krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
tak jak w temacie.jaki polecacie krem na rozstępy?? jestem w pierwszych tygodniach ciąży ,ale myśle że warto już o tym pomyśleć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

mi polecano Mustele i taki zakupiłam,przyjaciółka i żona brata męża twierdza ze nie miały w ogóle rozstepów po stosowaniu Musteli tylko obie stosowały prawie od poczatkowych tygodni ciazy do 2 miesiecy po porodzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

ja używam Fissan około 23zł, a dzisiaj zakupiłam DAX Cosmetics- Ideal Body-50zł- pomaga zapobiegać i spłyca te które już są. Zobaczymy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

Żadne... Kiedyś wydałam majątek na wszystkie mozliwe specyfiki, bo robiły mi się rozstępy (chyba od tabletek) na całym ciele... Kupowałam nawet jakieś apteczne kapsułki Lierac za grubo ponad 100zł za 3 tyg kuracji... A było to jakieś 6 lat temu... Fissan też pamiętam. Generalnie - przez rok wypróbowałam WSZYSTKO co było dostępne w aptekach i drogeriach. Rozstepy szalały, a potem jak już przestałam używać czegokolwiek, to same zbladły - bo taka natura rozstępu... po kilku miesiącach bieleje i nieco maleje "sam z siebie". Moje zdanie - rozstępy to hormony i geny. Jak maja powstać, to nic nie pomoże...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

Agatha i tu sie z toba zgodze w ciazy nie smarowalam sie niczym rozstepy mialam zawsze ale blade wiec sie nimi za bardzo nie przejmowalam a na brzuchu nie mialam w ciazy wogle to trzeba uwazac z niektorymi kremikami moga zle dzialac na plod lepiej kupowac kremy w aptece i zapytac farmaceute czy mozna stosowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

jeżeli już to mustela bo firma ta specjalizuje się tylko w artykułach dla mam i dla dzieci więt ich produkty są bezpieczne i przetestowane pod każdym względem. Jedyny minus to cena.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

No własnie mustela droga jak nie wiem.Ja u zywałam własnie Fissan i uważam, że jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

Rozstępy to z jednej strony w dużej mierze kwestia genów: jeśli masz skłonności, to choćbyś na głowie stanęła, będziesz je miała.
Z drugiej zaś strony - kwestia nieodpowiedniego nawilżenia i natłuszczenia skóry.
Skóra w ciąży baaardzo się naciąga, jeśli nie będzie wystarczająco elastyczna - pojawią się rozstępy.

Porównajcie spbie skład "zwykłych" kremów nawilżających i oliwek oraz tych "na rozstepy".,.. To to samo... Tylko to drugie lepiej się sprzeda ;)

Ja robię tak:
do każdej kąpieli wlewam trochę oliwki. MOcząc się w wannie jednocześnie natłuszczam skórę i zapobiegam jej wysuszaniu przez mydło i wodę.
Rano i wieczorem używam kremu nawilżąjącego (w wersji hard: krem dla dzieci Rossmana). Nie mam ani jednego rozstępu, a skóra jest świetnie nawilżona.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

ja po prysznicu uzywam zwyklej oliwki dla dzieci, wieczorem natomiast smaruje sie kremem Gerbera na rozstepy dla kobiet w ciazy. Na razie wszystko dziala bez zarzutu :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

Hej a ja stosuje krem galenica na rostepy pani w aptece mi mowila ze podobno jest lepszy od musteli a cena taka sama 100 zl.Stosuje go rano i wieczorem a jak po nalozeniu sie wchlonie to na to jeszcze oliwke dla dzieci daje.Narazie jest ok :) 20 tydzien ciazy.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

Ja też mam mustelę. Ale właśnie słyszałam, że dziewczyny stosują samą oliwkę i też jest super efekt. Wszystko zależy od uwarunkowań skóry.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

kolezanka stosowała geleanic i tez chwaliła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

ja rano i na noc uzywalam zwyklej polskiej oliwki bambino przez cala ciaze juz od pierwszych tygodni i nie mam nawet najmniejszego rozstepu na brzuszku za to omijalam piersi i na piersiach niestety po bokach mi sie zrobily jedyny minus na wszystkich ciazowych ciuchach letnich jak przelezaly zime mimo ze byly porzadnie wyprane wyraznie na wysokosci brzucha zostaly zolte plamy ktore sie niestety nieodpraly:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

mystic, te ciążowe ciuszki możesz uratować spróbuj przed kolejnym praniem wetrzeć w suchy materiał płyn do naczyń PUR lub inny, a potem normalnie wypierz powinno pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

nie zgadzam sie z opinia ze jak maja sie pojawic rozstepy to rece trezba załozyc i spokojnie czekac az nas posiatkuje, nieprawda zawsze mozna jesli nie uniknac to troche je zminimalizowac
ja od poczatku ciazy uzywam erisa pharmaceris i jestem na koncowce 7 miesiaca i narazie nie mam ani jednej kreseczki zgadzam sie ze to tez jest dolegliwosco uwarunkowana genetycznie ale tak jak wspomnialam wczesniej nalezy chociaz sprobnowac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

A pewnie, można się smarować kremem Nivea.

Ale znam kilka kobiet, które się niczym nie smarowały i nie mają ani jednego rozstępu. Znam też kilka, które się smarowały i rozstępy mają... Więc byłabym dość sceptyczna, gdybyś twierdziła, ze nie masz rozstępów dzięki kremom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

Polecam Mustele,jest troche droga ale to naprawde dobre kremy zarowno w czasie ciazy jak i po poodzie zeby skora szybko sie wstapila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

a ja używam najczesciej zwykłej Oliwki Bambino a wieczorem Kremu do ciała Elesti-q pani w aptece poleciła i wcele nie taki drogi około 30 zł.
Jestem w 23 tyg i narzie sie sprawdza.



image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

nie twierdze ze nie mam rozstepow tylko dzieki kremom ale bezczynne czekanie czy sie pojawia czy nie tez nie, nie jest zadnym rozwiazaniem
przynajmniej jesli sie pojawia nie bede miala wyrzutow do siebie ze moze moglam temu zapobiec, a tego nie zrobilam bo nasluchalam sie opini ze nie warto
napewno kremy nie zaszkodza, a moga pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

I na tym właśnie bazują firmy kosmetyczne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

czyli wnioskuje z Twoich pogladow ze ogolnie to bez sensu jest stosowac jakiekolwiek kosmetyki bo wszystko to jedna wielka sciema
a tak na marginesie to wyczuwam mala złosc z Twojej strony ze pomimo wydania tylu pieniedzy niestety rozstepy Ci sie poijaiwly wiec teraz trzeba ponarzekac jakie to wszystko jest be i przekonywac wszystkich do swoich racji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

To jest duża złość, i to wyrażona całkowicie wprost, chyba nie trzeba się bawić w "wyczuwanie".

I wystarczy sobie poczytać w internecie o rozstępach albo kolagenie, żeby stracić złudzenia, że da się na rozstępy wpłynąć kremikiem.

A już informacje o tym, że krem spłyci rozstęp albo że to dzięki kremowi rozstępy zbledną, to robienie sobie żartów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

jak widac po prostu jestes osoba ktora zawsze wie lepiej, ma inne zdanie niz wiekszosc i o dosc zgryzliwej naturze ale kazda ma swoj urok :)
kremy rozstepow nie usuna zgadzam sie z tym ale istnieja zabiegi ktore je zminimalizuja, choc pewnie to tez sciema, telwizja klamie a programy o zdrowiu nakręcaja tylko biznes , tym razem kosmetyczny ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

Ewo, dlaczego nie potrafisz nawet porozmawiać o rozstępach, aby nie robić niemiłych uwag osobie, która ma przeciwne zdanie?

Może wyjaśnisz, jak takie "wycieczki osobiste" świadczą o Tobie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

nie przesadzaj Aghato jedyną niemilą uwagą moze byc uzyte w zdaniu słowo"zgyzliwa" ale to tez nie uwazam zeby Cie mogło obrazic ... a nie czytam Twoich wypowiedzi od dzis bo przeciez udzielasz sie nie tylko tu ale takze na weselniku i chyba juz mials juz okazje poczytac o wiele gorsze riposty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

Jeżeli wytłumaczeniem tego, że nie umiesz rozmawiać z kimś, kto nie podziela Twojego zdania jest to, że... ja zamieszczam na Weselniku "zgyźliwe" opinie... to już wszystko rozumiem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

nie rozumiem skad stwierdzenia ze nie umiem z kims rozmawiac ? wywnioskowalam tylko ze rozmawiam z taka osoba która zawsze wszystko neguje ot to ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

jestem w 39 tc i nie stososwałąm żadnego kremu, a rozstępów brak:)
jak czułam, że skóra jest wysuszona i mocno napięta używałam trochę oliwki dla dzieci ale to żadko. chyba wszystko zależy od skóry. mi niestety przybyło tłuszczyku wudach i już planuje walkę z cellulitem

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

moim zdaniem nie chodzi tu doslownie o kremy "DLA KOBIET W CIAZY PRZECIW ROZSTEPOM" tylko o zwyczajne nawilzanie skory tym czy innym kremem, balsamem czy oliwka. Mysle ze jest to szczegolnie wazne w ciazy gdy skora sie rozciaga i czesto jest przesuszona.
Ja smaruje brzuch nawet 3 razy dziennie, nie mowie ze uchroni mnie to od rozstepow ale na pewno moja skora na tym tak czy owak skorzysta !

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

Ja osobiscie uzywam gerbera i fissanu jestem w 29 tyg ciazy i jak na razie dzialaja super ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem na rozstępy-JAKI NAJLEPSZY???

ja polecam ziaji- mamma mia, ale zaczyna sie uzywac dopiero od czwartego m-ca.... spoko masz czas ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: krem na rozstępy-jaki najlepszy???

Ja stosowalam ten preparat https://nplink.net/0t3hw9lf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: krem na rozstępy-jaki najlepszy???

Ja nie kupiłam sobie żadnego kremu typowego na rozstępy, ponieważ uważam, że to przepłacanie. Natomiast od początku nawilżałam skórę brzucha jakimś hipoalergicznym balsamem. Obecnie jest to balsam dla dzieci Bobini. Teraz jest 34 tc, brzuch ma już swój rozmiar, a rozstępów nie widać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szczerze mówiąc nie wiem, czy jakikolwiek krem da zadowalające efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla mnie nie ma na swiecie lepszego kremu na rozstepy niz krem busajna z pachnacej krainy i mowie to z doswiadczenia bo wiele kremow juz testowalam z roznych firm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

busjana to jest ten olejek http://pachnacakraina.com/,olejek-busajna---uj%C4%98drnianie-ciala-rozst%C4%98py-skora-wysuszona-problematyczna-500ml,624 swietny jest i wydajny a na rozstepy niezastapiony
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przepuklina przełyku czy ktoś ma? (119 odpowiedzi)

Witam Jak w temacie. Poszukuje osób, które mają tę dolegliwość? Chciałam się podzielić...

Szukam poscieli na prezent slubny (3 odpowiedzi)

Moze ktoras z was kupila lub sie natknela... Widzialam w necie takie posciele z nadrukowanymi...

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...