okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Czesc dziewczyny,

Jest któraś obecna, która bierze w tym kościele śłub w czerwcu ? Bo może mamy te same daty ;) Ja mam na 20 - stego czerwca :) wecie moze jak to tam wygląda z dekorowaniem kościoła?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

dekoracją kościoła zajmuje się siostra zakonna,wiem bo sama miałam w lipcu w tym kościele ślub.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

dzieki - dzis tm byłam i własnie tego sie dowiedziałam...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

a wiecie może przy okazji jak odbywa się tam poradnictwo rodzinne, może macie jakiś telefon, do tego kto prowadzi?:-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

kosmisia napisał(a):

> a wiecie może przy okazji jak odbywa się tam poradnictwo
> rodzinne, może macie jakiś telefon, do tego kto prowadzi?:-)
>
>



na stronie tich jest napisane, że na naukach zapisujsz sie na to poradnictwo... a nauki zaczynaja sie w pn po drugiej niedziei miesiaca... my idziemy w grudniu - zaczynaja sie 15 grudnia o godz 19 ( isnieje mozliwosc zrobiena ich w 4 dni - podobno ) no i na zajeciach zapisuje se nato poradnctwo.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

Hm...nauki to my mamy zrobione:-) a nie wiesz może czy to ma znaczenie, że nie jesteśmy z tej parafi?? Pozwolą nam przychodzić?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

mysle, ze nie powinni iec nic przeciwko... ale wiesz co, jak masz watpliwosci na ich stronie, mozna napisac no nich maila i ks szybko odpisuje... moze warto by było napisac i sie dowiedziec... a strone znajdziesz jak wpiszesz w google okrąglak na przymorzu albo całą nazwe ;) pozdrawiam,

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

czesc dziewczyny
ja mam tam slub 21 lutego
Mam pytanko macie jakies zdjecia jak kosciol wyglada udekorowany albo opisac jak mozna:)
z gory dziekuje:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

Dzwoniliśmy do okrąglaka i siostra powiedziała nam, że nie przyjmują osób spoza parafii...macie może jakieś inne namiary na poradnictwo, gdzie można pójść niekoniecznie mieszkając w tej parafii?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

Siostra udzieliła błędnej informacji:) Najlepiej udać się bezpośrednio do proboszcza lub księdza który ma dyżur. Na pewno nie będą robili problemów.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

kosmisia napisał(a):

> Dzwoniliśmy do okrąglaka i siostra powiedziała nam, że nie
> przyjmują osób spoza parafii...macie może jakieś inne namiary
> na poradnictwo, gdzie można pójść niekoniecznie mieszkając w
> tej parafii?
>
>



no to coś jej sie pomysliło... znajomi mieli slub oraz nalezeli do innej parafi a obbyli tam wszystko..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

mi np. zależy aby odbyć poradnictwo w jeden wieczór, jestem już po naukach, na naukach spędziłam cały weekend, zostało nam teraz poradnictwo, a że pochodzimy z różnych miast musismy odbyć to w jeden wieczór, czy w okrąglaku jst taka możliwość???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: okrąglak na przymorzu- czerwiec 2009

wiem tylko tyle, ze na pierwszych anukach w okrąglaku zapisuje sie na poradnictwo.oze warto by było isc do paafi i sie wypytac...równiez juz pisałałam ze moza do nich maila napisac -i ks. - bardzo miły odpisuje i to szybko

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...