Barbara - ocena (1) Zawsze bardzo dobre jedzenie. Knajpka jest po prostu za mała na tę ilość... Barbara Krzysztof - ocena (1) Pizza bardzo dobra rodzice chwalą inne dania duże porcje polecam. Krzysztof ilona - ocena (1) Pyszne jedzenie , mega duże porcje i wszystko świeże ilona
michał - opinia (1) pizza nie dobra gumowata, obsługa nie kompetentna michał Zygmunt - opinia (1) Słyszeliśmy sporo dobrego o tym miejscu ale potwierdziło się tylko jedno,... Zygmunt Emil. - opinia (1) Jest super!!!! Dziękuję. Jakość,cena i klimat restauracji oceniam bardzo... Emil. Pjoter - opinia (1) Za tą cenę chyba nic lepszego w Gdańsku się nie znajdzie :) Pjoter Jedzonko bardzo dobre (1) Jedzenie bardzo dobre, bardzo duży minus za to że nie można płacić kartą.... Justyna pizza bez smaku (1) Wczoraj zamówiłam pizzę do domu i z opisu wynikało ,że powinien tam być ser... NINA Maxx na MAXA! (1) Byłem tu wczoraj, pierwszy raz i zapewniam, że nie ostatni! Super jedzenie!... wombat piotr - opinia (1) super jedzonko!!!! piotr Obsługa (1) Mimo wielokrotnego odwiedzania tej restauracji w dniu dzisiejszym strasznie... Stały "były" klient Nie Polecam!!!! (1) Zamówiłam pizzę przez telefon bo była już 21 i przez telefon mówiłam że zjemy... ... Jak zwykle -było za dobrze ale się ... (1) Przypadkiem trafiliśmy tutaj w marcu 2019 roku na dość późny obiad .Dużym... Stanisław Ogólnie bardzo dobrze. (1) Jedzenie bardzo dobre, porcje ogromne, smaczne, gorące i świeże. To jest... BEATA Mariusz - opinia (1) Ogólnie masakra, zamówiona pizza przyjechała zimna , na próbę złożenia... Mariusz Najlepsza restauracja obiadowa w Trójmieście (1) Porcje ogromne, ceny niskie, wszystko zawsze smaczne. Czas oczekiwania mały w... PW Smacznie i dużo (1) Trafiliśmy przez przypadek, szukając innego lokalu. Pierwsze wrażenie dużo... Ania i Michał Zupełnie nie zgodzę się (2) z żadną poprzednią opinią ,bywamy tu regularnie ,obsłudze nie można nic... Dorota ... (1) jak masz impreze i bez różnicy co jesz to jest ok ale to co kładą na placku... king