Dzięki niemu spię spokojnie! (1) Przez wiele lat zmagałam się różnymi zaburzeniami snu, w tym ciężką... Ewa Ł Wizyta (1) Byłem pierwszy raz u pana doktora, ale mogę ocenić bardzo pozytywnie wizytę i... MarcinG Potrzebuję pomocy dla córki - zaburzenia osobowości (4) Potrzebuję dla mojej córki dobrego, sprawdzonego specjalisty psychologa lub... Helena60
Czy należy obawiać się hospitalizowania w przypadku depresji? (3) Przytłaczające problemy codziennego życia, ogólna niemoc, sięganie po... JankaPachol Schizofrenia (1) Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem do choroby mojego syna. Dla mnie... Szania W Bardzo dobry specjalista (27) Zaawansowana nerwica natręctw zniszczyła mi życie. Zaczęły się pojawiać nowe... Marcin Życie z borderline (1) Moje życie z borderline jest ciężkie, niewątpliwie ciekawe ale trudne. Przez... sa Sanka dziekuje (1) Bylam bliska smierci... uzaleznienie od leków a nawet heroiny, a do tego... Darjjja polecam (1) Bardzo dobry psychiatra, który zna się na rzeczy. Pomógł mi w czasie gdzie... Andreas Specjalista psycholog (1) Ciężko było mi podnieść się po stracie bliskiej osoby, Pan doktor Sowiński... Albert Świetny psycholog - zdecydowanie polecam (1) Dr Piotr Sowiński to świetny psycholog, który na prawdę chce i wie jak pomóc... Wojtek Bardzo dobry psycholog (1) Świetny psycholog i fantastyczny chłowiek. Warto się do niego wybrać, bo... korek