która z Was rodzi na Zaspie??

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
dziewczyny, zamierzam rodzić na Zaspie i właściwie na tym by się moje plany i działania kończyły. Czy któraś z Was również zamierza tam rodzić? Czy cos wcześniej załatwiacie? Położną? Może macie stamtąd lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

Ja będę rodziła na Zaspie i dziś zapisałam się tam do szkoły. Nie mam ani lekarza ani położnej stamtąd.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

Ja tam rodziłam dwa miesiące temu i muszę powiedzie że położne na porodówce sa super!!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

ja bede rodziła na Zaspie w styczniu, termin mam na 19, wiec napisze jak było...lekarza mam właśnie z tego szpitala(choć chodze prywatnie),połoznej nie mam i nie bede miała,chodziłam tam do SR i to wszystko:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

monia. dlaczego zrezygnowałaś z położnej? z tego co pamięta to mowiłaś ze bedziesz miała.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

z pragmatycznych powodów finansowych...wyszły nam dodatkowe koszty i teraz kazdy"grosz" sie liczy do końca stycznia:)a to jednak 500zł:)a z tego co słyszałam to położne są super,mąż chodził ze mna na SR więc tez ma jakies pojecie co robic ,jak pomagać:)więc wierzę że bedzie ok:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

ja tez chce rodzic na Zaspie, ale nie mam tam mojego lekarza ani siostry. Do szkoły rodzenia też póki co nie było mi dane się tam zapisać.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

Ja też chcę rodzić na Zaspie. Chodze do lekarza stamtąd, ale nawet gdybym nie chodziła to i tak bym chciała tam rodzic. To jest szpital, który ma chyba najwięcej pochlebnych opinii i tak ogromnie doświadczony personel, że właściwie decyzje podjęliśmy z mężem bez zastanowienia. I zaczęłam chodzic tam do SR i jest super:) Polecam.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

też zdecydowałam się rodzić na Zaspie :) termin mam na 28 lutego :) jeszcze nie zapisałam się do szkoły rodzenia ale w tym tygodniu po świętach mam zamiar się tam wybrać i to uczynić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

Gosia to bardzo prawdopodobne,że sie spotkamy na porodowce-ja mam termin na 24 lutego;)
ale wiadomo kiedy nasze dzieciaczki postanowią wyjśc na świat....?

ja ide do lekarza 2 stycznia i mam nadzieje ze pozpwoli mi w koncu uczeszczac do szkoly rodzenia...a jak nie to tez bede musiala sobie poradzic:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

dzięki za odpowiedzi:)) ja chodzę do lekarza, który pracuje na klinicznej, ale po wysłuchaniu wszystkich komentarzy na temat tego szpitala zdecydowałam, że nie chce tam rodzić. Tak więc na zaspie nie mam ani lekarza ani położnej.

dziewczyny - mam do Was jeszcze jedno pytanie. Szkoła rodzenia: możecie mi napisać ile godzin obejmuje, jak często są zajęcia, czy można na nie chodzić z mężem?? słyszałam ze dla kobiet jest bezpłatna ale jak chce się chodzić z mężem to trzeba płacić. Wiecie ile??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

monia. słuszna decyzja!!!
dziewczyny niemacie co sie martwic o polozne na porodowce. jak rozmaiwlam z kilkoma dziewczynami to zadna nienazekala:)
życze powodzenia i wytrwalosci dla mezow:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

Andzior dla Ciebie za darmo ze skierowaniem, za męża 50 zl. Jednak częstotliwości zajęć i ich godziny nie napawają mnie optymizmem: wykłady w poniedziałki na 17, ćwiczenia we wtorki i czwartki na 16. Mój mąż może zapomnieć o chodzeniu na tak wczesne godziny, mi też zresztą będzie ciężko się wyrobić.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

kurcze, duza ta czestotliwosc rzeczywiscie

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

o kurde, a ile tygodni trwają te zajęcia??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

to właśnie wypadło mi z głowy, ale ponad miesiąc.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

andzior a moge wiedziec do jakiego lekarza chodzisz z klinicznej?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

do Boćkowskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

andzior ja też mam lekarza z klinicznej i jednak zdecydowałam się tam rodzić i nie żałuje a Dr Boćkowski to super lekarz:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: która z Was rodzi na Zaspie??

o, też chodziłaś do Boćkowskiego?? możesz mi napisać czy z nim można się jakoś umówić na poród, czy przy Twoim porodzie był? jak się w ogóle zachowuje jeśli już chodzi o te ostatnie tygodnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...