Najlepsza Pediatra (1) Dr Stawicka jest nasza pediatra od samego poczatku. Jest przesympatyczna,... Joanna Nie polecam dr Stawickiej (1) Nie polecem! Arogancka i co najgorsze niekompetentna. Byliśmy u niej z 3... zuzu-87 nie polecam (1) NIE POLECAM Byłam na wizycie w przychodni, a nie prywatnie, ale nie polecam.... xyz
Pedriatra na 6 (1) Leczę u Pani doktor syna od urodzenia, tylko ona stawiała właściwe diagnozy i... Dorota nie polecam (1) jak dla mnie to tragedia, potrafi tylko wystawiać skierowania do szpitala nic... pacjent najlepszy lekarz pediatra w trójmieście (1) Chodzimy z naszymi synami od 5 lat. Żaden z nich do dziś nie brał... tata 2 synów Dobry Pediatra (1) Jest doświadczona panią doktor przyjazna dla dzieci świetnie tłumaczy.Polecam... R Polecam, fachowo w rozsądnej cenie. (1) Jestem zedowolona z jakości usług i ceny, polecam wszystkim. Krystyna fajny pediatra (1) Bezpośrednia i rzeczowa a przy tym bardzo miła. Porady których udzielała... dag. bardzo dobry lekarz (1) spotakłam się z Panią doktor podczas wizyt domowych. Ujęło mnie podejście do... Agnieszka W.