krem pod oczy dla 27-latki

hey wszystkim

czy możecie polecić mi jakiś dobry i niedrogi krem pod oczy? pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem pod oczy dla 27-latki

zależy jaki to ma być krem - tzn jakie ma być jego działanie. Ma nawilżać, przeciwzmarszczkowy, na opuchnięcia, kryjący ...etc... w necie znajdziesz mnóstwo opini na temat różnych kremów. Ja polecam te z firmy FlosLek- polska tania firma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem pod oczy dla 27-latki

najlepiej przeciwzmarszczkowy, bym dłużej wyglądała młodo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem pod oczy dla 27-latki

HYAL - kwas hialuronowy ( do stosowania zewnętrznego ) Naturalny kosmetyk, który w stosunkowo krótkim czasie regeneruje, ujędrnia i nawilża skórę oraz wygładza i spłyca zmarszczki.
tu kupisz
http://www.ceragemgdansk.pl/page17.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: krem pod oczy dla 27-latki

dziękuję za odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiście - mało który kosmetyk tego typu daje radę, ale możecie spróbować - https://fridge.pl/4-1-coffee-eye Kosmetyk nie jest naturalny tylko z nazwy. Po prostu ogólnie jest bardzo dobry, widzę, że wpływa na regenerację skóry, na jej natłuszczenie, normalność. Skóra miła w dotyku, inna, odmieniona. Oczywiście - przy systematycznej pielęgnacji. Uważajcie na kosmetyki, jakie wybieracie - warto się konsultować z koleżankami, bo w sumie to jest najlepsze źródło sprawdzonych produktów ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dużo snu i dobra dieta i max seksu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krem remescar, ja stosuje i sobie chwale. pomógł mi zniwelować worki i cienie pod oczami. Wystarczy smarować raz dziennie i być cierpliwym oraz systematycznym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kremy z clinique.

Z tych tańszych vianek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, wśród najlepszych kremów do konturowania oczu i twarzy polecam te marki Clarins. Stosuję je od dawna i wraz ze wskazówkami zdrowotnymi, które śledzę z bloga, mam bardzo miękką i nawilżoną skórę.
Również na tym blogu znajdziesz wszelkiego rodzaju porady dotyczące zdrowia, urody, ciekawostek i wiele więcej. Ostatni artykuł, który przeczytałem, dotyczy kolibra, myślę, że to ciekawy temat dotyczący tego ptaszka. Oto strona na wypadek, gdybyś chciał ją odwiedzić https://cosasymicos.com/colibri-ave-fascinante-mensajero-espiritual/
Mam nadzieję, że dla wielu wszystko się przyda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry pod oczy jest Silnie ujędrniający krem pod oczy przeciwzmarszczkowy z Bielendy.To nowa seria Royal bee Elixir z miodem Manuka, mleczkiem pszczelim i pyłkiem pszczelim w składzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też z Bielendy ale ja znów używam kremu z linii Bakuchiol BioRetinol Effect,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja akurat mam krem tez z Bielendy ale nawilżająco- kojący z linii Vegan Muesli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? (38 odpowiedzi)

jak w tytule Łuszczyca - czy ktoś zna sposób na wyleczenie ? stosowałam już chyba wszystko...

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....