiet/ Ze szczególnym uwzględnieniem zmian w diecie? Chciałabym też przy okazji trochę o wagę zadbać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

potwierdzam ten feminam libido rewelacja. Szybkie działanie w porównaniu z innymi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znaczy masz na myśli Femin? https://zbijamywage.pl/kobieta/femin-plus-czy-to-najlepszy-preparat-na-kobiece-libido/ Czy jakiś inny, bo w zasadzie nazwa podobna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a moze po prostu wkradła się nuda?? Tak tez się zdarza, jak jest się długo w związku... wszystko tak jakoś powszednieje... próbowałaś cos nowego wprowadzic? jakas bielizna moze? Cala masa gadzetów erotycznych jest na superlove.pl , to potrafi niezle rozpalic ogien w sypialni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

sprawdz hormony to podstawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie prosciej iśc po prostu przebadać sie do seksuologa i endokrynologa?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie jest to proces raczej postępujący. Do 30stki miałem dużą ochotę na seks i potrzeby seksualne. Po 30stce zaczęło się to mniejszać. Jestem przed 40 i jest kiepsko. Ochota na seks jest bardzo mała - wynika to pewnie z mojego małego libido a może wynika to przez problemy z erekcją które posiadam. Po prostu zraziłem się do zblizeń i czuję wstyd w stosunku do mojej partnerki. Co począć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Duże znaczenie mają tutaj moim zdaniem kwestie psychiczne Sam czujesz się źle z tego powodu,ze Ci nie staje. Przez to jeszcze bardziej się stresujesz oraz jak sam zauważyłeś unikasz zbliżeń . Powodów może być tutaj bardzo dużo. Nie tylko wiek. Może być to skutek:
nieodpowiedniego odżywiania się
braku ruchu
czy też stresu w pracy
Czy próbowałeś suplementów? Nie pisze tutaj,ze musisz od razu brać viagrę ale na przykład możesz spróbować ziołowych środków. Na przykład Viamena czy Man powera . Są często polecane przez lekarzy jako środki przed braniem viagry bo są ziołowe oraz nie mają efektów ubocznych a w wielu przypadkach dają dobra działanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na początek trzeba zrobić badania testosteron całkowity oraz wolny, tsh (ft3, ft4), LH, Estradiol oraz inne podstawowe badania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, chociaż nie dramatyzowałbym. Spadek libido to dosyć naturalna rzecz - jest to pewien cykl. Też czasami mam go za duża, a czasami jest z tym słabo. Zależy do dnia, pory roku, temperatury i innych czynników.
Można próbować stosować różnego rodzaju afrodyzjaki - np ostrygi podobno takimi są. Viamen też ponoć jest ok, aczkolwiek dobrze jest na początku wypróbować naturalnych sposobow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zrobiłem sobie badania hormonalne o których tutaj piszecie ale wszystko jest w porządku. Zastanawiam się obecnie poważnie nad jakimś środkiem. Rozumiem,że te o których tutaj piszecie są do dostania w aptece?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musiałbyś podejść do apteki i zapytać. My zwykle zamawialiśmy przez internet. Napisz sobie w google nazwę tego środka. Ewentualnie wejdź na ceneo lub intym nosc pl -w tym ostatnim dobrze pakują i jest pełna anonimowość. Cenowo też jest okey.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za fatygę. Zamówiłem, liczę na niego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie jest tak, że sieć daje możliwość zakupu czegoś więcej niż te najbardziej popularne tabletki i znane z tradycyjnej sprzedaży, można w sieci spotkać takie opcje jak Vidalista - https://potencja.net.pl/vidalista-20. Różne dawki są dostępne więc też jest większa szansa na to, że uda się dobrać coś co faktycznie zadziała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz zacząć od czegoś stymulującego produkcję dopaminy https://potencja.net.pl/lovegra-100mg, a przez to podniecenia. Rozwiązanie uniwersalne dla kobiet i mężczyzn. Niektóre pary biorą, żeby po prostu poprawić komfort w sypialni. Warto czasami eksperymentować z nowościami farmakologicznymi w materii seksualnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W sieci dostępne są także takie propozycje, które są przeznaczone dla kobiet jak https://pewnylek.pl/ladygra-100. Rozwiązanie, które ma umożliwić obu stronom uzyskanie seksualnej satysfakcji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

przetestowane. Najszybciej działa ten Feminam Libido. Z tego co wyczytałam w tych tabletkach sa jakieś zioła z Ameryki stosowane przez Azteków podczas orgii rytualnych. Można brać codziennie po jednej tabletce wtedy efekt jest po kilku dniach i lekkie pobudzenie utrzymuje się praktycznie non stop to jest dobre dla kobiet które nie tylko chcą mieć większe libido ale i zmienić postrzeganie swojej osoby. Pomagają w zmianie wizerunku na bardziej seksi. Można też przed stosunkiem ale wtedy trzeba więcej sądzę że 3 tabletki w zależności od wagi. Ochota na seks jest duża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

moja żona teraz bierze ten feminam libido jest poprawa i to znaczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziewczyny zbadajcie sobie poziom progesteronu. Niski progesteron w wielu przypadkach może sprawiać, ze ochota na seks spada. Możecie sobie o tym zresztą poczytać w sieci.... Jest wiele artykułów. Druga rzecz to oczywiście rutyna.
U nas był problem z tym, ze trochę przytłoczyły nas obowiązki związane z pracą, poza tym uprawialiśmy seks tak samo.Doszło do tego ,ze seks był raz na dwa tygodnie.Co pomogło?
Wyjazd we dwoje na wakacje
wprowadzenie zabawek erotycznych
no i w moim przypadku tabletki na libido
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, sama zastanawiałam się nad wypróbowaniem jakiiś tabletek na libido bo czytałam trochę o stimei czy asequrelli ale trochę obawiam się że jest to placebo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też się trochę bałam ale postanowiłam spróbować i się już nie zastanawiać czy to działa czy nie :P No i u mnie efekt był i to pozytywny. A i nie brałam żadnego z tych rodzajów tabletek jakie tutaj wymieniłaś ale libido therapy Mają lepszy skład.A asequrelli nie polecam bo brałam i mnie po tym głowa bolała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy przypadkiem nie sa na receptę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, możesz je dostac bez recepty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli jednak nie żyjemy wiecznie. Libido przemija. Czy daliśmy w tym czasie szansę naturze, by nasze ciało zrodziło potomstwo, a nasze mózgi je wychowały?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kupić sobie na pewno kilka zabawek erotycznych:

wibrator
jakąś opaske na oczy ( jak oczy są zasłonięte to czuje się wszystko o wiele bardziej)
jakieś delikatne wiązania do sado maso
sex elixir - jest to hiszpańska mucha, która zwiększa u niej podniecenie

No i wybierzcie się raz na jakiś czas na jakąs wycieczkę. Na wyjazdach zwykle o wiele bardizej się chce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sensie,że jak kupię tę hiszpańską muchę to naleję jej kilka kropel do napoju i nie będzie mogła opanować porządna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli będzie w nastroju to tak. Nie licz na to,że hiszpańska mucha zrobi za Ciebie wszystko. Ale ogólnie to tak. U mojej znacznie zwiększa ochotę na seks. Tylko ważne jest aby to była prawdziwa hiszpańska mucha ( taki jest własnie sex elixir) a nie jakaś tania podróbka, która nie będzie robiła różnicy. Warto dopłacić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyczyn moze być wiele

stres

przepracowanie

zbyt intensywne ćwiczenia

hormony - warto jest przebadać sobie na pewno testosteron oraz prolaktynę - na jakim obecnie są poziomie.

Polecam też zioła na libido oraz potencje: https://loremvit.pl/ziola-na-potencje/

Na stronie jest rozpiska działających najlepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej dziewczyny. Znalazłam coś po czym ochota na seks jest naprawdę wybuchowa. To tabletki o nazwie Feminam Libido z ziołami stosowanymi przez Indian z Ameryki - wypróbowałam je bo sugerowałam się wcześniejszymi wypowiedziami na tym forum . Dla mnie po zastosowaniu szok. Nigdy wcześniej nie miałam takiej ochoty na seks jak po tym wynalazku. Sądzę że chyba nawet przytrafił się orgazm. Panowie jak macie problemy z libido waszych partnerek jak mój mąż ze mną to zdradzę wam że chyba można je rozpuszczać po rozkruszeniu. Dla mnie te tabletki zmieniły prawie wszystko w moim małżeństwie które wpadło w totalną rutynę. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla kobiet też robią tabletki wpływające pozytywnie na libido, chociażby https://potencja.net.pl/ladygra-100 i spożycie substancji aktywnej relaksuje, bardziej nastawia na sprawy łóżkowe. Jeszcze wiele podobnych preparatów znajduje się w fazie testów, ale już warto sobie powoli sprawdzać, co się dzieje na rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Brak ochoty na zbliżenia - niskie libido?

biorę bardzo dobry ten feminam libido ocena 7/10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam dopiero 31 lat a moje libido od dawna kuleje.
Dużo jest w głowie jednak ale mnie wspomaga to https://www.sexylife.pl/Plyn-dla-kobiet-szybkie-podniecenie-mocny-orgazm-p9563
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacyjne pigułki, działają aż się zdziwiłam bo byłam na 80% przekonana, że działać nie będą. . Szybko i skutecznie podnoszą libido, no i jeszcze nigdy nie miałam takich mocnych orgazmów jak własnie po tych tabletkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niskie libido może być wynikiem wielu czynników, takich jak stres, zmęczenie, problemy emocjonalne czy zdrowotne. Ważne jest zrozumienie przyczyny tego problemu, aby skutecznie sobie z nim poradzić. Warto rozważyć rozmowę z partnerem lub specjalistą ds. zdrowia seksualnego, aby znaleźć odpowiednie rozwiązania, które pomogą poprawić libido i relacje intymne. W niektórych przypadkach zmiana stylu życia, dieta czy terapia mogą pomóc w przywróceniu zdolności seksualnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Są ludzie, którzy nie mają pociągu seksualnego do innych. Nie jest to choroba, po prostu masz taki temperament.

Druga opcja to tą , którą promuje na przyklad doktor Lew Starowicz. Że nie ma kobiet oziębłych. Sa jedynie kobiety nierozbudzone. i tak może być w Twoim przypadku. Może nie trafiłaś na odpowiedniego mężczyzne, może brak wrażeń seksualnych sprawił,że nie masz ochoty ( im więcej seksu się uprawia tym większą ma się ochotę - jest to potwierdzone naukowo)
Czy w kontaktach z innymi próbowałas może urozmaiceń? Wibratora, ewentualnie sex elixir( hiszpańska mucha)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym powiedziała,ze tutaj lepsze bąda jakies tabletki na libigo. Takie jak libido therap
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślisz,że takie tabletki zadziałają? Bo mam problem taki jak autorka tylko nigdy jeszcze nie brałam tabletek bonie wiem czy by mi pomogły. Przebadałam hormony ale są ok i boję się,że jestem po prostu oziębła kobietą:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem w czym jest problem u Ciebie, ale nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz. Nikt Ci nie da gwaramcji na to,ze tabletki na pewno Ci pomogą ale wielu kobietom pomagają i tak było na przylad w m moim przypadku. Również miałam pewnę wątpliwości ale postanowiłam zaufać pani dokto ginekolog, która doradzila mi tabletki libido therapy. I pomogły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam te zioła Azteków - Feminam Libido. Bardzo duża ochota na seks jest po nich. Ja je rozpuszczam w wodzie w ilości 3 tabletki i jest efekt a nie tak jak napisane 1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

depilacja laserowa- opinie (263 odpowiedzi)

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą...