lepiej na miejscu niż na wynos

Czas realizacji zamówienia okropnie dłuuuugi, co wpływa na jakość potrawy. To zrozumiałe, więc właściciel powinien coś zrobić w tym zakresie, ale od lat nie odnotowuję tego. Pizza jest już zazwyczaj zapieczona parą w puełku, miękka i gumowata. Podobnie jest z daniami, frytki gumowate, a mało tego podejrzewam że są to odgrzewane, gdyż różnią się kolorem i dosmarzeniem. Mam tylko nadzieję że nie są to resztki ;)
Generalnie jestem stałym klientem od lat, średnio 2 x w tygodniu coś jem z Maxa, zazwyczaj na miejscu. Wtedy nie ma się do czego przyczepić same 6 bym dał.
Na wynos niestety jest pełna ściema, dania są pakowane o 30% mniejsze niż na miejscu. Pewnie wychodzi się z założenia że klient na odległość jest mniej awanturującym się ;)
Wcześniej ktoś pisał o obsłudze-z jednym się zgodzę, jak nie ma właściciela na miejscu zupełnie inaczej funkcjonują relacje kelnerka-klient-kuchnia. NAPRAWDĘ. Szanowny Właścicielu interweniuj!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: lepiej na miejscu niż na wynos

Zamówiłem ostatnio, dosyc szybko dostałem ale pizza nie była dobra, po prostu ciasto było gumowate !!! Musiałem wyrzucić 2/3 pizzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0