kuchnie mooner

Meble kuchenne

Gdynia, Legionów 112

Marek - ocena (1) Chciałbym polecić tę firmę! Moja kuchnia została wykonana naprawdę szybko, a... Marek Danuta - opinia (1) Polecam. Meble dobrej jakości. Przyszły w terminie. Nic nie było uszkodzone i... Danuta D. - opinia (1) Mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem. Kontakt oraz realizacja na bardzo... D.
Maria - opinia (1) Pomimo fachowej pomocy podczas projektowania kuchni, podczas montażu okazało... Maria P.R - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi i ceny. Meble choć z gotowców to całość... P.R Marza - opinia (1) Świetnie kuchnie. Przy montażu konieczne jest doświadczenie. Marza Przemek - opinia (1) Bardzo solidna firma. Jestem bardzo zadowolony z projektu, montażu oraz... Przemek Przemysław Małecki - opinia (1) Obsługa wyjątkowa pod każdym względem! Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni tak... Przemysław Małecki Ania - opinia (1) Początki współpracy nie były łatwe. Długie oczekiwanie na Pana który miał... Ania Ryszard - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Miła obsługa . Wszystko zgodnie z ustaleniami. Ryszard Karola - opinia (1) Projesjonalna obsługa, zaangażowanie podczas całego procesu od projektu do... Karola Justyna - opinia (1) Gdybym mogła to dałabym 10gwiazedek. Miła obsługa. Szybki fajny projekt małej... Justyna Jak zawsze doskonale! (1) To już kolejny zakup bo meble sprawdzone i niedrogie. Bardzo polecam salon... Kuba Meble super polecam :) (1) Robiłem u nich kuchnie jakiś czas temu i mogę powiedzieć że meble bardzo... Darek Dziękujemy za piękną kuchnie :) (1) Żona zadowolona a to najważniejsze ;) Kuchnia wyszła bardzo ładnie. Meble... Robert SUPER !!! (1) Byłam w 4 salonach bo zależało mi na cenie. Do izi kuchnie trafiłam z... KASIA Rzetelna firma (1) Porządna firma. Meble dobrej jakości i należycie zapakowane. Polecam :) Kuba Polecam !!! (1) Do salonu trafiłam przez przypadek posiadając już w ręku projekt na kuchnie w... Marlena