Polecam Serdecznie (1) najlepsza pani stomatolog Pełen profesjonalizm i duże wyrozumienie że strony... A.w Pełen profesjonalizm (1) Genialne podejście do klienta i obsługa. Zabiegi bezbolesne, szybkie z bardzo... TZ Świetna Pani Doktor! (1) Stomatolog godna polecenia. Super wykonane leczenie kanałowe. Polecam każdemu! Bartek
Polecam! (1) Super! Tanio, szybko, bezboleśnie! Polecam Panią doktor:) Katarzyna Doktor godna polecenia (1) Sympatyczna doktor, kobieta z klasą.W gabinecie profesjonalny sprzęt, rentgen... wdzięczna pacjentka Profesjonalnie, bezboleśnie - bardzo zadowolony. (1) Leczymy się całą rodziną już ponad 18 lat. W ciągu tych lat byliśmy kilka... karol1234 Górna ósemka (1) Kilka dni temu byłem u doktor Sadowskiej w celu ekstrakcji górnej ósemki,... Robert Bezboleśnie, szybko i dokładnie - polecam! (1) Długo szukałam dobrego dentysty, teraz już znalazłam. Pani doktor szczegółowo... as20 POLECAM :) !! (1) Informacje o gabinecie znalazłem w internecie gdyż mój poprzedni zmienił... Adam nie polecam (1) Nie polecam Pani doktor.Mało dokładna i delikatna.Bardzo słabo czyści... Ania NAJLEPSZA PANI DOKTOR POD SŁOŃCEM (1) Przepiękny gabinet. U Pani dr Wiesławy pacjent czuje się jak w domu.... Diane fachowa pomoc (1) bardzo boję się dentysty, a raczej urządzeń jakimi się posługują nawet przy... ladym Agnieszka - opinia (1) Dokładna,cierpliwa i bardzo delikatna doktor.Szczerze polecam:) Agnieszka