Dr Piskulak Najlepszy ! (2) Świetny fachowiec! Nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa! Doktor... Paulina Najlepszy! (1) Świetny lekarz , niesamowity profesjonalista , bardzo przystępne ceny. Zawsze... Paula super lekarz (1) polecam dr.piskulaka super lekarz odpowiada na wszystkie nawet te głupie... eda
WSPANIAŁY LEKARZ!!! (2) WSPANIAŁE PODEJŚCIE DO PACJENTA,ZROZUMIALE I RZETELNIE WYTŁUMACZY HISTORIĘ... AGA CUDOWNY SPECJALISTA! (1) U PANA DOKTORA MAM PRZYJEMNOŚĆ LECZYĆ SIĘ JAKIŚ CZAS.ZAWSZE Z PEŁNYM... BAŚKA WSPANIAŁY LEKARZ (1) TAKICH LEKARZY JAK PAN DOKTOR TO ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ,PRAWDZIWY LEKARZ Z... AGA OlaSKS - opinia (1) Polecam Wszystkim przyszłym Mamą!!!! OlaSKS polecam (1) Pan doktor bardzo cierpliwy i spokojny, co podczas prowadzenia ciązy jest... Ewa ludzki lekarz (1) Dr Piskulak prowadził moją drugą ciąże i bez porównania lepiej mi wszystko... Magda profesjonalizm i perfekcja (1) w koncu ktos kto nie ignoruje tego co sie mowi i nie postępuje szablonowo ze... m_m REWELACJA (1) Dr Piskulak to fantastyczny lekarz. Niesamowicie miły, zawsze dostępny,... Mama i Tata Lekarz = człowiek // po prostu rewelacja :) (1) Chyba musiałam przejść przez katorgę aby w końcu moje skołatane nerwy zostały... B.N. Dr Piskulak wymiata :-))) (1) To całkowita prawda. Taki lekarz to perła. Ma znakomite wyczucie i podejście... Ewacz Justyna - opinia (1) Uprzejmy, bardzo taktowny, dokładny. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na... Justyna Superman wśród doktorów :) (1) j.w. Zadowolona Mama Filipka - opinia (1) Polecam gorąco!! Nie znam lepszego, milszego, wspierającego, zawsze... Mama Filipka GENIALNY! (1) Doktor jest rewelacyjny! polecam! mily, sympatyczny i rzeczowy! zawsze... mama PRAWDZIWY SPECJALISTA (1) SUPER LEKARZ,SUPER SPECJALISTA PO PROSTU ODPOWIEDNI CZŁOWIEK NA ODPOWIEDNIM... AGA Rozczarowanie (1) Doktor prowadził ciąże i wszystko było w porządku. Umówiłam się na odbieranie... koma Wspaniały lekarz (1) Dr Piskulak prowadzi moją pierwszą ciążę i na pewno zgłoszę się do niego przy... Joanna